Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

12.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (8)
19.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti
16.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 23.5.2015 - Brdská 25

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 01:52:57 Hejtíková Gabriela 1981 --- 200 1. 200
2. 01:53:15 Holečková Helena 0000 JUDO4FUN 195 2. 195
3. 01:53:40 Hradecká Kateřina 1982 Internet Příbram 190 3. 190
4. 02:00:33 Čípová Magdalena 0000 185 4. 185
5. 02:01:02 Šiková Karolína 0000 LPM 180 1. 200
6. 02:03:04 Štefaničová Hana 1976 Příbram 176 1. 200
7. 02:04:20 Čapková Martina 1977 Příbram 172 2. 195
8. 02:05:23 Bašná Michaela 1977 Vyběhej se Příbram 168 3. 190
9. 02:07:45 Kavijová Petra 1988 Atletika Klatovy 164 5. 180
10. 02:08:29 Bayerová Lenka 1968 CZ - TJ Sokol Unhošť 160 1. 200
11. 02:09:47 Marešová Iva 0000 APEX BIKE TÁBOR 156 4. 185
12. 02:11:29 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 152 5. 180
13. 02:13:18 Šiková Barbora 0000 lokomotiva Plzeň 148 2. 195
14. 02:14:52 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 144 2. 195
15. 02:15:15 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 140 6. 176
16. 02:15:37 Zoulová Dominika 0000 137 6. 176
17. 02:15:52 Žamberská Markéta 0000 Dobřichovice 134 7. 172
18. 02:17:49 Válová Jitka 1972 Rožmitál B.H.A. 131 8. 168
19. 02:19:50 Dvořáčková Denisa 0000 Dteam 128 9. 164
20. 02:20:27 Procházková Pavlína 1964 Hořovice 125 3. 190
21. 02:20:35 Chvalová Věra 1996 OK Lokomotiva Plzeň 122 7. 172
22. 02:22:17 Knýřová Ivana 0000 SK MAXTRI Liberec 119 8. 168
23. 02:25:06 Knýřová Jitka 0000 SK MAXTRI Liberec 116 4. 185
24. 02:29:28 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 113 5. 180
25. 02:34:14 Slivkaničová Ivana 1962 Hisport 110 6. 176
26. 02:34:14 Kubelková Eva 1978 Rungo pro ženy 108 10. 160
27. 02:36:53 Urešová Petra 1979 I run family 106 11. 156
28. 02:36:53 Vesecká Renáta 1973 Příbram 104 12. 152
29. 02:41:27 Valentová Renáta 0000 102 13. 148
30. 02:42:38 Cibulková Jana 0000 Praha 2 100 14. 144
31. 02:47:26 Králová Kateřina 0000 98 9. 164
32. 02:49:49 Hořejšová Hana 1960 Příbram 96 1. 200
33. 02:52:01 Soukupová Kamila 0000 94 10. 160

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: