Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

12.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (8)
19.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti
16.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2016:

Záznamů: 1-100 z celkem 484   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v absolutním pořadí (Bonus) Počet závodů
1. Hradecká Kateřina 1982 Internet Příbram2065 (70) 17
2. Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram2030 (90) 19
3. Lukášková Zlata 1968 AC Falcon Rokycany1970 (110) 21
4. Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram1912 (100) 20
5. Večerková Marcela 1981 Veverky1896 (80) 18
6. Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb1788 (100) 20
7. Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká1782 (110) 21
8. Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo1658 (70) 17
9. Frantová Andrea 1985 Loko Beroun1649 (0) 9
10. Smetanová Monika 1973 Smetana TEAM1493 (0) 10
11. Válová Jitka 1972 Rožmitál B.H.A.1471 (20) 12
12. Svobodová Dana 1952 Příbram1446 (70) 17
13. Dudášová Monika 1966 SK Vlaška1287 (10) 11
14. Svozilová Ludmila 1983 Veverky1261 (10) 11
15. Hořejšová Hana 1960 Příbram1079 (0) 10
16. Mališová Karla 1960 USK Praha964 (0) 6
17. Matějková Daniela 1983 Internet Příbram958 (0) 9
18. Tuháčková Petra 1965 SK Čísovice936 (0) 10
19. Bartošová Milada 1953 Příbram926 (10) 11
20. Cibulková Markéta 1983 Iron Stars Beroun910 (0) 5
21. Krůtová Marcela 1971 Lhota808 (0) 7
22. Kadlecová Zuzana 1990 Lhota u Příbrami768 (0) 5
23. Kafková Lucie 1982 Zdice755 (0) 6
24. Jámborová Daša 1978 Dukla Praha736 (0) 7
25. Povalová Eva 1984 722 (0) 5
26. Gregorová Daniela 1974 Komárov665 (0) 5
27. Bonková Veronika 1998 Team Internet Pb665 (0) 6
28. Machová Simona 1979 OXYGEN Příbram646 (0) 5
29. Lenemayer Jana 1983 Nový Knín637 (0) 4
30. Rejsková Ivona 1985 Team Internet PB600 (0) 3
31. Šibravová Lenka 1982 Kerteam595 (0) 3
32. Strnadová Lucie 1984 Zelení Baroni550 (0) 4
33. Rosolová Ivana 1974 TK Zdice522 (0) 4
34. Petráčková Jana 1986 OUTLOŇ Tým504 (0) 3
35. Samková Nikola 1988 Běžecký klub České spořitelny504 (0) 3
36. Kubová Kristýna 1998 Vyběhej se Příbram501 (0) 4
37. Fiřtová Andrea 1976 KC Příbram480 (0) 3
38. Hrušková Lucie 1973 Hejvy´s intimmate Team471 (0) 3
39. Švarcová Barbora 1975 Žižkovský tygři461 (0) 4
40. Zahálková Jindra 1961 Chlumčany457 (0) 3
41. Vlachynská Libuše 1962 Město Dobříš456 (0) 3
42. Achberger Kateřina 1977 Horymír Neumětely422 (0) 3
43. Prunerová Eva 1979 ---419 (0) 3
44. Čapková Tereza 1987 USK Praha400 (0) 2
45. Churaňová Radka 1977 TJ Lokomotiva Trutnov400 (0) 2
46. Požgayová Jana 1955 Bonbon Praha400 (0) 4
47. Kramářová Vladimíra 1986 Dobříš396 (0) 3
48. Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice-Brod B390 (0) 2
49. Junková Kristýna 1979 Plzenští běžci385 (0) 2
50. Maříková Veronika 1984 žádný klub373 (0) 3
51. Urbanová Zora 1974 ---369 (0) 3
52. Hartmanová Stanislava 1958 ---367 (0) 3
53. Bašná Michaela 1977 Vyběhej se Příbram351 (0) 2
54. Štefaničová Hana 1976 Příbram348 (0) 2
55. Punčochářová Dita 1977 HISPORT TEAM Praha348 (0) 2
56. Grygarová Jana 1979 Kokrdov346 (0) 2
57. Sklenářová Lucie 1993 Zdice344 (0) 2
58. Holíková Dana 1988 AC Falcon Rokycany336 (0) 2
59. Svatková Barbora 1985 Praha335 (0) 2
60. Matulová Alice 1978 relax334 (0) 4
61. Steinsová Eva 1997 Vyběhej se332 (0) 3
62. Černá Jaroslava 1962 Tj Tochovice328 (0) 2
63. Houžvičková Kateřina 1984 Příbram318 (0) 3
64. Hankovatá Hanka 1979 SK Brdské Víly300 (0) 2
65. Kolářová Pavla 1978 SK Vlaška289 (0) 2
66. Budilová Hana 1982 ---286 (0) 2
67. Krejčí Jitka 1985 TJ Krejčí.cz285 (0) 2
68. Ryjáčková Iva 1988 žádný klub283 (0) 2
69. Šípová Irena 1962 Strašice280 (0) 2
70. Jezberová Michaela 1983 SDM Týček280 (0) 3
71. Bonková Gisela 1975 Příbram276 (0) 4
72. Slezáková Michaela 1967 Loko Zdice270 (0) 2
73. Krahulcová Markéta 1988 Abil Lochovice268 (0) 3
74. Dragounová Jitka 1977 260 (0) 2
75. Štefanová Lucie 1979 259 (0) 2
76. Eliášová Nikol 1975 TRI Klub Příbram258 (0) 2
77. Chroustová Lucie 1978 Raffiruners258 (0) 2
78. Holá Michaela 1984 ---254 (0) 2
79. Hašková Kristýna 1986 ZA SEBE250 (0) 2
80. Mačenková Karolína 1989 Běžecký klub České spořitelny243 (0) 2
81. Pavlů Mirka 1975 Hejvy´s Intimmate Team236 (0) 2
82. Havrlíková Veronika 1977 TJ Trnkov236 (0) 2
83. Mrázková Zuzana 1979 Sokol Komárov232 (0) 2
84. Kunzfeldová Hana 1980 Králův Dvůr225 (0) 2
85. Petáková Kateřina 1982 ....216 (0) 2
86. Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník215 (0) 2
87. Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B213 (0) 2
88. Šounova Jana 1979 208 (0) 2
89. Adamová Lenka 1978 Praha204 (0) 2
90. Henčová Romana 1974 Malé Přílepy202 (0) 2
91. Gecová Tereza 1983 CZ - Tarahumara200 (0) 1
92. Zahálková Pavla 1989 AK Škoda Plzeň / Salomon team200 (0) 1
93. Krchová Zuzana 1990 BE Balance Rehabilitace200 (0) 1
94. Fořtová Iveta 1972 ELEVENRUNTEAM200 (0) 1
95. Mošnová Markéta 1976 200 (0) 2
96. Hofmanová Libuše 1971 ---198 (0) 2
97. Cajthamlová Natálie 1988 Příbram198 (0) 2
98. Nováková Lenka 1975 197 (0) 2
99. Kroupova Petra 1984 196 (0) 2
100. Procházková - Ovizlová Martina 1986 SK Studenec195 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 484   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: