Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (118)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (15)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 9.1.2016 - Běh partyzánskou stezkou

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:38:44 Krchová Zuzana 1990 BE Balance Rehabilitace 200 1. 200
2. 00:39:48 Procházková - Ovizlová Martina 1986 SK Studenec 195 2. 195
3. 00:40:56 Junková Kristýna 1979 Plzenští běžci 190 1. 200
4. 00:41:11 Šimůnková Simona 1997 Trisk České Budějovice 185 1. 200
5. 00:41:17 Kavijová Petra 1988 Atletika Klatovy 180 3. 190
6. 00:43:01 Křenková Karolína 1998 Moderní pětiboj Hořovice 176 2. 195
7. 00:43:27 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 172 1. 200
8. 00:43:35 Michalíková Marta 1988 Pětiboj Plzeň 168 4. 185
9. 00:44:11 Holíková Dana 1988 AC Falcon Rokycany 164 5. 180
10. 00:44:17 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 160 2. 195
11. 00:44:37 Bašná Michaela 1977 Vyběhej se Příbram 156 3. 190
12. 00:44:47 Lukášková Zlata 1968 AC Falcon Rokycany 152 2. 195
13. 00:45:59 Mališová Karla 1960 USK Praha 148 1. 200
14. 00:46:04 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 144 6. 176
15. 00:47:11 Rašková Martina 1982 AC Praha 140 7. 172
16. 00:47:40 Krejčí Jitka 1985 TJ Krejčí.cz 137 8. 168
17. 00:47:48 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 134 4. 185
18. 00:47:55 Kouřimská Zdenka 1989 Pro radost 131 9. 164
19. 00:48:02 Procházková Jana 1988 Moderní pětiboj Hořovice 128 10. 160
20. 00:48:43 Smetanová Monika 1973 Smetana TEAM 125 5. 180
21. 00:49:16 Eliášová Petra 0000 Top Running 122 11. 156
22. 00:49:25 Cindrová Jana 1986 Mladá Boleslav 119 12. 152
23. 00:49:47 Šípová Irena 1962 Strašice 116 3. 190
24. 00:51:03 Hašková Kristýna 1986 ZA SEBE 113 13. 148
25. 00:51:11 Jezberová Michaela 1983 SDM Týček 110 14. 144
26. 00:51:21 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 108 4. 185
27. 00:51:57 Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo 106 6. 176
28. 00:53:31 Gregorová Daniela 1974 Komárov 104 7. 172
29. 00:53:51 Svobodová Dana 1952 Příbram 102 2. 195
30. 00:54:20 Kafková Lucie 1982 Zdice 100 15. 140
31. 00:55:10 Vysloužilová Kateřina 0000 Total Vital 98 5. 180
32. 00:55:13 Babková Lenka 0000 96 8. 168
33. 00:56:15 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 94 6. 176
34. 00:56:37 Popovová Jaroslava 1948 AC Falcon Rokycany 92 3. 190
35. 00:57:31 Štamberová Michaela 0000 Stará Huť 90 16. 137
36. 00:58:48 Zbuzková Lenka 1978 CK Záluží 88 9. 164
37. 01:13:11 Požgayová Jana 1955 Bonbon Praha 86 4. 185
38. 01:21:09 Nádherová Hana 1968 Hradec Králové 84 7. 172

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: