Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (91)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (15)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (14)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 9.1.2016 - Běh partyzánskou stezkou

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:32:11 Procházka Jan 1982 Inov 8 Team 200 1. 200
2. 00:33:43 Mach Tomáš 1991 Ztělesněné zlo 195 2. 195
3. 00:34:04 Hostička Jan 1979 Příbram 190 3. 190
4. 00:34:18 Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky 185 1. 200
5. 00:34:28 Beshir Ervin 1967 SK Zdice 180 2. 195
6. 00:34:31 Křeček Tomáš 1972 Ironstar Beroun 176 3. 190
7. 00:34:45 Kovář Michal 1971 Sokol Unhošť 172 4. 185
8. 00:35:17 Hlas Jakub 1989 KERTEAM 168 4. 185
9. 00:35:25 Smrčka Miloš 1954 BK Říčany 164 1. 200
10. 00:35:37 Šťastný Tomáš 1979 Modřany 160 5. 180
11. 00:35:42 Losenský Pavel 1977 TJ SOKOL Unhošť 156 6. 176
12. 00:36:08 Dvořák Petr 1995 Team Internet Pb 152 7. 172
13. 00:36:09 Majer Jan 1994 TTK Slávia VŠ Plzeň 148 8. 168
14. 00:36:41 Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice 144 9. 164
15. 00:37:03 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 140 5. 180
16. 00:37:23 Cihlář Zdislav 1964 Loko Beroun 137 1. 200
17. 00:37:30 Ježek Petr 1977 IAMX 134 10. 160
18. 00:37:33 Rumpík Viktor 1988 Loko Beroun 131 11. 156
19. 00:37:39 Zahradník Štěpán 0000 Trisk České Budějovice 128 12. 152
20. 00:37:40 Zárybnický Jiří 1976 CK Vinohradské šlapky 125 6. 176
21. 00:37:51 Cibulka Stanislav 1981 IRON STARS Beroun 122 13. 148
22. 00:37:55 Puschek Pavel 0000 Top Running 119 14. 144
23. 00:37:56 Cihlář Jan 1970 Loko Beroun 116 7. 172
24. 00:38:13 Bartoš Petr 1978 Slavia VŠ Plzeň 113 15. 140
25. 00:38:33 Bos Tim 1981 PSK Olymp Praha 110 16. 137
26. 00:39:03 Machuta Matěj 1997 Team Internet Pb 108 1. 200
27. 00:39:03 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 106 17. 134
28. 00:39:05 Černohorský Karel 0000 Praha 104 18. 131
29. 00:39:09 Dolejš Tomáš 1982 Sokol Mochtín 102 19. 128
30. 00:39:10 Michalík Michal 1980 Pětiboj Plzeň 100 20. 125
31. 00:39:16 Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov 98 2. 195
32. 00:39:22 Toušek Petr 1980 Salviaparadise 96 21. 122
33. 00:39:23 Korytár Ján 1952 AC Falcon Rokycany 94 2. 195
34. 00:39:38 Flaks Jan 1966 AC Nýřany 92 3. 190
35. 00:39:44 Werner Lukáš 1985 Zelená Výška 90 22. 119
36. 00:39:59 Moudrý Ondřej 1981 321START 88 23. 116
37. 00:40:23 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 86 4. 185
38. 00:40:27 Němec Jan 1971 Spartak Strašice 84 8. 168
39. 00:40:28 Šplíchal Ladislav 0000 Hořovice 82 24. 113
40. 00:40:58 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 80 9. 164
41. 00:41:04 Prouza Milan 0000 SC Radotín 78 25. 110
42. 00:41:05 Redlich Tomáš 1988 San Piego 76 26. 108
43. 00:41:05 Voráček Karel 1963 Sokol Dolany 74 5. 180
44. 00:41:10 Vitásek Josef 1958 Buková 72 6. 176
45. 00:41:13 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 70 10. 160
46. 00:41:15 Kindl Marek 1969 Loko Beroun 68 11. 156
47. 00:41:25 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 66 7. 172
48. 00:41:43 Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno 64 12. 152
49. 00:42:17 Ungr Vlastimil 1981 Slavoj Osek 62 27. 106
50. 00:42:17 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 60 28. 104
51. 00:42:22 Hora Jan 1971 AKTUÁŘ Hořovice 58 13. 148
52. 00:42:29 Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany 56 8. 168
53. 00:42:49 Rataj Pavel 1969 Rokycany 54 14. 144
54. 00:43:00 Škrlant Martin 1979 Žebrák 52 29. 102
55. 00:43:03 Bubla Daniel 1967 PIM BK Divoká Šárka 50 15. 140
56. 00:43:19 Šiman Eduard 1965 Praha 10 48 9. 164
57. 00:43:20 Lunter Martin 0000 Starý Plzenec 46 30. 100
58. 00:43:36 Novák Pavel 1953 Liga 100 Praha 44 3. 190
59. 00:43:36 Brabec Miloslav 1956 Rokycany 42 4. 185
60. 00:43:42 Holeček Michal 1974 Karlštejn 40 16. 137
61. 00:43:45 Bureš Pavel 1994 SK Tlustice 39 31. 98
62. 00:43:54 Řeháček Michael 1973 BeFit Příbram 38 17. 134
63. 00:43:56 Cindr Martin 1983 ABT Česana Rohozec 37 32. 96
64. 00:44:01 Hanák Michal 0000 RAC Cerhovice 36 18. 131
65. 00:44:05 Rejzek Jiří 1975 Sokol Medový Újezd 35 19. 128
66. 00:44:05 Vokáč Roman 1962 Zdice 34 10. 160
67. 00:44:09 Lukačišin Milan 1955 CKS Malát Klatovy 33 5. 180
68. 00:44:16 Mejzr Dušan 1974 Veverky 32 20. 125
69. 00:44:18 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 31 33. 94
70. 00:44:19 Hošek Stanislav 1974 Buková 30 21. 122
71. 00:44:22 Procházka Pavel 1993 Dlouhoprsťák 29 34. 92
72. 00:44:24 Matějovský Pavel 1965 ABC/SABZO 28 11. 156
73. 00:44:34 Ekl Jiří 1963 AC Falcon Rokycany 27 12. 152
74. 00:44:37 Turek Jiří 1962 Chaloupky 26 13. 148
75. 00:44:44 Bláha Zdeněk 1964 Sauna Hořovice 25 14. 144
76. 00:44:48 Keckstein Tomáš 1990 Tlustice 24 35. 90
77. 00:44:55 Kros Tomáš 1968 RH Mrtník 23 22. 119
78. 00:44:58 Paul Vojtěch 1993 Author Bike Centrum Sedláček 22 36. 88
79. 00:45:00 Vokůrka Tomáš 0000 Frantačerný TEAM 21 23. 116
80. 00:45:09 Polívka Roman 0000 Hořovice 20 37. 86
81. 00:45:19 Bejček Michal 1977 SK Bejkovo 19 38. 84
82. 00:45:29 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 18 39. 82
83. 00:45:29 Čečil Milan 1965 Plzenští běžci 17 15. 140
84. 00:45:34 Smetana Michal 1973 Smetana TEAM 16 24. 113
85. 00:45:39 Pazdera Josef 1972 Doubravan Újezd 15 25. 110
86. 00:46:10 Hřídel Radek 1974 Příbram 14 26. 108
87. 00:46:10 Vavřička Jiří 1967 Moderní pětiboj Hořovice 13 27. 106
88. 00:46:33 Cirkva Lukáš 0000 12 40. 80
89. 00:46:41 Nádhera Petr 1967 Hradec Králové 11 28. 104
90. 00:46:47 Lacina Josef 1978 CK Záluží 10 41. 78
91. 00:46:59 Davídek Michal 0000 TTK Slávia VŠ Plzeň 9 42. 76
92. 00:47:04 Navrátil Josef 1949 SK Stránčice 8 6. 176
93. 00:47:16 Procházka Pavel 1968 Doubravan Újezd 7 29. 102
94. 00:47:29 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 6 7. 172
95. 00:47:33 Svoboda Jiří 0000 Total Vital 5 43. 74
96. 00:47:39 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 4 16. 137
97. 00:47:41 Král Stanislav 1983 Run the world 3 30. 100
98. 00:47:44 Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun 2 31. 98
99. 00:48:07 Spousta Tadeáš 0000 Jince 1 44. 72
100. 00:48:12 Vachurka Radek 0000 Top Running 0 45. 70
101. 00:48:18 Vlach Miroslav 0000 CK Záluží 0 32. 96
102. 00:48:34 Franc Daniel 1972 Karlos Gym 0 33. 94
103. 00:48:35 Kubát Vlastimil 1978 Srub Hořovice 0 46. 68
104. 00:48:36 Karásek Vladimír 1994 Kralův Dvůr 0 47. 66
105. 00:48:40 Šlapák Dušan 1981 Komárov 0 48. 64
106. 00:48:49 Fedorčák Ondřej 1988 Big Bulls 0 49. 62
107. 00:48:56 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 0 8. 168
108. 00:48:59 Náhlík Jan 0000 Total Vital 0 50. 60
109. 00:49:00 Gabriel Václav 0000 Run the world 0 34. 92
110. 00:49:18 Škrland Radek 0000 Plískov 0 35. 90
111. 00:49:28 Titka Kristián 0000 Dlouhoprsťák 0 51. 58
112. 00:49:32 Dvořák Vladimír 0000 Spartak Žebrák 0 52. 56
113. 00:49:33 Pech Jakub 0000 Hořovice 0 53. 54
114. 00:49:40 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 0 17. 134
115. 00:49:51 Pech David 0000 Hořovice 0 54. 52
116. 00:49:57 Škvára Petr 1980 Spartak Podluhy 0 55. 50
117. 00:50:17 Komárek René 1954 KICBOX Žebrák 0 9. 164
118. 00:50:24 Jindra Jiří 1985 Franta Černý TEAM 0 56. 48
119. 00:50:36 Svoboda Jan 1943 Příbram 0 1. 200
120. 00:50:43 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 0 36. 88
121. 00:50:46 Novotný Břetislav 0000 Fit Gym Osov 0 57. 46
122. 00:51:04 Novák Radmil 0000 AC Nýřany 0 37. 86
123. 00:51:10 Brož David 1958 AB Řež 0 58. 44
124. 00:51:18 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 0 18. 131
125. 00:51:41 Potůček Jiří 1953 Velké Přítočno 0 10. 160
126. 00:51:41 Pour Svatopluk 1952 Slavoj Obecnice 0 11. 156
127. 00:52:10 Krofta Roman 0000 Doubravan Újezd 0 38. 84
128. 00:52:42 Merhout Jiří 1983 CK Záluží 0 59. 42
129. 00:53:14 Müller Jiří 0000 Hostomice 0 39. 82
130. 00:53:44 Koval Miroslav 0000 Hořovice 0 60. 40
131. 00:54:05 Erfurth Andreas 0000 SRUB TEAM Hořovice 0 40. 80
132. 00:55:00 Petrilák Miroslav 1966 Příbram 0 19. 128
133. 00:55:32 Rácz Ondřej 0000 Franta Černý TEAM 0 61. 39
134. 00:55:38 Kříž Vladimír 1943 SK Sporting Příbram 0 2. 195
135. 00:55:41 Štochl Martin 0000 Pětiboj Hořovice 0 41. 78
136. 00:55:53 Podzemský Jan 1984 Praha 0 62. 38
137. 00:55:59 Hnízdil Josef 1960 Union Cerhovice 0 20. 125
138. 00:56:03 Štěpánek Tomáš 1984 CK Záluží 0 63. 37
139. 00:56:03 Veselý Michal 1975 CK Záluží 0 42. 76
140. 01:01:21 Kroužek Jan 0000 Total Vital 0 65. 35
141. 01:02:51 Peterka Ladislav 0000 Bood Camp 0 64. 36
142. 01:14:18 Kučera Vilém 1951 Slovan Hradištko 0 12. 152
143. 01:45:00 Vavřička Jaroslav 1939 Domeček Hořovice 0 3. 190

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: