Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

6.11. Podzimní běh Dražovkou dětské závody Propozice Přihlášky (37)
13.11. Svatojánská 20 Propozice Přihlášky (13)
20.11. Tochovický kros Podrejžím dětské závody Propozice Přihlášky (3)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 28.5.2016 - Tuháčkův běh

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:29:13 Hostička Jan 1979 Příbram 200 1. 200
2. 00:29:20 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 195 2. 195
3. 00:29:25 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 190 1. 200
4. 00:29:56 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 185 1. 200
5. 00:30:44 Fiřt František 1998 Příbram 180 1. 200
6. 00:30:55 Franěk Jan 1998 Triklub Příbram 176 2. 195
7. 00:31:22 Machuta Matěj 1997 Team Internet Pb 172 3. 190
8. 00:31:32 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 168 2. 195
9. 00:31:43 Burian Michal 1994 Vyběhej se 164 3. 190
10. 00:32:19 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 160 4. 185
11. 00:32:33 Burian Tomáš 1998 Višňová 156 4. 185
12. 00:32:42 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 152 3. 190
13. 00:33:11 Zych Jakub 1994 Přední Pořičí 148 5. 180
14. 00:33:51 Zárybnický Martin 1983 ZŠ Březnice 144 6. 176
15. 00:33:53 Bodický Michal 1997 --- 140 5. 180
16. 00:34:02 Bejček Michal 1977 SK Bejkovo 137 7. 172
17. 00:34:06 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 134 2. 195
18. 00:34:11 Němec Jan 1971 Spartak Strašice 131 4. 185
19. 00:34:13 Trčka Ondřej 1981 Březnice 128 8. 168
20. 00:34:31 Kocián Vít 1961 Silvini Madshus team 125 3. 190
21. 00:34:34 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 122 5. 180
22. 00:34:47 Rubeš Jan 1973 Proběhnout se 119 6. 176
23. 00:35:09 Čekan Václav 1992 Vyběhej se 116 9. 164
24. 00:35:11 Sova Matěj 1988 Pankration Gym 113 10. 160
25. 00:35:44 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 110 7. 172
26. 00:36:00 Šnobl Jiří 1959 Příbram 108 4. 185
27. 00:36:32 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 106 8. 168
28. 00:37:01 Beran Václav 1977 SKB Nesvačily 104 11. 156
29. 00:37:09 Mejzr Dušan 1974 Veverky 102 9. 164
30. 00:37:13 Zárybnický Jan 1978 Bike Club Brdy 100 12. 152
31. 00:37:15 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 98 13. 148
32. 00:37:48 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 96 10. 160
33. 00:38:09 Váňa Miloslav 1963 Bohutín 94 5. 180
34. 00:38:38 Hřídel Radek 1974 Příbram 92 11. 156
35. 00:38:41 Huml František 1985 Team Internet Pb 90 14. 144
36. 00:38:42 Pilecký Ondřej 1984 SK Pilous 88 15. 140
37. 00:38:44 Brož Luboš 1980 --- 86 16. 137
38. 00:38:52 Hanuš Jiří 1983 Musadostrakonice 84 17. 134
39. 00:38:53 Krutílek Jaroslav 1970 Krutílek team 82 12. 152
40. 00:39:03 Salkovič Ladislav 1984 Přední Poříčí 80 18. 131
41. 00:39:08 Kudrlička Rostislav 1964 Kluky u Písku 78 6. 176
42. 00:39:22 Vršecký Jan 1983 Na vrcholu 76 19. 128
43. 00:39:43 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 74 13. 148
44. 00:40:12 Schiferling Tomas 1978 Francie 72 20. 125
45. 00:40:14 Přigrodský Aleš 1992 Nepomuk 70 21. 122
46. 00:40:16 Fiřt Petr 1957 KC Příbram 68 7. 172
47. 00:40:26 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 66 1. 200
48. 00:41:00 Placatka Stanislav 1969 Příbram 64 14. 144
49. 00:41:22 Šůcha Václav 1946 SV Stříbro 62 1. 200
50. 00:41:25 Teplický Jan 1974 SK Nesvačily 60 15. 140
51. 00:41:47 Bílý Jakub 1978 Herold Březnice 58 22. 119
52. 00:41:55 Čížek Jan 1995 SK Namnice 56 23. 116
53. 00:41:55 Stehlík David 1990 Amatéři 54 24. 113
54. 00:42:06 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 52 8. 168
55. 00:42:15 Bierhanzl Bořek 1971 TJ Martinice 50 16. 137
56. 00:42:18 Křivánek Tomáš 1988 MP Březnice 48 25. 110
57. 00:42:19 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 46 9. 164
58. 00:42:20 Bláža Vladimír 1964 SK Tochovice 44 10. 160
59. 00:42:21 Šilha Václav 1983 Bělčice 42 26. 108
60. 00:42:40 Olbert Tomáš 1964 MK Herducka 40 11. 156
61. 00:42:54 Svoboda Petr 1986 Lazaři 39 27. 106
62. 00:43:12 Sladký Lukáš 1987 Vorvani 38 28. 104
63. 00:43:43 Kavka Radovan 1969 Kavka 37 17. 134
64. 00:44:33 Mázdra Marcel 1978 Chrást 36 29. 102
65. 00:47:10 Kačena Miroslav 1990 Milfka 35 30. 100
66. 00:47:10 Kail Lukáš 1989 Milfka 34 31. 98
67. 00:47:19 Polák Miroslav 1991 Polák team 33 32. 96
68. 00:47:31 Čečkánek Jaroslav 1975 Čečkánek 32 18. 131
69. 00:47:54 Petrilák Miroslav 1966 Příbram 31 12. 152
70. 00:49:49 Hrach Ondřej 1953 Pinky Pinky 30 2. 195
71. 00:50:34 Ulrich Tomáš 1980 Hanák Home 29 33. 94
72. 00:50:35 Větrovský Petr 1984 Hanák Home 28 34. 92
73. 00:52:52 Matoušek Martin 1976 Lazaři 27 19. 128
74. 00:53:36 Doucha František 1952 AVC Praha 26 3. 190
75. 00:56:32 Pavlus Jaroslav 1954 Lazaři 25 4. 185
76. 01:04:13 Janoušek Vlastimil 1981 Vlajan 24 35. 90

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: