Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (119)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (15)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 4.6.2016 - Jinecký kros

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:27:17 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 200 1. 200
2. 00:27:40 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 195 1. 200
3. 00:27:49 Lukášková Zlata 1968 AC Falcon Rokycany 190 2. 195
4. 00:29:10 Strnadová Lucie 1984 Zelení Baroni 185 2. 195
5. 00:29:28 Smetanová Monika 1973 Smetana TEAM 180 1. 200
6. 00:29:32 Benedová Gabriela 1986 Hořovice 176 3. 190
7. 00:30:03 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 172 2. 195
8. 00:30:12 Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo 168 3. 190
9. 00:30:32 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 164 3. 190
10. 00:30:39 Válová Jitka 1972 Rožmitál B.H.A. 160 4. 185
11. 00:31:54 Kafková Lucie 1982 Zdice 156 4. 185
12. 00:33:11 Holá Michaela 1984 --- 152 5. 180
13. 00:33:56 Svobodová Dana 1952 Příbram 148 1. 200
14. 00:34:18 Hartmanová Stanislava 1958 --- 144 2. 195
15. 00:35:17 Ksandrová Lucie 1986 Běštín 140 6. 176
16. 00:35:55 Krůtová Marcela 1971 Lhota 137 4. 185
17. 00:36:13 Černá Kateřina 1990 Drhovce 134 7. 172
18. 00:36:25 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 131 8. 168
19. 00:39:13 Čábelková Alexandra 1976 Příbram 128 5. 180
20. 00:39:50 Klimešová Soňa 1972 125 6. 176
21. 00:41:14 Tuháčková Petra 1965 SK Čísovice 122 5. 180
22. 00:42:02 Machová Alena 1995 Pičín 119 9. 164
23. 00:42:21 Vlčková Blanka 1982 Příbram 116 10. 160
24. 00:43:51 Kašpárková Nikola 1988 Jince 113 11. 156
25. 00:43:52 Krahulcová Markéta 1988 Abil Lochovice 110 12. 152
26. 00:49:08 Bartošová Milada 1953 Příbram 108 3. 190
27. 01:05:40 Feniková Renáta 1968 Ohrazenice 106 6. 176

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: