Termíny závodů pro rok 2024: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

9.3. Zimní běh krajem J. J. Ryby Propozice Přihlášky (12)
17.3. Maraton okolo Orlíku Propozice Přihlášky (35)
23.3. Josefský běh v Cerhovicích dětské závody Propozice Přihlášky (7)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 12.6.2016 - Chaloupecký kros

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1 . 00:27:35 Hostička Jan 1979 Příbram 200 1. 200
2 . 00:27:51 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 195 2. 195
3 . 00:28:11 Křeček Tomáš 1972 Ironstar Beroun 190 1. 200
4 . 00:28:33 Pazdera Lukáš 1986 Here To Win Team 185 3. 190
5 . 00:28:48 Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice 180 4. 185
6 . 00:29:53 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 176 2. 195
7 . 00:30:01 Smetana Ondřej 1983 RUNGO.cz 172 5. 180
8 . 00:30:41 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 168 6. 176
9 . 00:30:48 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 164 3. 190
10 . 00:31:11 Cibulka Stanislav 1981 IRON STARS Beroun 160 7. 172
11 . 00:31:15 Růžička Zbyněk 1989 Kadel Plzeň 156 8. 168
12 . 00:31:30 Toušek Petr 1980 Salviaparadise 152 9. 164
13 . 00:32:27 Raboch Ivan 1966 Žebrák 148 1. 200
14 . 00:32:30 Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 144 10. 160
15 . 00:33:09 Zikmund Jan 1990 Triatlon Team Příbram 140 11. 156
16 . 00:33:16 Bejček Michal 1977 SK Bejkovo 137 12. 152
17 . 00:33:18 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 134 4. 185
18 . 00:33:34 Brabec Miloslav 1956 Rokycany 131 1. 200
19 . 00:33:37 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 128 13. 148
20 . 00:33:38 Mejzr Dušan 1974 Veverky 125 5. 180
21 . 00:33:40 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 122 6. 176
22 . 00:34:49 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 119 14. 144
23 . 00:35:28 Řeháček Michael 1973 BeFit Příbram 116 7. 172
24 . 00:35:38 Tymeš Jiří 1998 Příbram 113 1. 200
25 . 00:35:39 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 110 15. 140
26 . 00:35:44 Turek Jiří 1962 Chaloupky 108 2. 195
27 . 00:36:02 Lacina Josef 1978 CK Záluží 106 16. 137
28 . 00:36:04 Nesvačil Tomáš 1958 Příbram 104 3. 190
29 . 00:36:44 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 102 8. 168
30 . 00:36:52 Hanzík Ladislav 1964 CZ 100 4. 185
31 . 00:36:54 Rada Petr 1966 ACOH Praha 98 5. 180
32 . 00:36:56 Červenka Miroslav 1964 MK Žebrák 96 6. 176
33 . 00:36:59 Malát Michal 1978 Kovárna Hluboš 94 17. 134
34 . 00:37:23 Kukaň František 1961 GAMA Železná Ruda 92 7. 172
35 . 00:37:32 Hodek Pavel 1977 TT Příbram 90 18. 131
36 . 00:37:35 Šerý Pavel 1971 Senec 88 9. 164
37 . 00:37:39 Votápek Daniel 1974 Chaloupky 86 10. 160
38 . 00:38:06 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 84 2. 195
39 . 00:38:12 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 82 8. 168
40 . 00:38:19 Havlín Antonín 1955 Praha 5 80 3. 190
41 . 00:38:42 Sladký Lukáš 1987 Vorvani 78 19. 128
42 . 00:39:08 Hřídel Radek 1974 Příbram 76 11. 156
43 . 00:39:22 Kučera Otakar 1945 sokol přeštice 74 1. 200
44 . 00:39:30 Pour Svatopluk 1952 Slavoj Obecnice 72 4. 185
45 . 00:40:07 Voříšek Jan 1973 Vorvani 70 12. 152
46 . 00:42:18 Svoboda Jan 1943 Příbram 68 2. 195
47 . 00:43:11 Štěpánek Tomáš 1984 CK Záluží 66 20. 125
48 . 00:43:53 Petrilák Miroslav 1966 Příbram 64 9. 164
49 . 00:46:50 Vitásek Josef 1958 Buková 62 10. 160
50 . 00:46:58 Kříž Vladimír 1943 SK Sporting Příbram 60 3. 190
51 . 00:46:59 Rock Jan 1954 Sokol Unhošť 58 5. 180
52 . 00:50:27 Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice 56 6. 176
53 . 00:50:54 Příhoda Jaroslav 1966 Sokol Žebrák 54 11. 156
54 . 01:01:40 Kněžourek Josef 1939 MK Žebrák 52 4. 185

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: