Termíny závodů pro rok 2024: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

9.3. Zimní běh krajem J. J. Ryby Propozice Přihlášky (12)
17.3. Maraton okolo Orlíku Propozice Přihlášky (35)
23.3. Josefský běh v Cerhovicích dětské závody Propozice Přihlášky (7)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 18.6.2016 - Příbramský 1/2 maraton

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1 . 01:16:55 Hostička Jan 1979 Příbram 200 1. 200
2 . 01:20:10 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 195 1. 200
3 . 01:21:20 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 190 2. 195
4 . 01:22:01 Becker Ludovic 1984 Club Athletique Formisien 185 3. 190
5 . 01:23:59 Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři 180 4. 185
6 . 01:24:12 Valek Marian 1975 KB Kapslovna 176 1. 200
7 . 01:26:37 Šinágl Filip 1988 172 5. 180
8 . 01:27:11 Malina Petr 1969 Borek 168 2. 195
9 . 01:28:47 Vondráček Gustav 1972 164 3. 190
10 . 01:29:20 Henker Alexander 1958 160 2. 195
11 . 01:29:27 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 156 4. 185
12 . 01:29:46 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 152 6. 176
13 . 01:29:47 Soukup Petr 1976 Příbram 148 5. 180
14 . 01:29:59 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 144 7. 172
15 . 01:30:16 Bilina Petr 1971 SK Petrovice u Sedlčan 140 6. 176
16 . 01:30:46 Lachout Martin 1970 137 7. 172
17 . 01:30:50 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 134 8. 168
18 . 01:31:46 Vaněček Michael 1979 SB Cyklo olympia 131 8. 168
19 . 01:31:56 Koláček Jan 1985 --- 128 9. 164
20 . 01:33:01 Kysela Ondřej 1987 125 10. 160
21 . 01:34:09 Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice 122 11. 156
22 . 01:34:24 Šrédl Pavel 1977 Stříbro 119 12. 152
23 . 01:34:36 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 116 3. 190
24 . 01:34:47 Sova Matěj 1988 Pankration Gym 113 13. 148
25 . 01:34:55 Paul Vojtěch 1993 Author Bike Centrum Sedláček 110 14. 144
26 . 01:35:01 Horký Jan 1977 Internet Příbram 108 15. 140
27 . 01:35:03 Kocián Vít 1961 Silvini Madshus team 106 4. 185
28 . 01:35:08 Czeczotka Pavel 1986 TJ Dolní Lomná 104 16. 137
29 . 01:35:21 Vacek Jiří 1971 102 9. 164
30 . 01:35:35 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 100 10. 160
31 . 01:35:43 Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 98 17. 134
32 . 01:36:03 Matějka Josef 1973 Praha 9 96 11. 156
33 . 01:37:00 Mieth Steffen 1973 Freiberg 94 12. 152
34 . 01:37:08 Čekan Václav 1992 Vyběhej se 92 18. 131
35 . 01:37:23 Krejčík Milan 1981 Sportisimo Hvězdy 90 19. 128
36 . 01:37:35 Janků Petr 1990 88 20. 125
37 . 01:37:36 Steinbauer Jiří 1973 SK Rejta 86 13. 148
38 . 01:38:01 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 84 14. 144
39 . 01:38:10 Dolejš Rudolf 1958 JIKO Čácha Sušice 82 5. 180
40 . 01:38:26 Hesoun Tomáš 1987 80 21. 122
41 . 01:38:45 Turský Tomáš 1983 --- 78 22. 119
42 . 01:38:51 Kolář Roman 1971 76 15. 140
43 . 01:38:59 Novák David 1966 CB Praha 13 74 6. 176
44 . 01:39:02 Štěpánek Petr 1975 LO Vrsovice 72 16. 137
45 . 01:39:09 Kostiha Michal 1984 KC Příbram 70 23. 116
46 . 01:39:16 Jánský Pavel 1974 68 17. 134
47 . 01:39:19 Prenosil Stanislav 1972 Březnice 66 18. 131
48 . 01:39:22 Belšán Ivo 1974 64 19. 128
49 . 01:39:36 Mašek Jiří 1964 Plzeňští TEMPO MAKERS 62 7. 172
50 . 01:39:56 Mejzr Dušan 1974 Veverky 60 20. 125
51 . 01:40:10 Miklánek Tomáš 1986 58 24. 113
52 . 01:40:19 Kašák Lubuš 1968 Višňová 56 21. 122
53 . 01:40:30 Duník Štěpán 1975 Příbram 54 22. 119
54 . 01:40:54 Šmolka Pavel 1973 Concept Fitness 52 23. 116
55 . 01:41:00 Uldrych Dušan 1978 50 25. 110
56 . 01:42:00 Pavel Michal 1986 AC Fit řízci 48 26. 108
57 . 01:42:18 Kafka František 1982 Efounov 46 27. 106
58 . 01:42:29 Bejček Michal 1977 SK Bejkovo 44 28. 104
59 . 01:42:38 Šmejkal Martin 1975 42 24. 113
60 . 01:42:42 Javůrek Honza 1979 sk hofmanbajk 40 29. 102
61 . 01:42:42 Chrastina Jaroslav 1973 --- 39 25. 110
62 . 01:43:04 Hrnčár Jan 1981 38 30. 100
63 . 01:43:05 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 37 26. 108
64 . 01:43:15 Jindřich Josef 1973 Zlej sen 36 27. 106
65 . 01:43:18 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 35 28. 104
66 . 01:43:27 Kočí Luboš 1985 Kovářství Kočí 34 31. 98
67 . 01:43:35 Čekan Václav 1969 Vyběhej se 33 29. 102
68 . 01:43:48 Riehs David 1974 32 30. 100
69 . 01:44:08 Frič Pavel 1955 Checomacoco 31 1. 200
70 . 01:44:14 Veselý Lukáš 1994 30 32. 96
71 . 01:44:27 Brůček Dušan 1985 29 33. 94
72 . 01:44:34 Soukal Petr 1986 28 34. 92
73 . 01:44:41 Pavlica Martin 1972 27 31. 98
74 . 01:44:43 Havel Milan 1969 Zdouň Hrádek 26 32. 96
75 . 01:44:50 Jadrníček Jan 1983 Master Design architekti 25 35. 90
76 . 01:44:50 Zvěřina Štěpán 1983 24 36. 88
77 . 01:45:11 Bábíček Matěj 1974 Příbram 23 33. 94
78 . 01:45:39 Zima Lukáš 1987 22 37. 86
79 . 01:46:06 Vobejda Ladislav 1974 SDH Březové Hory 21 34. 92
80 . 01:46:12 Kotrč David 1998 20 1. 200
81 . 01:46:15 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 19 38. 84
82 . 01:46:40 Řeháček Michael 1973 BeFit Příbram 18 35. 90
83 . 01:46:50 Dubský Dalibor 1971 Plzeň 17 36. 88
84 . 01:46:56 Urban Michal 1994 16 39. 82
85 . 01:47:01 Váňa Miloslav 1963 Bohutín 15 8. 168
86 . 01:47:11 Hejny Martin 1978 Čechtice 14 40. 80
87 . 01:47:29 Pícha Miroslav 1988 13 41. 78
88 . 01:47:51 Kopal Jakub 1990 Jiskra Lisovice 12 42. 76
89 . 01:48:05 Šmejkal Václav 1992 11 43. 74
90 . 01:48:11 Menčík Lukáš 1979 JDE 10 44. 72
91 . 01:48:22 Hřídel Radek 1974 Příbram 9 37. 86
92 . 01:48:34 Morav Pavel 1972 8 38. 84
93 . 01:48:39 Velík Robert 1991 7 45. 70
94 . 01:48:46 Kuban Lukáš 1987 6 46. 68
95 . 01:49:02 Hrabík Hynek 1991 AC Fit řízci 5 47. 66
96 . 01:49:18 Bláža Lukáš 1989 4 48. 64
97 . 01:49:20 Novák Aleš 1976 Internet Příbram 3 39. 82
98 . 01:49:23 Čvančara Pavel 1971 Plzeňští TEMPO MAKERS 2 40. 80
99 . 01:49:31 Vyskočil Adam 1983 1 49. 62
100 . 01:49:36 Hutera Milan 1978 0 50. 60
101 . 01:50:32 Kožíšek František 1982 0 51. 58
102 . 01:50:49 Řehoř Roman 1988 TJ Zduchovice 0 52. 56
103 . 01:51:20 Häusler Václav 1963 0 9. 164
104 . 01:51:48 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 0 10. 160
105 . 01:52:48 Hron Michal 1968 0 41. 78
106 . 01:52:54 Volín Tomáš 1978 0 53. 54
107 . 01:53:13 Bělohradský Bedřich 1989 Příbram 0 54. 52
108 . 01:53:18 Jarolímek Zbyněk 1981 Equipo de Triatlón el Toro Loc 0 55. 50
109 . 01:53:27 Havrlík Matouš 1995 Sokol Příbram 0 56. 48
110 . 01:53:33 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 0 11. 156
111 . 01:53:40 Hlaváč Miroslav 1965 0 12. 152
112 . 01:53:51 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 0 13. 148
113 . 01:54:03 Brožík Valdemar 1976 --- 0 42. 76
114 . 01:54:38 Voříšek Jan 1973 Vorvani 0 43. 74
115 . 01:54:50 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 0 44. 72
116 . 01:54:54 Polidar Miroslav 1972 0 45. 70
117 . 01:55:17 Němec Tomáš 1986 0 57. 46
118 . 01:55:35 Jobek Ondřej 1996 Příbram 0 58. 44
119 . 01:55:40 Vašíček Petr 1981 PCHELP.Pb 0 59. 42
120 . 01:55:41 Marek Svatopluk 1979 0 60. 40
121 . 01:56:00 Švenda Václav 1974 MěÚ Příbram 0 46. 68
122 . 01:56:03 Vobejda Miloslav 1971 SDH Březové Hory 0 47. 66
123 . 01:56:03 Liška Libor 1961 0 14. 144
124 . 01:56:26 Vesecký Jiří 1973 Příbram 0 48. 64
125 . 01:56:30 Kadaně Josef 1978 0 61. 39
126 . 01:56:46 Olbert Tomáš 1964 MK Herducka 0 15. 140
127 . 01:56:51 Frýdl Tomáš 1981 L3N Lepší Něco Než Nic 0 62. 38
128 . 01:56:56 Fousek Vlastimil 1978 Vorvani 0 63. 37
129 . 01:57:17 Kudláček Petr 1977 Plzeňští TEMPO MAKERS 0 64. 36
130 . 01:57:55 Szabo David 1970 SK Nové Zámky SK 0 49. 62
131 . 01:58:27 Závodský Roman 1965 0 16. 137
132 . 01:59:04 Nečas Arnošt 1963 0 17. 134
133 . 01:59:09 Šobr Martin 1980 0 65. 35
134 . 01:59:21 Toužimský Václav 1989 SRTG Praha 0 66. 34
135 . 02:00:25 Chovanec Ondřej 1984 0 67. 33
136 . 02:00:27 Roule Leopold 1986 0 68. 32
137 . 02:00:43 Hons Pavel 1980 0 69. 31
138 . 02:00:56 Nastoupil Martin 1968 Účetnictví Nastoupil 0 50. 60
139 . 02:01:00 Plojhar Tomáš 1978 0 70. 30
140 . 02:01:52 Jeřábek Zdeněk 1953 AC Hubenov 0 2. 195
141 . 02:02:07 Štilec Jakub 1983 0 71. 29
142 . 02:02:09 Novotný Pavel 1976 Brno 0 51. 58
143 . 02:03:19 Brand Jaroslav 1985 Kačenky 0 72. 28
144 . 02:04:35 Hrstka Miroslav 1946 TJ Sokol Jesenice 0 1. 200
145 . 02:04:55 Collett Stephen 1989 0 73. 27
146 . 02:05:02 Novák Milan 1991 0 74. 26
147 . 02:05:03 Čábal Milan 1986 0 75. 25
148 . 02:05:35 Brejcha Martin 1977 0 76. 24
149 . 02:06:39 Šedivý Rastislav 1972 www.LekarnaPribram.cz 0 52. 56
150 . 02:06:43 Krůta Jiří 1989 0 77. 23
151 . 02:07:28 Bučil František 1972 0 53. 54
152 . 02:08:49 Kuncl Franta 1950 Příbram 0 3. 190
153 . 02:08:53 Petrilák Miroslav 1966 Příbram 0 18. 131
154 . 02:08:57 Frumin Marc 1950 S/L CA Fourmies 0 4. 185
155 . 02:10:03 Krejza David 1976 0 54. 52
156 . 02:10:06 Marsa Martin 1974 0 55. 50
157 . 02:10:20 Kratochvíl Jiří 1972 0 56. 48
158 . 02:11:11 Kolda Lukáš 1982 0 78. 22
159 . 02:11:57 Valachy Roman 1972 0 57. 46
160 . 02:12:05 Kotlan Jiří 1987 Sokol Příbram 0 79. 21
161 . 02:13:38 Dorekens Kevin 1981 0 80. 20
162 . 02:15:05 Tenkrat Josef 1972 Bezec z Rosovic 0 58. 44
163 . 02:16:04 Hruška Petr 1978 AC Fit řízci 0 81. 19
164 . 02:16:14 Lázna Jakub 1977 0 82. 18
165 . 02:17:53 Skalka Filip 1984 0 83. 17
166 . 02:18:32 Kačena Jaroslav 1976 0 59. 42
167 . 02:19:51 Říha Vladimír 1955 0 5. 180
168 . 02:23:57 Franěk Jan 1978 0 84. 16
169 . 02:24:45 Hrubec Martin 1973 Březnice 0 60. 40
170 . 02:31:31 Skýpala Zdeněk 1987 0 85. 15
171 . 02:32:07 Říha Vojtěch 1989 NH 0 86. 14
172 . 02:32:09 Kryl Jakub 1989 0 87. 13
173 . 02:46:07 Kunický Martin 1982 0 88. 12

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: