Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

6.11. Podzimní běh Dražovkou dětské závody Propozice Přihlášky (37)
13.11. Svatojánská 20 Propozice Přihlášky (13)
20.11. Tochovický kros Podrejžím dětské závody Propozice Přihlášky (3)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 10.7.2016 - Lochovice - Plešivec

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:23:47 Pechek Petr 1983 Kerteam 200 1. 200
2. 00:24:54 Kunčar David 1975 Praha 10 195 1. 200
3. 00:25:08 Herda Jan 1983 SKP Nymburk 190 2. 195
4. 00:26:03 Mach Tomáš 1991 Ztělesněné zlo 185 3. 190
5. 00:26:24 Rendl Josef 1976 tj packa praha 180 2. 195
6. 00:26:26 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 176 3. 190
7. 00:26:42 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 172 4. 185
8. 00:26:49 Šťastný Tomáš 1979 Modřany 168 5. 180
9. 00:27:11 Hostička Jan 1979 Příbram 164 6. 176
10. 00:27:23 Franěk Jan 1998 Triklub Příbram 160 1. 200
11. 00:27:56 Vacarda Vladimír 1959 AC Slovan Liberec 156 1. 200
12. 00:28:20 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 152 4. 185
13. 00:28:53 Škeřík Robert 1979 Ropeta 148 7. 172
14. 00:29:03 Knap Košíře 1981 Sparta Kpšíře 144 8. 168
15. 00:29:25 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 140 5. 180
16. 00:29:45 Kalista Jiří 1971 SK Praga Praha 137 6. 176
17. 00:30:00 Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov 134 2. 195
18. 00:30:13 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 131 7. 172
19. 00:30:15 Jokel Lubomír 1964 Atlet Šestajovice 128 3. 190
20. 00:30:21 Valek Marian 1975 KB Kapslovna 125 8. 168
21. 00:30:23 Flaks Jan 1966 AC Nýřany 122 4. 185
22. 00:30:38 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 119 9. 164
23. 00:30:39 Kavalír Josef 1982 SKP ML. Boleslav 116 10. 160
24. 00:30:44 Bodický Michal 1997 --- 113 2. 195
25. 00:31:02 Šmída Oldřich 1948 Maratonstav Úpice 110 1. 200
26. 00:31:10 Malý Kamil 1971 Klínec 108 9. 164
27. 00:31:32 Hartman Marek 1990 Florbal NS 106 11. 156
28. 00:31:49 Minčev Jvan 1957 Praha 104 5. 180
29. 00:31:59 Brabec Miloslav 1956 Rokycany 102 2. 195
30. 00:32:09 Malý Luboš 1973 Ústí n. L. 100 10. 160
31. 00:32:21 Dendys Juraj 1988 Bodasy 98 12. 152
32. 00:32:25 Soukup Petr 1965 Kovohutě Příbram 96 6. 176
33. 00:32:27 Chochola Petr 1977 Florbal NS 94 13. 148
34. 00:32:37 Provazník Jan 1979 Bohutín 92 14. 144
35. 00:32:40 Javůrek Jiří 1948 Maratonstav 90 3. 190
36. 00:32:43 Hošek Stanislav 1974 Buková 88 11. 156
37. 00:32:45 Kareš Martin 1973 Vižina 86 12. 152
38. 00:33:03 Vymětalík vladimír 1981 Maraton klub Miřejovice 84 15. 140
39. 00:33:05 Mejzr Dušan 1974 Veverky 82 13. 148
40. 00:33:07 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 80 14. 144
41. 00:33:11 Procházka Radek 1982 Road Riders 78 16. 137
42. 00:33:14 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 76 17. 134
43. 00:33:27 Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno 74 15. 140
44. 00:33:45 Šebek Dušan 1972 SK Neumětely 72 16. 137
45. 00:33:52 Urban Josef 1956 SABZO 70 4. 185
46. 00:33:56 Flachs Michal 1987 Podlesí 68 18. 131
47. 00:34:01 Gregor Jaroslav 1951 Běchovice 66 5. 180
48. 00:34:08 Vokáč Roman 1962 Zdice 64 7. 172
49. 00:34:11 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 62 6. 176
50. 00:34:30 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 60 19. 128
51. 00:34:53 Chroust Jan 1960 Křinický pivovar Krásná Lípa 58 8. 168
52. 00:34:55 Paranič Michal 1994 Rakovník 56 20. 125
53. 00:35:03 Gazda Vítězslav 1977 TJ Jawa Divišov 54 21. 122
54. 00:35:04 Skopový Luboš 1970 Jince 52 17. 134
55. 00:35:10 Černý Karel 1960 RK Evropa Plzeň 50 9. 164
56. 00:35:13 Blecha Jiří 1990 Bubákovští kocouři 48 22. 119
57. 00:35:21 Kolář František 1981 Rysy 46 23. 116
58. 00:35:28 Slamiak Stanislav 1962 lokomotiva ostrava 44 10. 160
59. 00:35:41 Adam Petr 1982 Praha 42 24. 113
60. 00:35:44 Batal Petr 1973 Praha 40 18. 131
61. 00:36:04 Řeháček Michael 1973 BeFit Příbram 39 19. 128
62. 00:36:04 Zeman Radek 1970 Slavoj Osek 38 20. 125
63. 00:36:13 Doležal Jaromír 1957 SABZO 37 11. 156
64. 00:36:22 Hofman Vít 1992 Bubákovští kocouři 36 25. 110
65. 00:36:46 Kubr Martin 1974 AC Laura 35 21. 122
66. 00:37:02 Hřídel Radek 1974 Příbram 34 22. 119
67. 00:37:24 Kolomazník Petr 1981 Zábřeh 33 26. 108
68. 00:37:28 Příhoda Jaroslav 1966 Sokol Žebrák 32 12. 152
69. 00:37:30 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 31 13. 148
70. 00:37:33 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 30 1. 200
71. 00:37:34 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 29 23. 116
72. 00:37:35 Mařík Michal 1975 Praha 10 28 24. 113
73. 00:38:00 Abraham David 1997 Lochovice 27 3. 190
74. 00:38:02 Šesták Jindřich 1956 KKK Praha 26 7. 172
75. 00:38:29 Les Josef 1947 TJ Maratonstav 25 8. 168
76. 00:38:34 Šimek Jan 1996 FSP Praha 24 27. 106
77. 00:39:10 Pour Svatopluk 1952 Slavoj Obecnice 23 9. 164
78. 00:39:27 Hornáček Jakub 1985 Hasiči Dobříš 22 28. 104
79. 00:39:45 Krahulec Marek 1988 Lochovice 21 29. 102
80. 00:39:48 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 20 14. 144
81. 00:40:00 Svoboda Jan 1943 Příbram 19 2. 195
82. 00:40:13 Chochola Vladimír 1950 MK Kladno 18 10. 160
83. 00:41:28 Čistý Martin 1975 TJ Lhotka 17 25. 110
84. 00:41:34 Hula Aleš 1980 SK Jince 16 30. 100
85. 00:41:40 Malý Miloslav 1969 Zbraslav 15 26. 108
86. 00:42:36 Sedláček Jaroslav 1968 OK Roztoky 14 27. 106
87. 00:42:40 Vašík Miroslav 1995 Lochovice 13 31. 98
88. 00:42:45 Strejček Jiří 1983 Rysy 12 32. 96
89. 00:42:50 Abraham Roman 1971 Lochovice 11 28. 104
90. 00:42:51 Šůcha Václav 1946 SV Stříbro 10 3. 190
91. 00:42:54 Malý Miloslav 1943 Beroun 9 4. 185
92. 00:43:14 Schovánek Milan 1962 Krčský les B 8 15. 140
93. 00:43:14 Petrilák Miroslav 1966 Příbram 7 16. 137
94. 00:43:27 Kebrle Jan 1988 Hořovice 6 33. 94
95. 00:44:12 Mašek Roman 1961 SNB 5 17. 134
96. 00:44:24 Ge Evžen 1954 Maratonské Vrány 4 11. 156
97. 00:44:25 Mára František 1967 Vršovice 3 29. 102
98. 00:44:36 Olšovský Vítězslav 1983 Metro A 2 34. 92
99. 00:44:40 Šimon Miloš 1944 PSK Union Praha 1 5. 180
100. 00:44:59 Rock Jan 1954 Sokol Unhošť 0 12. 152
101. 00:45:48 Čech Karel 1945 KAK Praha 0 6. 176
102. 00:45:59 Sehnal Ariel 1987 Dukla Praha 0 35. 90
103. 00:46:16 Janeček Jaroslav 1940 SABZO 0 7. 172
104. 00:48:24 Dolejš Radomír 1958 SABZO 0 18. 131
105. 00:51:27 Veselý Tomáš 1992 Bubákovští kocouři 0 36. 88
106. 00:51:52 Mikoláš Milan 1942 Beroun 0 8. 168
107. 00:51:53 Chlumský Luboš 1956 Praha Vokovice 0 13. 148
108. 00:53:39 Malý Zdeněk 1942 Loko Beroun 0 9. 164
109. 01:00:26 Čapek Antonín 1941 AVC Praha 82 0 10. 160
110. 01:13:32 Václav Kolář 1940 AVC Praha 0 11. 156

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: