Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

24.5. Brdská 12 dětské závody Podrobnosti Přihlášení (12)
24.5. Brdská 25 Podrobnosti Přihlášení (5)
30.5. Tuháčkův běh dětské závody Podrobnosti Přihlášení ()
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 10.9.2016 - Běh Kovohutěmi

Pořadí ve věkové kategorii Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v kategorii
1. 00:29,1 Šamšula František 2009 Pb VIII/62 200
2. 00:29,6 Noháč Matěj 2009 PSK Olymp Pha 195
3. 00:31,4 Michálek Antonín 2009 Žižkovští tygři 190
4. 00:32 Kafka Lukáš 2009 Zdice 185
5. 00:32,2 Šnajdr Josef 2010 Cheb 180
6. 00:32,5 Šrajn Adam 2010 FK Příbram 176
7. 00:32,8 Hajšman Daniel 2010 Pb VII/183 172
8. 00:33,3 Fousek Karel 2010 5. ZŠ Pb 168
9. 00:33,5 Svoboda Richard 2009 Lhota u Pb 164
10. 00:33,8 Svoboda Josef 2009 TK Zdice 160
11. 00:34,2 Dolejš Albert 2009 Vodní Stavby Praha 156
12. 00:35,8 Gargoš Josef 2010 Bohutín 154 152
13. 00:36,4 Marek Pavel 2009 ZŠ Jiráskovy sady 148
14. 00:37,1 Pokorný Tomáš 2010 Drahlovice 144
15. 00:37,5 Černý Filip 2009 Háje 64 140
16. 00:37,7 Beneš Jan 2011 Školka Školní 137
17. 00:38,1 Brož Vojtěch 2010 Narysov 83 134
18. 00:39 Šolar Jan 2009 4. ZŠ Pb 131
19. 00:39,3 Sukdolák Štěpán 2009 Lhota u Pb 126 128
20. 00:40 Honzárek Ludvík 2010 125
21. 00:40,9 Fišer Adam 2009 7. ZŠ Pb 122
22. 00:41,2 Svajčík Patrik 2010 Pb VI/602 119
23. 00:41,5 Kvapil Vojtěch 2010 MŠ Pohádka 116
24. 00:41,8 Sadílek Dominik 2011 Pb V/646 113
25. 00:42,3 Tydlitát Robert 2010 MŠ Sluníčko 110
26. 00:42,9 Duník Jan 2011 --- 108
27. 00:43,3 Szymunda Miroslav 2010 Lazec 106
28. 00:43,7 Svoboda Filip 2011 TK Zdice 104
29. 00:44,6 Havelka David 2011 HBK Dřínov 102
30. 00:45,2 Šípek Adam 2011 Pb, Sadová 506 100
31. 00:45,5 Pruner Kryštof 2012 98
32. 00:46 Kvapil Jan 2012 MŠ Pohádka 96
33. 00:46,3 Kutlák Patrik 2009 Sporting Příbram 94
34. 00:46,9 Kafka Michal 2011 Zdice 92
35. 00:47,3 Kyrián Vojtěch 2009 Hluboš 142 90
36. 00:47,7 Houžvička Matěj 2011 1.FK Příbram 88
37. 00:48,1 Edelmann Max 2012 Team Internet Pb 86
38. 00:48,6 Vandas Kryštof 2010 MŠ Rožmitál 84
39. 00:49,1 Blahník Marek 2012 MŠ 28. října 82
40. 00:51,3 Šilhavý Tomáš 2011 Obecnice 406 80
41. 00:51,8 Sukdolák Antonín 2012 Lhota u Pb 126 78
42. 00:53,2 Hrdina Lukáš 2012 MŠ Sluníčko 76
43. 00:55,9 Kříž David 2012 Lhota u Pb 40 74
44. 00:59 Fišer Jan 2012 Pb V/393 72
45. 01:00 Brůček Mikuláš 2012 Orlov 15 70
46. 01:01,9 Gargoš Martin 2012 Bohutín 154 68
47. 01:02,7 Novotný Ondřej 2012 MŠ Obecnice 66
48. 01:06,3 Šnobl Oliver 2013 Sporting Příbram 64
49. 01:23,6 Maleček Adam 2013 Nový Knín 62

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: