Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (91)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (15)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (14)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 10.9.2016 - Běh Kovohutěmi

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:43:33 Gaisl Luboš 1985 Eleven Run Team 200 1. 200
2. 00:44:04 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 195 2. 195
3. 00:44:13 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 190 3. 190
4. 00:44:41 Šťastný Tomáš 1979 Modřany 185 4. 185
5. 00:45:04 Hostička Jan 1979 Příbram 180 5. 180
6. 00:45:22 Rektor Antonín 1975 Modřany 176 1. 200
7. 00:45:29 Havelka Petr 1972 Eleven Run Team 172 2. 195
8. 00:46:10 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 168 3. 190
9. 00:46:29 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 164 1. 200
10. 00:47:52 Maryška Miloš 1981 Žižkovský Tygři 160 6. 176
11. 00:49:07 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 156 7. 172
12. 00:50:14 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 152 8. 168
13. 00:50:17 Valek Marian 1975 KB Kapslovna 148 4. 185
14. 00:50:20 Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři 144 9. 164
15. 00:50:25 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 140 5. 180
16. 00:50:29 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 137 6. 176
17. 00:51:16 Korytár Ján 1952 AC Falcon Rokycany 134 1. 200
18. 00:51:21 Koláček Jan 1985 --- 131 10. 160
19. 00:51:24 Mikolášek Arnošt 1965 Nákří 128 2. 195
20. 00:52:00 Schovánek Petr 1965 Krčský les 125 3. 190
21. 00:52:06 Pudil Jaroslav 1961 m2 sport bečvář strakonice 122 4. 185
22. 00:53:02 Vlček Bohumil 1960 Praha 13 119 5. 180
23. 00:53:47 Kocián Vít 1961 Silvini Madshus team 116 6. 176
24. 00:54:24 Redlich Tomáš 1988 San Piego 113 11. 156
25. 00:54:27 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 110 7. 172
26. 00:54:34 Hošek Stanislav 1974 Buková 108 8. 168
27. 00:54:50 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 106 9. 164
28. 00:55:15 Šnobl Jiří 1959 Příbram 104 7. 172
29. 00:55:22 Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 102 10. 160
30. 00:55:25 Šiman Eduard 1965 Praha 10 100 8. 168
31. 00:55:30 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 98 11. 156
32. 00:55:32 Vokáč Roman 1962 Zdice 96 9. 164
33. 00:55:35 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 94 12. 152
34. 00:55:44 Valíček Václav 1950 ČZ Strakonice 92 2. 195
35. 00:55:46 Duník Štěpán 1975 Příbram 90 13. 148
36. 00:55:48 Gregor Jaroslav 1951 Běchovice 88 3. 190
37. 00:55:50 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 86 4. 185
38. 00:56:07 Vladyka Jan 1958 AC Praha 1890 84 10. 160
39. 00:56:19 Bejček Michal 1977 SK Bejkovo 82 12. 152
40. 00:56:24 Mejzr Dušan 1974 Veverky 80 14. 144
41. 00:56:28 Záhorecz Jiří 1981 Teplice 78 13. 148
42. 00:56:45 Havel Miroslav 1986 TRIO HAVEL s.r.o. 76 14. 144
43. 00:57:02 Čekan Václav 1992 Vyběhej se 74 15. 140
44. 00:57:13 Prenosil Stanislav 1972 Březnice 72 15. 140
45. 00:57:29 Michálek Martin 1975 Triklub Příbram 70 16. 137
46. 00:57:51 Plechatý Tomáš 1975 Tůr De Bír Příbram 68 17. 134
47. 00:57:56 Chrastina Jaroslav 1973 --- 66 18. 131
48. 00:58:26 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 64 16. 137
49. 00:58:38 Hrdina Vilém 1956 BOHNICE 62 5. 180
50. 00:58:42 Bělohradský Bedřich 1989 Příbram 60 17. 134
51. 00:58:45 Vohnout Jan 1983 Plzeň 58 18. 131
52. 00:58:46 Kříž Daniel 1967 Příbram 56 19. 128
53. 00:58:47 Brabec Miloslav 1956 Rokycany 54 6. 176
54. 00:58:50 Bábíček Matěj 1974 Příbram 52 20. 125
55. 00:59:38 Smítal Jan 1985 Drahlín 50 19. 128
56. 00:59:44 Zima Lukáš 1987 48 20. 125
57. 01:00:12 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 46 21. 122
58. 01:00:33 Řeháček Michael 1973 BeFit Příbram 44 21. 122
59. 01:02:08 Váňa Miloslav 1963 Bohutín 42 11. 156
60. 01:02:26 Pech Jindřich 1980 Žleby 40 22. 119
61. 01:02:41 Simonides Jiří 1982 Příbram 39 23. 116
62. 01:02:49 Turek Jiří 1962 Chaloupky 38 12. 152
63. 01:03:00 Veselý Lukáš 1994 37 24. 113
64. 01:03:32 Brožík Valdemar 1976 --- 36 22. 119
65. 01:03:40 Jeřábek Zdeněk 1953 AC Hubenov 35 7. 172
66. 01:04:16 Svátek Lubomír 1958 Praha 34 13. 148
67. 01:04:33 Hrtoň Ladislav 1986 33 25. 110
68. 01:04:43 Tvrz Michal 1982 Příbram 32 26. 108
69. 01:04:49 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 31 8. 168
70. 01:04:49 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 30 1. 200
71. 01:04:54 Kučera Jan 1978 29 27. 106
72. 01:04:54 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 28 23. 116
73. 01:04:58 Kučera Otakar 1945 sokol přeštice 27 2. 195
74. 01:05:08 Hřídel Radek 1974 Příbram 26 24. 113
75. 01:05:12 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 25 14. 144
76. 01:05:16 Smetana Michal 1973 Smetana TEAM 24 25. 110
77. 01:05:19 Mucha Petr 1947 Sokol Kobylisy 23 9. 164
78. 01:05:21 Fejfárek Martin 1987 Most 22 28. 104
79. 01:06:21 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 21 10. 160
80. 01:06:30 Placatka Stanislav 1969 Příbram 20 26. 108
81. 01:06:59 Fousek Vlastimil 1978 Vorvani 19 29. 102
82. 01:07:46 Kloda Ladislav 1989 Ostrava 18 30. 100
83. 01:08:16 Vesecký Jiří 1973 Příbram 17 27. 106
84. 01:08:21 Boroň Jan 1984 Příbram 16 31. 98
85. 01:08:53 Pruner Zdeněk 1983 Praha 15 32. 96
86. 01:09:11 Blaha Martin 1962 Praha 8 14 15. 140
87. 01:09:31 Rock Jan 1954 Sokol Unhošť 13 11. 156
88. 01:09:47 Frýdl Tomáš 1981 L3N Lepší Něco Než Nic 12 33. 94
89. 01:10:05 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 11 16. 137
90. 01:10:09 Jirmásek Tomáš 1980 Laxní přístup 10 34. 92
91. 01:10:11 Šíma Zdeněk 1961 Slivenec Praha 9 17. 134
92. 01:10:20 Řápek Václav 1942 AVC Praha 8 3. 190
93. 01:11:29 Svoboda Jan 1943 Příbram 7 4. 185
94. 01:11:56 Voříšek Jan 1973 Vorvani 6 28. 104
95. 01:12:26 Vimer Jan 1955 Kladno 5 12. 152
96. 01:14:04 Skalka Filip 1984 4 35. 90
97. 01:14:28 Hrstka Miroslav 1946 TJ Sokol Jesenice 3 5. 180
98. 01:15:29 Petrilák Miroslav 1966 Příbram 2 18. 131
99. 01:17:05 Kříž Vladimír 1943 SK Sporting Příbram 1 6. 176
100. 01:17:47 Mička Jan 1969 0 29. 102
101. 01:20:29 Hrach Ondřej 1953 Pinky Pinky 0 13. 148
102. 01:20:33 Klimeš Václav 1968 0 30. 100
103. 01:20:39 Dušek Milan 1979 Lhota u Příbramě 0 36. 88
104. 01:20:40 Klika Radek 1979 0 37. 86
105. 01:20:42 Janeček Jaroslav 1940 SABZO 0 7. 172
106. 01:20:43 Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice 0 14. 144
107. 01:29:25 Pejpal Jiří 1934 TJ liga 100 Praha 0 8. 168
108. 01:29:31 Houžvička Miloš 1978 Příbram 0 38. 84
109. 01:37:42 Málek Zdeněk 1943 AVC Praha 0 9. 164
110. 01:39:55 Scheinherr Jiří 1951 Blatná 0 15. 140

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: