Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

9.11. Podzimní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (27)
16.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (11)
23.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (3)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 1.10.2016 - Běh města Příbrami

Pořadí ve věkové kategorii Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v kategorii
1. 01:11,7 Drnková Anežka 2010 5. ZŠ 200
2. 01:12,3 Machová Monika 2009 --- 195
3. 01:13 Valuchová Julie 2009 JUVE 190
4. 01:13,6 Tůmová Barbora 2010 6. ZŠ 185
5. 01:14,9 Vytlačilová Lucie 2010 1. ZŠ 180
6. 01:16,2 Petriláková Amálie Rebeka 2009 OK Dobříš 176
7. 01:16,5 Nešvarová Nikola 2010 172
8. 01:17,2 Placatková Ela 2010 SK Sporting Příbram 168
9. 01:17,7 Tučková Julie 2010 Praha 7 164
10. 01:18,2 Cinertová Magdalena 2010 Příbram 8 160
11. 01:19,1 Velflová Barbora 2010 Praha 156
12. 01:23,1 Benkovská Anna 2009 7. ZŠ Příbram 152
13. 01:24,1 Kratochvílová Renata 2010 148
14. 01:24,6 Kočárková Lucie 2010 7. ZŠ 144
15. 01:25 Vóröšová Anna 2009 Příbram VII/53 140
16. 01:25,5 Vesecká Sarah 2010 Pankration Gym 137
17. 01:26,6 Kravarčíková Anežka 2010 ZŠ Tochovice 134
18. 01:26,9 Sládková Kateřina 2010 5. ZŠ 131
19. 01:27,2 Řezáčová Doubrava 2009 128
20. 01:27,8 Benčíková Karolína 2010 ZŠ Bratří Čapků 125
21. 01:28,1 Spěváková Barborka 2009 7. ZŠ Příbram 122
22. 01:29,5 Dlabačová Vendula 2010 ZŠ Pod Sv. Horou 119
23. 01:30,2 Semorádová Jolana 2010 ZŠ Bratří Čapků 116
24. 01:30,6 Hrašková Markéta 2009 Lhota u PB 126 113
25. 01:30,8 Míková Karolína 2009 ZŠ Bratří Čapků 110
26. 01:31,2 Stanišová Silvie 2010 7. ZŠ 108
27. 01:31,6 Šlapáková Anežka 2010 ZŠ Bratří Čapků 106
28. 01:31,9 Jeníčková Kateřina 2010 TGM Blatná 104
29. 01:32,2 Sloupová Andrea 2010 7. ZŠ 102
30. 01:32,6 Bláhová Kateřina 2010 ZŠ Pod Sv. Horou 100
31. 01:33,1 Melicharová Klára 2010 ŽŠ Březové Hory 98
32. 01:33,6 Doležalová Elen 2010 7. ZŠ 96
33. 01:34,3 Matulová Lucie 2010 MŠ PODLESÍ 94
34. 01:35,4 Horáčková Elen 2010 92
35. 01:36,1 Hřídelová Ema 2010 90
36. 01:36,6 Nováčková Eliška 2010 ZŠ Pod Sv. Horou 88
37. 01:36,9 Malátová Marie 2010 ZŠ Bratří Čapků 86
38. 01:37,2 Blaschke Ema 2009 PB VIII/124 84
39. 01:37,5 Knolová Monika 2009 ZŠ Školní 82
40. 01:39,9 Macháčková Věra 2010 80
41. 01:40,1 Poláčková Karin 2010 ZŠ Čísovice 78
42. 01:40,7 Žaludová Aneta 2010 3. ZŠ Příbram 76
43. 01:41 Jahelková Bára 2010 74
44. 01:41,4 Michálková Daniela 2012 Žižkovští tygři 72
45. 01:41,8 Šolýová Lucie 2010 70
46. 01:44,1 Vinšová Terezka 2011 4. MŠ Klubíčko Příbram 68
47. 01:45,6 Hašková Zuzana 2010 7. ZŠ 66
48. 01:46,7 Trnovská Natálie 2011 --- 64
49. 01:47,9 Štufková Petra 2011 62
50. 01:49,6 Fárová Dominika 2010 60
51. 01:50,6 Němcová Kristýna 2011 58
52. 01:52,2 Remešová Zuzana 2010 56
53. 01:53,3 Hříbalová Jana 2010 MŠ Perníková Chaloupka 54
54. 01:53,9 Škartová Johanka 2010 52
55. 01:51,1 Břeňová Ema 2010 50
56. 01:56,7 Brožíková Valerie 2012 48
57. 01:57,4 Trávníčková Sabina 2010 46
58. 02:02,2 Šilhanová Michaela 2010 44
59. 02:05,1 Matulová Silvie 2012 MŠ PODLESÍ 42
60. 02:07,2 Pihávková Karolína 2012 --- 40
61. 02:12,2 Hugrová Karolína 2011 39
62. 02:14 Jarolímková Hana 2010 Sokol Příbram 38
63. 02:17,5 Javůrková Anna 2012 37
64. 02:18,2 Štěpánková Barbora 2010 36
65. 02:19,5 Hradecká Veronika 2010 MŠ Školní 35
66. 02:20,2 Brožová Markéta 2013 MŠ Školní 34
67. 02:23,9 Štílcová Kateřina 2012 33
68. 02:26,3 Večerková Nikola 2012 Veverky 32
69. 02:28,3 Slusarzová Barbora 2010 31
70. 02:34,4 Šmídová Eliška 2011 30
71. 02:43,9 Hřídelová Adina 2010 29
72. 02:55,1 Sládečková Denisa 2011 Semešnice 21 28

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: