Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (91)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (15)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (14)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 8.10.2016 - Běh Bohutínem

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:27:28 Franěk Jan 1998 Triklub Příbram 200 1. 200
2. 00:27:31 Hostička Jan 1979 Příbram 195 1. 200
3. 00:28:18 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 190 2. 195
4. 00:28:19 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 185 1. 200
5. 00:28:41 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 180 3. 190
6. 00:28:42 Dvořák Petr 1995 Team Internet Pb 176 4. 185
7. 00:29:55 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 172 2. 195
8. 00:31:15 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 168 3. 190
9. 00:31:32 Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 164 4. 185
10. 00:31:38 Moulis Petr 1971 Hořovice 160 5. 180
11. 00:32:04 Bejček Michal 1977 SK Bejkovo 156 5. 180
12. 00:32:11 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 152 6. 176
13. 00:32:37 Mejzr Dušan 1974 Veverky 148 7. 172
14. 00:32:59 Hošek Stanislav 1974 Buková 144 8. 168
15. 00:33:11 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 140 9. 164
16. 00:33:26 Šnobl Jiří 1959 Příbram 137 1. 200
17. 00:33:42 Kraus Martin 0000 Plzeň 134 6. 176
18. 00:33:43 Kubeš Jiří 1995 Loko Plzeň 131 7. 172
19. 00:33:47 Michálek Martin 1975 Triklub Příbram 128 10. 160
20. 00:33:51 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 125 8. 168
21. 00:33:52 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 122 2. 195
22. 00:34:10 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 119 9. 164
23. 00:34:32 Prenosil Stanislav 1972 Březnice 116 11. 156
24. 00:35:12 Turek Jiří 1962 Chaloupky 113 3. 190
25. 00:35:23 Čekan Václav 1992 Vyběhej se 110 10. 160
26. 00:35:38 Řeháček Michael 1973 BeFit Příbram 108 12. 152
27. 00:35:53 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 106 1. 200
28. 00:36:38 Kraus Josef 0000 Plzeň 104 4. 185
29. 00:37:21 Pacner Vladimír 1976 Biatlon Beroun 102 13. 148
30. 00:38:01 Hřídel Radek 1974 Příbram 100 14. 144
31. 00:38:15 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 98 15. 140
32. 00:38:28 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 96 5. 180
33. 00:38:44 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 94 2. 195
34. 00:39:05 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 92 6. 176
35. 00:39:46 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 90 7. 172
36. 00:42:06 Kyselý Vlastimil 0000 Kyslíci 88 8. 168
37. 00:42:12 Hrubec Martin 1973 Březnice 86 16. 137
38. 00:42:21 Svoboda Jan 1943 Příbram 84 1. 200
39. 00:42:40 Petrilák Miroslav 1966 Příbram 82 9. 164
40. 00:45:44 Kříž Vladimír 1943 SK Sporting Příbram 80 2. 195

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: