Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (91)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (15)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (14)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 9.10.2016 - Hořovický cvoček

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:46:55 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 200 1. 200
2. 00:47:29 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 195 1. 200
3. 00:48:07 Hostička Jan 1979 Příbram 190 2. 195
4. 00:48:16 Hradecký Jan 1983 Internet Příbram 185 3. 190
5. 00:48:47 Dvořák Petr 1995 Team Internet Pb 180 4. 185
6. 00:50:18 Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice 176 5. 180
7. 00:50:24 Cibulka Stanislav 1981 IRON STARS Beroun 172 6. 176
8. 00:51:28 Raboch Ivan 1966 Žebrák 168 1. 200
9. 00:51:30 Toušek Petr 1980 Salviaparadise 164 7. 172
10. 00:51:43 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 160 2. 195
11. 00:52:17 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 156 3. 190
12. 00:52:44 Kunc Jiří 1980 3-2-1 START 152 8. 168
13. 00:53:40 Hurajt Marek 1987 Hořovice 148 9. 164
14. 00:54:01 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 144 4. 185
15. 00:54:32 Rataj Pavel 1969 Rokycany 140 5. 180
16. 00:55:18 Mejzr Dušan 1974 Veverky 137 6. 176
17. 00:55:25 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 134 7. 172
18. 00:55:29 Šnobl Jiří 1959 Příbram 131 2. 195
19. 00:56:12 Šiman Eduard 1965 Praha 10 128 3. 190
20. 00:56:35 Kraus Martin 0000 Plzeň 125 10. 160
21. 00:56:47 Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun 122 11. 156
22. 00:57:14 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 119 4. 185
23. 00:57:16 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 116 12. 152
24. 00:57:30 Vokáč Roman 1962 Zdice 113 5. 180
25. 00:58:02 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 110 13. 148
26. 00:58:09 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 108 14. 144
27. 00:58:20 Lacina Josef 1978 CK Záluží 106 15. 140
28. 00:58:57 Řeháček Michael 1973 BeFit Příbram 104 8. 168
29. 00:59:34 Turek Jiří 1962 Chaloupky 102 6. 176
30. 01:00:35 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 100 16. 137
31. 01:03:43 Vavruška Ondřej 1991 Stochov 98 17. 134
32. 01:03:45 Slezák Ondřej 0000 Loko Beroun 96 18. 131
33. 01:04:00 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 94 9. 164
34. 01:04:31 Kraus Josef 0000 Plzeň 92 7. 172
35. 01:04:41 Hřídel Radek 1974 Příbram 90 10. 160
36. 01:04:41 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 88 1. 200
37. 01:04:46 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 86 2. 195
38. 01:06:06 Červenka Karel 0000 Společenstvo 84 19. 128
39. 01:06:06 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 82 8. 168
40. 01:07:31 Merhaut Josef 0000 SRTG Beroun 80 20. 125
41. 01:07:35 Veselý Michal 1975 CK Záluží 78 11. 156
42. 01:08:26 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 76 1. 200
43. 01:08:40 Svoboda Jan 1943 Příbram 74 2. 195
44. 01:12:32 Petrilák Miroslav 1966 Příbram 72 9. 164
45. 01:14:06 Hrach Ondřej 1953 Pinky Pinky 70 3. 190
46. 01:24:52 Pour Svatopluk 1952 Slavoj Obecnice 68 4. 185
47. 01:26:04 Brožek David 0000 Společenstvo 66 21. 122

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: