Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (91)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (15)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (14)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 12.11.2016 - Tochovický kros Podrejžím

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:25:16 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 200 1. 200
2. 00:25:23 Franěk Jan 1998 Triklub Příbram 195 1. 200
3. 00:25:43 Hostička Jan 1979 Příbram 190 2. 195
4. 00:25:52 Pazdera Lukáš 1986 VSK Univerzita Brno 185 3. 190
5. 00:26:00 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 180 1. 200
6. 00:26:11 Dvořák Petr 1995 Team Internet Pb 176 4. 185
7. 00:26:24 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 172 1. 200
8. 00:26:51 Hradecký Jan 1983 Internet Příbram 168 5. 180
9. 00:27:48 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 164 6. 176
10. 00:28:05 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 160 2. 195
11. 00:29:33 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 156 7. 172
12. 00:30:09 Machuta Matěj 1997 Team Internet Pb 152 2. 195
13. 00:30:12 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 148 3. 190
14. 00:30:18 Pech Roman 1962 Ski Šumava 144 2. 195
15. 00:30:23 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 140 4. 185
16. 00:30:28 Černohorský Tomáš 1997 Internet Příbram 137 3. 190
17. 00:30:29 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 134 3. 190
18. 00:31:09 Zárybnický Martin 1983 ZŠ Březnice 131 8. 168
19. 00:31:41 Mejzr Dušan 1974 Veverky 128 5. 180
20. 00:31:49 Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun 125 9. 164
21. 00:31:50 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 122 10. 160
22. 00:31:52 Souček Filip 1984 Tochovice 119 11. 156
23. 00:32:08 Šnobl Jiří 1959 Příbram 116 4. 185
24. 00:32:37 Váňa Miloslav 1963 Bohutín 113 5. 180
25. 00:33:00 Kudrlička Rostislav 1964 Kluky u Písku 110 6. 176
26. 00:33:03 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 108 12. 152
27. 00:33:37 Turek Jiří 1962 Chaloupky 106 7. 172
28. 00:33:38 Bernášek Aleš 1978 --- 104 13. 148
29. 00:33:48 Řeháček Michael 1973 BeFit Příbram 102 6. 176
30. 00:34:08 Novotný Michal 1977 SK Pýcha 100 14. 144
31. 00:34:09 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 98 1. 200
32. 00:34:30 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 96 7. 172
33. 00:34:51 Říha Karel 1980 ZSK Zlámanec 94 15. 140
34. 00:34:53 Cikán Jaroslav 1955 Příbram 92 2. 195
35. 00:34:59 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 90 8. 168
36. 00:35:07 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 88 3. 190
37. 00:35:15 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 86 5. 180
38. 00:35:37 Häusler Václav 1963 84 9. 164
39. 00:35:43 Vondrášek Martin 1986 Praha 82 16. 137
40. 00:35:45 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 80 1. 200
41. 00:35:50 Mařík Miroslav 1972 ENERGON Dobříš 78 8. 168
42. 00:35:51 Čekan Václav 1992 Vyběhej se 76 17. 134
43. 00:36:50 Čanda Jan 1985 SK Tochovice 74 18. 131
44. 00:36:56 Let Radek 1973 LetBaist Team 72 9. 164
45. 00:37:42 Trčka Aleš 1985 Velíškovci 70 19. 128
46. 00:37:42 Hadsaperka Jiří 1984 Velíškovice 68 20. 125
47. 00:37:51 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 66 10. 160
48. 00:38:10 Döme Radek 1988 Běžecký klub České spořitelny 64 21. 122
49. 00:38:38 Svoboda Jan 1943 Příbram 62 2. 195
50. 00:39:05 Petrilák Miroslav 1966 Příbram 60 11. 156
51. 00:39:24 Vondrášek Pavel 1991 Příbram 58 22. 119
52. 00:39:28 Hrubec Martin 1973 Březnice 56 10. 160
53. 00:41:18 Hrach Ondřej 1953 Pinky Pinky 54 6. 176
54. 00:42:37 Kříž Vladimír 1943 SK Sporting Příbram 52 3. 190
55. 00:52:52 Kylián Zdeněk 1940 Plzeň 50 4. 185

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: