Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

6.11. Podzimní běh Dražovkou dětské závody Propozice Přihlášky (37)
13.11. Svatojánská 20 Propozice Přihlášky (13)
20.11. Tochovický kros Podrejžím dětské závody Propozice Přihlášky (3)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 31.7.2016 - Běh na Kozí Hory

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:29:31 Hostička Jan 1979 Příbram 200 1. 200
2. 00:29:58 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 195 2. 195
3. 00:30:14 Pazdera Lukáš 1986 VSK Univerzita Brno 190 3. 190
4. 00:30:24 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 185 1. 200
5. 00:31:49 Valek Marian 1975 KB Kapslovna 180 2. 195
6. 00:31:58 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 176 3. 190
7. 00:32:29 Tall Pavel 1969 Šedivák 172 4. 185
8. 00:33:10 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 168 4. 185
9. 00:33:16 Woller David 1993 TJ Stodůlky 164 5. 180
10. 00:33:48 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 160 5. 180
11. 00:34:02 Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov 156 1. 200
12. 00:34:04 Soukup Petr 1965 Kovohutě Příbram 152 2. 195
13. 00:34:12 Štengl David 1994 TJ Stodůlky 148 6. 176
14. 00:34:25 Flaks Jan 1966 AC Nýřany 144 3. 190
15. 00:34:48 Kalista Jiří 1971 SK Praga Praha 140 6. 176
16. 00:35:04 Němec Jan 1971 Spartak Strašice 137 7. 172
17. 00:35:10 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 134 8. 168
18. 00:35:30 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 131 4. 185
19. 00:36:37 Bejček Michal 1977 SK Bejkovo 128 7. 172
20. 00:36:40 Kareš Martin 1973 Vižina 125 9. 164
21. 00:36:47 Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno 122 10. 160
22. 00:36:51 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 119 1. 200
23. 00:37:09 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 116 8. 168
24. 00:37:36 Špecián Jiří 1982 113 9. 164
25. 00:38:07 Turek Jiří 1962 Chaloupky 110 5. 180
26. 00:38:23 Lacina Josef 1978 CK Záluží 108 10. 160
27. 00:38:34 Němec Jaroslav 1996 Bonbon 106 11. 156
28. 00:38:44 Novák Pavel 1953 Liga 100 Praha 104 2. 195
29. 00:39:21 Mejzr Dušan 1974 Veverky 102 11. 156
30. 00:40:02 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 100 12. 152
31. 00:40:06 Franc Daniel 1972 Karlos Gym 98 13. 148
32. 00:40:10 Kšára Martin 1987 96 12. 152
33. 00:40:20 Řeháček Michael 1973 BeFit Příbram 94 14. 144
34. 00:40:42 Kostič Velsko 1994 SRTG Beroun 92 13. 148
35. 00:40:51 Štěpánek Tomáš 1984 CK Záluží 90 14. 144
36. 00:41:03 Jirmásek Tomáš 1980 Laxní přístup 88 15. 140
37. 00:41:06 Čimbura Mikuláš 1984 86 16. 137
38. 00:41:22 Vavruška Ondřej 1991 Stochov 84 17. 134
39. 00:41:41 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 82 6. 176
40. 00:41:50 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 80 3. 190
41. 00:42:23 Němec Miloš 1959 BonBon 78 7. 172
42. 00:43:52 Mařík Miroslav 1972 ENERGON Dobříš 76 15. 140
43. 00:43:57 Červinka Karel 1991 Stochov 74 18. 131
44. 00:43:58 Svoboda Jan 1943 Příbram 72 1. 200
45. 00:44:15 Merhout Jiří 1983 CK Záluží 70 19. 128
46. 00:44:36 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 68 8. 168
47. 00:45:03 Slamiak Stanislav 1962 lokomotiva ostrava 66 9. 164
48. 00:45:24 Příhoda Jaroslav 1966 Sokol Žebrák 64 10. 160
49. 00:45:59 Vytřel Hynek 1997 Laxní přístup 62 1. 200
50. 00:46:09 Petrilák Miroslav 1966 Příbram 60 11. 156
51. 00:46:27 Bartoš Matěj 1984 Laxní přístup 58 20. 125
52. 00:46:46 Veselý Michal 1975 CK Záluží 56 16. 137
53. 00:47:16 Šnábl Petr 1984 Běžecký klub Čes. Spoř 54 21. 122
54. 00:47:33 Kříž Vladimír 1943 SK Sporting Příbram 52 2. 195
55. 00:49:03 Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice 50 4. 185
56. 00:49:51 Vavruška Miroslav 1991 Lužná 48 22. 119
57. 01:23:13 Krejsa Václav 1952 Bonbon Praha 46 5. 180

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: