Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (115)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (15)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 26.11.2016 - Svatojánská 20

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:42:49 Churaňová Radka 1977 TJ Lokomotiva Trutnov 200 1. 200
2. 00:43:05 Rudolfová Jitka 1986 195 1. 200
3. 00:43:13 Miskovič Dominika 1992 USK Praha / Perňa systém 190 2. 195
4. 00:48:05 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 185 3. 190
5. 00:50:02 Cibulková Markéta 1983 Iron Stars Beroun 180 4. 185
6. 00:50:04 Lukášková Zlata 1968 AC Falcon Rokycany 176 1. 200
7. 00:51:13 Marková Veronika 1992 172 5. 180
8. 00:51:50 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 168 2. 195
9. 00:52:02 Teplá Jana 1979 Úvaly 164 2. 195
10. 00:52:18 Večerková Marcela 1981 Veverky 160 3. 190
11. 00:52:55 Procházková Petra 1974 Iron Stars Beroun 156 4. 185
12. 00:54:11 Hrušková Lucie 1973 Hejvy´s intimmate Team 152 5. 180
13. 00:55:24 Kavandová Petra 1992 148 6. 176
14. 00:55:50 Vodička Tatiana 1980 144 6. 176
15. 00:56:01 Machová Simona 1979 OXYGEN Příbram 140 7. 172
16. 00:57:13 Vápaníková Klára 1983 BK Divoká Šárka 137 7. 172
17. 00:57:30 Svozilová Ludmila 1983 Veverky 134 8. 168
18. 00:57:31 Janečková Iva 1977 131 8. 168
19. 00:58:18 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 128 9. 164
20. 00:58:40 Rumpíková Kristina 1989 125 9. 164
21. 00:59:23 Velebilová Nikola 1990 122 10. 160
22. 00:59:40 Slivkaničová Ivana 1962 Hisport 119 3. 190
23. 01:00:05 Flachsová Lenka 1975 116 10. 160
24. 01:00:17 Hochmalová Martina 1989 Actum Flyers 113 11. 156
25. 01:01:17 Holubová Magdaléna 1995 Loko Beroun 110 12. 152
26. 01:01:23 Švarcová Barbora 1975 Žižkovský tygři 108 11. 156
27. 01:02:26 Mačenková Karolína 1989 Běžecký klub České spořitelny 106 13. 148
28. 01:02:34 Bačkovská Petra 1978 IThinkBeer/BKČS 104 12. 152
29. 01:02:35 Dvořáková Alena 1978 102 13. 148
30. 01:02:35 Pešková Romana 1975 100 14. 144
31. 01:03:15 Oulehlová Jana 1983 Nadace na ochranu zvířat 98 14. 144
32. 01:04:58 Vítkovská Ivana 1971 Hýskov 96 4. 185
33. 01:06:23 Brunnerová Jana 1974 94 15. 140
34. 01:06:33 Zbuzková Lenka 1978 CK Záluží 92 16. 137
35. 01:08:20 Mozgóvá Martina 1989 90 15. 140
36. 01:10:53 Chmelové Iva 1962 Běžecký klub České spořitelny 88 5. 180
37. 01:12:57 Hrubá Kateřina 1978 86 17. 134
38. 01:14:21 Badyrova Dilyara 1983 84 16. 137
39. 01:16:11 Bartošová Milada 1953 Příbram 82 1. 200
40. 01:35:18 Tůmová Natálie 1997 80 1. 200

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: