Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

6.11. Podzimní běh Dražovkou dětské závody Propozice Přihlášky (37)
13.11. Svatojánská 20 Propozice Přihlášky (13)
20.11. Tochovický kros Podrejžím dětské závody Propozice Přihlášky (3)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 19.3.2016 - Josefův běh v Cerhovicích

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:26:25 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 200 1. 200
2. 00:26:51 Minařík Petr 1976 Rokycany 195 1. 200
3. 00:26:56 Hostička Jan 1979 Příbram 190 2. 195
4. 00:27:02 Křeček Tomáš 1972 Ironstar Beroun 185 2. 195
5. 00:27:21 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 180 3. 190
6. 00:28:31 Košťálek Josef 1984 Loko Beroun 176 3. 190
7. 00:28:54 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 172 4. 185
8. 00:28:57 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 168 4. 185
9. 00:28:58 Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice 164 5. 180
10. 00:28:59 Wallerer Jiří 1993 AC Falcon Rokycany 160 6. 176
11. 00:29:09 Horký Jan 1977 Internet Příbram 156 7. 172
12. 00:29:49 Franěk Jan 1998 Triklub Příbram 152 1. 200
13. 00:29:54 Smetana Ondřej 1983 RUNGO.cz 148 8. 168
14. 00:30:11 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 144 5. 180
15. 00:30:19 Malina Petr 1969 Borek 140 6. 176
16. 00:30:23 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 137 9. 164
17. 00:30:32 Machuta Matěj 1997 Team Internet Pb 134 2. 195
18. 00:30:44 Raboch Ivan 1966 Žebrák 131 1. 200
19. 00:31:33 Mužík Josef 1981 SRUB TEAM Hořovice 128 10. 160
20. 00:31:42 Němec Jan 1971 Spartak Strašice 125 7. 172
21. 00:32:18 Bureš Pavel 1994 SK Tlustice 122 11. 156
22. 00:32:33 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 119 2. 195
23. 00:32:43 Redlich Tomáš 1988 San Piego 116 12. 152
24. 00:32:44 Cibulka Lukáš 1993 113 13. 148
25. 00:32:47 Charvát Jan 1998 Zaječov 110 3. 190
26. 00:33:12 Škrlant Martin 1979 Žebrák 108 14. 144
27. 00:33:24 Řeháček Michael 1973 BeFit Příbram 106 8. 168
28. 00:33:25 Pergler Lukáš 1992 Komárov 104 15. 140
29. 00:33:29 Mejzr Dušan 1974 Veverky 102 9. 164
30. 00:33:40 Vitásek Josef 1958 Buková 100 3. 190
31. 00:33:41 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 98 16. 137
32. 00:33:58 Bejček Michal 1977 SK Bejkovo 96 17. 134
33. 00:34:18 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 94 18. 131
34. 00:34:19 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 92 10. 160
35. 00:34:28 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 90 1. 200
36. 00:35:18 Hanák Michal 1971 RAC Cerhovice 88 11. 156
37. 00:35:21 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 86 19. 128
38. 00:35:56 Redlich Roman 1965 San Piego 84 4. 185
39. 00:36:02 Smetana Michal 1973 Smetana TEAM 82 12. 152
40. 00:36:40 Vokůrka Tomáš 1974 Doubravan Újezd 80 13. 148
41. 00:36:48 Turek Jiří 1962 Chaloupky 78 5. 180
42. 00:36:52 Helešic Oldřich 1972 Radeč Team 76 14. 144
43. 00:37:19 Mareš Ladislav 1974 Sparta Podluhy 74 15. 140
44. 00:37:29 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 72 16. 137
45. 00:37:39 Hebeda Vladimír 1961 SKP Beroun 70 6. 176
46. 00:37:42 Huml Luděk 1977 68 20. 125
47. 00:37:48 Velek Lukáš 1994 Sokol Žebrák 66 21. 122
48. 00:37:51 Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun 64 17. 134
49. 00:38:35 Škvára Petr 1980 Spartak Podluhy 62 22. 119
50. 00:38:37 Karásek Vladimír 1994 Kralův Dvůr 60 23. 116
51. 00:39:00 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 58 7. 172
52. 00:39:09 Pour Svatopluk 1952 Slavoj Obecnice 56 2. 195
53. 00:39:24 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 54 18. 131
54. 00:40:20 Pop David 0000 Forest Gump Team 52 19. 128
55. 00:41:02 Svoboda Jan 1943 Příbram 50 1. 200
56. 00:41:14 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 48 24. 113
57. 00:41:20 Ševít Jan 1973 Srub Hořovice 46 20. 125
58. 00:41:26 Potůček Jiří 1953 Velké Přítočno 44 3. 190
59. 00:41:54 Medřický Václav 1965 42 8. 168
60. 00:42:11 Krahulec Marek 1988 Lochovice 40 25. 110
61. 00:42:29 Pichlík Roman 1977 RAC Cerhovice 39 26. 108
62. 00:42:36 Brož David 1985 SDH Týček 38 27. 106
63. 00:44:25 Petrilák Miroslav 1966 Příbram 37 9. 164
64. 00:45:14 Hnízdil Josef 1960 Union Cerhovice 36 10. 160
65. 00:46:26 Huml Otakar 1975 35 21. 122
66. 00:46:38 Pergl Jan 1995 Sokol Žebrák 34 28. 104
67. 00:47:37 Palacký Václav 1974 Forest Gump Team 33 22. 119
68. 00:52:34 Kára Milan 1972 32 23. 116
69. 00:54:34 Lichý Alexandr 1960 1. PKO Praha 31 11. 156
70. 01:07:49 Kněžourek Josef 1939 MK Žebrák 30 2. 195

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: