Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (118)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (15)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 27.3.2016 - Běh Rožmitál Březnice

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:34:04 Čapková Tereza 1987 USK Praha 200 1. 200
2. 00:41:28 Hradecká Kateřina 1982 Internet Příbram 195 2. 195
3. 00:41:50 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 190 1. 200
4. 00:42:44 Rechtoriková Linda 1987 ŠSK Borotín/SPSVD Jistebnice 185 3. 190
5. 00:43:34 Lukášková Zlata 1968 AC Falcon Rokycany 180 2. 195
6. 00:44:09 Kubrová Ida 1982 Atletika Klatovy 176 4. 185
7. 00:44:29 Samková Nikola 1988 Běžecký klub České spořitelny 172 5. 180
8. 00:44:48 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 168 1. 200
9. 00:45:11 Bartošová Lenka 1982 Plzeň 164 6. 176
10. 00:45:58 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 160 2. 195
11. 00:46:44 Mezerová Iva 1984 156 7. 172
12. 00:46:47 Loudová Pavla 1968 AC ČESKÁ LÍPA 152 3. 190
13. 00:46:56 Borecká Alena 1957 Nyřany 148 1. 200
14. 00:46:58 Petráčková Jana 1986 OUTLOŇ Tým 144 8. 168
15. 00:47:02 Kadlecová Zuzana 1990 Lhota u Příbrami 140 9. 164
16. 00:47:39 Strnadová Lucie 1984 Zelení Baroni 137 10. 160
17. 00:48:23 Kubová Kristýna 1998 Vyběhej se Příbram 134 1. 200
18. 00:49:46 Ryjáčková Iva 1988 žádný klub 131 11. 156
19. 00:49:54 Nováková Kamila 1989 128 12. 152
20. 00:50:04 Maříková Veronika 1984 žádný klub 125 13. 148
21. 00:50:10 Steinsová Eva 1997 Vyběhej se 122 2. 195
22. 00:50:11 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 119 4. 185
23. 00:50:17 Hrubá Veronika 1998 116 3. 190
24. 00:50:29 Fialová Eva 1977 Judo klub Březnice 113 3. 190
25. 00:50:49 Válová Jitka 1972 Rožmitál B.H.A. 110 4. 185
26. 00:51:03 Baštářová Radka 1992 Příbram 108 14. 144
27. 00:51:24 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 106 5. 180
28. 00:51:38 Hřídelová Pavla 1978 Praha 104 5. 180
29. 00:51:55 Hoskovcova Radka 1988 Voděrádky 102 15. 140
30. 00:52:36 Šounova Jana 1979 100 6. 176
31. 00:52:43 Vyhlasová Tereza 1979 winx club 98 7. 172
32. 00:53:17 Machová Simona 1979 OXYGEN Příbram 96 8. 168
33. 00:53:29 Svobodová Dana 1952 Příbram 94 2. 195
34. 00:53:43 Bonková Veronika 1998 Team Internet Pb 92 4. 185
35. 00:54:03 Koukolíková Lucie 1985 Rokycany 90 16. 137
36. 00:54:07 Milfaitová Zdeňka 1989 88 17. 134
37. 00:54:07 Váchová Petra 1989 86 18. 131
38. 00:54:16 Hrubá Monika 1969 84 6. 176
39. 00:54:57 Truhlářová Elena 1965 Sokol Kobylisy 82 7. 172
40. 00:55:02 Vršecká Naďa 1981 80 9. 164
41. 00:56:13 Vintoniv Roksana 1995 Rave&Run 78 19. 128
42. 00:57:36 Mottlová Daniela 1991 Březnice 76 20. 125
43. 00:58:35 Kubátová Zuzana 1993 74 21. 122
44. 00:58:41 Philippová Lucie 1984 72 22. 119
45. 00:59:16 Stupková Erika 1972 70 10. 160
46. 00:59:49 Šafránková Martina 1976 Březnice 68 11. 156
47. 01:00:50 Mázdrová Martina 1987 BEROUN 66 23. 116
48. 01:01:00 Lamerová Martina 1997 Příbram 64 5. 180
49. 01:01:07 Fialová Lucie 1974 62 12. 152
50. 01:01:15 Harudová Markéta 1988 60 24. 113
51. 01:01:21 Čábelková Alexandra 1976 Příbram 58 13. 148
52. 01:01:25 Gabrišová Dana 1982 56 25. 110
53. 01:02:59 Bonková Gisela 1975 Příbram 54 14. 144
54. 01:06:26 Novotná Olga 1979 Brno 52 15. 140
55. 01:07:04 Peřinová Zdenka 1968 50 8. 168
56. 01:12:35 Straková Monika 1990 Matky v akci :-) 48 26. 108
57. 01:12:35 Baumgartnerová Veronika 1989 Matky v akci :-) 46 27. 106
58. 01:15:10 Veselá Kamila 1983 SDH Týček 44 28. 104
59. 01:15:11 Jezberová Michaela 1983 SDM Týček 42 29. 102

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: