Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (118)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (15)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 27.3.2016 - Běh Rožmitál Březnice

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:31:44 Kreisinger Jan 1984 SK Studenec Adidas Boost Team 200 1. 200
2. 00:32:24 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 195 2. 195
3. 00:32:51 Macoun Jan 1992 Sokol České Budějovice 190 3. 190
4. 00:33:11 Eisner Tomáš 1987 PilsenMan Club 185 4. 185
5. 00:33:20 Minařík Petr 1976 Rokycany 180 1. 200
6. 00:33:45 Csirik Jiří 1992 Atletika Písek 176 5. 180
7. 00:34:02 Bartoš Dalibor 1975 Liaz Jablonec 172 2. 195
8. 00:34:16 Havelka Petr 1972 Eleven Run Team 168 3. 190
9. 00:34:20 Hostička Jan 1979 Příbram 164 6. 176
10. 00:34:22 Budil Roman 1969 Atletika Písek 160 4. 185
11. 00:34:28 Hradecký Jan 1983 Internet Příbram 156 7. 172
12. 00:34:40 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 152 1. 200
13. 00:34:50 Pazdera Lukáš 1986 VSK Univerzita Brno 148 8. 168
14. 00:34:57 Kovář Michal 1971 Sokol Unhošť 144 5. 180
15. 00:35:09 Křeček Tomáš 1972 Ironstar Beroun 140 6. 176
16. 00:35:15 Černý Martin 1991 Ac Trial Plzeň 137 9. 164
17. 00:35:49 Šroubek Vlastimil 1992 AK Škoda Plzeň 134 10. 160
18. 00:35:52 Vitásek Jan 1990 Malá Hraštice 131 11. 156
19. 00:35:54 Vlček Jiří 1973 ASK Děčín 128 7. 172
20. 00:36:07 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 125 12. 152
21. 00:36:10 Petronyuk Viktor 1960 ČZU Praha 122 2. 195
22. 00:36:12 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 119 13. 148
23. 00:36:29 Dvořák Petr 1995 Team Internet Pb 116 14. 144
24. 00:37:01 Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice 113 15. 140
25. 00:37:04 Šára Pavel 1974 AC Praha 1890 110 8. 168
26. 00:37:07 Wallerer Jiří 1993 AC Falcon Rokycany 108 16. 137
27. 00:37:08 Konárek Zdeněk 1982 Prachatice 106 17. 134
28. 00:37:13 Machuta Matěj 1997 Team Internet Pb 104 1. 200
29. 00:37:19 Horký Jan 1977 Internet Příbram 102 18. 131
30. 00:37:23 Burian Michal 1994 Vyběhej se 100 19. 128
31. 00:37:26 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 98 9. 164
32. 00:37:27 Louda Petr 1964 AC ČESKÁ LÍPA 96 3. 190
33. 00:37:31 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 94 10. 160
34. 00:37:40 Korytár Ján 1952 AC Falcon Rokycany 92 1. 200
35. 00:37:57 Zárybnický Jiří 1976 CK Vinohradské šlapky 90 11. 156
36. 00:38:35 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 88 20. 125
37. 00:38:38 Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice 86 21. 122
38. 00:38:38 Řezáč Martin 1979 Elab 84 22. 119
39. 00:38:44 Katsiedl Michal 1982 AC Praha 1890 82 23. 116
40. 00:38:44 Suchánek Petr 1972 AC OH Praha 80 12. 152
41. 00:38:54 Kasík Václav 1975 TK Březnice 78 13. 148
42. 00:38:59 Weinfurt Petr 1984 Bělčice 76 24. 113
43. 00:39:03 Palivec David 1984 SPSVD Jistebnice 74 25. 110
44. 00:39:10 Průša Vít 1988 Vyběhej se 72 26. 108
45. 00:39:29 Hromádka Jiří 1980 Písek 70 27. 106
46. 00:39:33 Schovánek Petr 1965 Krčský les 68 4. 185
47. 00:39:36 Němec Jan 1971 Spartak Strašice 66 14. 144
48. 00:39:43 Mužík Josef 1981 SRUB TEAM Hořovice 64 28. 104
49. 00:39:47 Bureš Pavel 1994 SK Tlustice 62 29. 102
50. 00:39:53 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 60 15. 140
51. 00:39:55 Hošpes Miloslav 1975 Statenice 58 16. 137
52. 00:40:08 Bartoš Petr 1978 Slavia VŠ Plzeň 56 30. 100
53. 00:40:43 Zárybnický Martin 1983 ZŠ Březnice 54 31. 98
54. 00:40:45 Král Jiří 1964 Písek 52 5. 180
55. 00:40:48 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 50 6. 176
56. 00:40:59 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 48 32. 96
57. 00:41:00 Machytka Matěj 1994 Rave & Run 46 33. 94
58. 00:41:07 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 44 7. 172
59. 00:41:21 Dolejš Rudolf 1958 JIKO Čácha Sušice 42 8. 168
60. 00:41:27 Jirmus Pavel 1954 Sokol Ovčáry 40 2. 195
61. 00:41:33 Menšík Jan 1956 Jablonec nad Nisou 39 3. 190
62. 00:41:36 Žid Marek 1981 AC Přední Poříčí 38 34. 92
63. 00:41:38 Kudelňák Oldřich 1980 TREK 37 35. 90
64. 00:41:39 Mejzr Dušan 1974 Veverky 36 17. 134
65. 00:41:40 Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 35 36. 88
66. 00:41:43 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 34 18. 131
67. 00:41:45 Čekan Václav 1992 Vyběhej se 33 37. 86
68. 00:41:56 Chrastina Jaroslav 1973 --- 32 19. 128
69. 00:42:06 Kostka Karel 1982 31 38. 84
70. 00:42:16 Šiman Eduard 1965 Praha 10 30 9. 164
71. 00:42:29 Javůrek Honza 1979 sk hofmanbajk 29 39. 82
72. 00:42:29 Beran Václav 1977 SKB Nesvačily 28 40. 80
73. 00:42:40 Beniška Michal 1978 Písek Semice 27 41. 78
74. 00:42:44 Trčka Ondřej 1981 Březnice 26 42. 76
75. 00:42:46 Bláha Zdeněk 1964 Sauna Hořovice 25 10. 160
76. 00:42:53 Paul Vojtěch 1993 Author Bike Centrum Sedláček 24 43. 74
77. 00:42:54 Vizina Petr 1967 SK Babice 23 20. 125
78. 00:42:57 Vobejda Ladislav 1974 SDH Březové Hory 22 21. 122
79. 00:42:59 Homolka Petr 1974 Hořovice 21 22. 119
80. 00:43:01 Zahálka Tomáš 1978 Světlo pro svět 20 44. 72
81. 00:43:07 Křepelka Milan 1979 TJ Spartak Rožmitál 19 45. 70
82. 00:43:09 Hrdina Vilém 1956 BOHNICE 18 4. 185
83. 00:43:16 Vitásek Josef 1958 Buková 17 11. 156
84. 00:43:19 Prenosil Stanislav 1972 Březnice 16 23. 116
85. 00:43:22 Vaverka Vojtěch 1978 Milín 15 46. 68
86. 00:43:23 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 14 24. 113
87. 00:43:23 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 13 5. 180
88. 00:43:24 Štětka Martin 1976 12 25. 110
89. 00:43:26 Blatský Miroslav 1978 11 47. 66
90. 00:43:31 Šnobl Jiří 1959 Příbram 10 12. 152
91. 00:43:43 Provazník Jan 1979 Bohutín 9 48. 64
92. 00:43:43 Rampas Václav 1967 8 26. 108
93. 00:43:45 Duník Štěpán 1975 Příbram 7 27. 106
94. 00:43:48 Kubát Pavel 1975 Judo klub Březnice 6 28. 104
95. 00:43:57 Volf Jiří 1991 TJ Sokol Mirovice 5 49. 62
96. 00:44:02 Hanák Michal 1971 RAC Cerhovice 4 29. 102
97. 00:44:07 Řeháček Michael 1973 BeFit Příbram 3 30. 100
98. 00:44:16 Čekan Václav 1969 Vyběhej se 2 31. 98
99. 00:44:16 Brabec Miloslav 1956 Rokycany 1 6. 176
100. 00:44:21 Okrouhlý Michal 1985 0 50. 60
101. 00:44:23 Uldrych Dušan 1978 0 51. 58
102. 00:44:35 Liška Vojtěch 1988 0 52. 56
103. 00:44:36 Podzimek Vladimír 1963 HVOŽĎANY 0 13. 148
104. 00:44:46 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 0 53. 54
105. 00:44:58 Šmejkal Václav 1992 0 54. 52
106. 00:45:09 Malát Milan 1978 Hluboš 0 55. 50
107. 00:45:21 Jerabek Tomas 1980 ASK Slavia Praha 0 56. 48
108. 00:45:27 Knápek Pavel 1977 Dresden 0 57. 46
109. 00:45:33 Brož Lubomír 1980 Příbram 0 58. 44
110. 00:45:44 Špecián Jiří 1982 0 59. 42
111. 00:45:49 Edelmann Radek 1989 Team Internet Pb 0 60. 40
112. 00:46:06 Štika Dušan 1972 Březnice 0 32. 96
113. 00:46:09 Návrátil Josef 1949 SK Strančice 0 7. 172
114. 00:46:13 Punčochář Miroslav 1986 Rožmitál 0 61. 39
115. 00:46:14 Krátký Luděk 1961 Letizia Dobříš 0 14. 144
116. 00:46:15 Šedivý Jan 1984 Vyběhej se 0 62. 38
117. 00:46:15 Schovánek Milan 1962 Krčský les B 0 15. 140
118. 00:46:16 Polívka Jan 1988 Vranovice Ural 0 63. 37
119. 00:46:18 Přígrodský Josef 1967 Nepál 0 33. 94
120. 00:46:20 Tesárek Štěpán 1983 Šukr tým 0 64. 36
121. 00:46:23 Vostracký Karel 1967 Brdy Beer Bears 0 34. 92
122. 00:46:32 Turek Jiří 1962 Chaloupky 0 16. 137
123. 00:46:40 Kulovaný Martin 1973 Jindřichův Hradec 0 35. 90
124. 00:46:43 Lammer Dominik 1989 0 65. 35
125. 00:46:43 Sláma Pavel 1976 Březnice 0 36. 88
126. 00:46:52 Havlín Antonín 1955 Praha 5 0 8. 168
127. 00:46:52 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 0 9. 164
128. 00:46:59 Hrma Martin 1981 0 66. 34
129. 00:47:05 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 0 1. 200
130. 00:47:11 Kuchař Tomáš 1997 Gymnázim pod Svatou horou Příb 0 2. 195
131. 00:47:17 Kubát Vlastimil 1978 Srub Hořovice 0 67. 33
132. 00:47:22 Šilha Václav 1983 Bělčice 0 68. 32
133. 00:47:28 Nohýnek Lukáš 1982 Spartak Rožmitál 0 69. 31
134. 00:47:33 Knotek Viktor 1984 0 70. 30
135. 00:47:33 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 0 17. 134
136. 00:47:36 Váňa Miloslav 1963 Bohutín 0 18. 131
137. 00:47:40 Žid Martin 1980 Přední Poříčí 0 71. 29
138. 00:47:41 Paul Pavel 1987 0 72. 28
139. 00:47:41 Vršecký Jan 1983 Na vrcholu 0 73. 27
140. 00:47:44 Vostrovský Libor 1982 Rožmitál 0 74. 26
141. 00:47:45 Květoň Tomáš 1991 Bělčice 0 75. 25
142. 00:47:47 Weinfurter Aleš 1988 TJ Sokol Hvožďany 0 76. 24
143. 00:47:54 Přigrodský Aleš 1992 Nepomuk 0 77. 23
144. 00:47:57 Vyhlas Tomáš 1982 Nejlepší OOP na ÚO PB 0 78. 22
145. 00:47:57 Hons Pavel 1980 0 79. 21
146. 00:48:03 Císař Jan 1990 SK Mirovice 0 80. 20
147. 00:48:03 Štilec Jakub 1983 0 81. 19
148. 00:48:05 Pilecký Ondřej 1984 SK Pilous 0 82. 18
149. 00:48:09 Stupka Milan 1973 0 37. 86
150. 00:48:11 Karásek Vladimír 1994 Kralův Dvůr 0 83. 17
151. 00:48:13 Zárybnický Jan 1978 Bike Club Brdy 0 84. 16
152. 00:48:14 Vácha Tomáš 1991 0 85. 15
153. 00:48:14 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 0 19. 128
154. 00:48:16 Edelmann Robert 1984 Team Internet Pb 0 86. 14
155. 00:48:26 Fořt Jiří 1970 1970.0 0 38. 84
156. 00:48:26 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 0 10. 160
157. 00:48:27 Šprysl Michal 1983 running příbram 0 87. 13
158. 00:48:31 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 0 20. 125
159. 00:48:36 Huml František 1985 Team Internet Pb 0 88. 12
160. 00:48:39 Šatava Michal 1979 Bubovice 0 89. 11
161. 00:48:39 Vobejda Miloslav 1971 SDH Březové Hory 0 39. 82
162. 00:48:43 Řehoř Miloslav 1991 AC Čimelice 0 90. 10
163. 00:48:47 Švenda Václav 1974 MěÚ Příbram 0 40. 80
164. 00:49:00 Němeček Lukáš 1993 0 91. 9
165. 00:49:01 Šoun Martin 1982 0 92. 8
166. 00:49:04 Kupeček Pavel 1971 Příbram 0 41. 78
167. 00:49:04 Šourek Václav 1966 Strýčkovy 0 21. 122
168. 00:49:07 Tvrdík Miroslav 1978 BeFit Příbram 0 93. 7
169. 00:49:20 Salkovič Ladislav 1984 Přední Poříčí 0 94. 6
170. 00:49:29 Pondělíček Radko 1982 nic 0 95. 5
171. 00:49:29 Chalupa Jan 1981 Fabiánv Prostředník 0 96. 4
172. 00:49:41 Šachta Josef 1985 Citybee 0 97. 3
173. 00:49:41 Capoušek Petr 1977 Kutná Hora 0 98. 2
174. 00:49:45 Straka Josef 1985 Dominikální Paseky 0 99. 1
175. 00:50:00 Boháč Milan 1989 OOP kde kradou slepice 0 100. 0
176. 00:50:04 Brand Jaroslav 1985 Kačenky 0 101. 0
177. 00:50:06 Škopec Jan 1977 Sokol Trhové Dušníky 0 102. 0
178. 00:50:13 Stehlík Ondřej 1980 Spartak Rožmitál p. Tř. 0 103. 0
179. 00:50:14 Batulka Martin 1975 Black Yak Dodo 0 42. 76
180. 00:50:21 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 0 43. 74
181. 00:50:21 Polák Karel 1955 Spartak Rožmitál 0 11. 156
182. 00:50:22 Kapoun Lukáš 1987 Pňovice 0 104. 0
183. 00:50:24 Pour Svatopluk 1952 Slavoj Obecnice 0 12. 152
184. 00:50:25 Trčka Aleš 1983 OOP Motyky 0 105. 0
185. 00:50:26 Kuncl Franta 1950 Příbram 0 13. 148
186. 00:50:53 Žůček Petr 1975 0 44. 72
187. 00:51:15 Čistý Martin 1975 TJ Lhotka 0 45. 70
188. 00:51:22 Mázdra Marek 1984 BEROUN 0 106. 0
189. 00:51:27 Maršík Zdeněk 1986 Draci 0 107. 0
190. 00:51:27 Ševít Jan 1973 Srub Hořovice 0 46. 68
191. 00:51:38 Hřídel Radek 1974 Příbram 0 47. 66
192. 00:51:44 Dvořák Filip 1991 0 108. 0
193. 00:51:45 Malý Ivan 1966 Praha 5 0 22. 119
194. 00:51:57 Voříšek Jan 1973 Vorvani 0 48. 64
195. 00:51:58 Mráz Miloslav 1949 Blatná 0 14. 144
196. 00:52:12 Nohýnek Stanislav 1983 Spartak Rožmitál 0 109. 0
197. 00:52:13 Nohýnek Stanislav 1955 Spartak Rožmitál 0 15. 140
198. 00:52:21 Svoboda Jan 1943 Příbram 0 2. 195
199. 00:52:45 Mucha Petr 1947 Sokol Kobylisy 0 16. 137
200. 00:53:03 Dvořák Viktor 1970 Praha 0 49. 62
201. 00:53:13 Kosatík Miroslav 1985 Rožmitál 0 110. 0
202. 00:53:17 Tanov Marcel 1970 Strančice 0 50. 60
203. 00:53:17 Hrstka Miroslav 1946 TJ Sokol Jesenice 0 3. 190
204. 00:53:26 Frýdl Tomáš 1981 L3N Lepší Něco Než Nic 0 111. 0
205. 00:53:48 Weigel Libor 1974 Komořany Praha 0 51. 58
206. 00:54:12 Petrilák Miroslav 1966 Příbram 0 23. 116
207. 00:54:25 Olbert Tomáš 1964 MK Herducka 0 24. 113
208. 00:54:32 Vaňha Ondřej 1976 Bez klubu 0 52. 56
209. 00:54:34 Markvart Lukáš 1990 0 112. 0
210. 00:54:40 Dolejš Tomáš 1979 0 113. 0
211. 00:54:42 Kříž Vladimír 1943 SK Sporting Příbram 0 4. 185
212. 00:54:50 Holan Martin 1963 TJ liga 100 Praha 0 25. 110
213. 00:55:05 Hrubec Martin 1973 Březnice 0 53. 54
214. 00:55:41 Patlejch Richard 1969 TJ Spartak Rožmitál 0 54. 52
215. 00:56:08 Bužek Václav 1975 Bohutín 0 55. 50
216. 00:56:09 Franěk David 1980 1/2 bozi 0 114. 0
217. 00:56:25 Benda Tomáš 1987 0 115. 0
218. 00:56:35 Welek František 1979 0 116. 0
219. 00:56:37 Forejt Dušan 1973 Pečky 0 56. 48
220. 00:56:53 Kocian Luděk 1942 AVC Praha 0 5. 180
221. 00:57:37 Dvořák Jakub 1997 0 3. 190
222. 00:57:49 Ryšavý Martin 1985 Brno-Bohunice 0 117. 0
223. 00:58:17 Brt Milan 1959 Unhošť 0 26. 108
224. 00:58:25 Kočnar Marek 1989 NEZÁVISLÝ TRUCKER 0 118. 0
225. 00:58:27 Mašek Petr 1974 Spartak Rozmitál 0 57. 46
226. 00:58:28 Huml Marek 1973 0 58. 44
227. 00:58:40 Slavíček Pavel 1988 Příbram 0 119. 0
228. 00:58:47 Fára Petr 1983 0 120. 0
229. 00:59:50 Bursa Jan 1990 0 121. 0
230. 01:00:09 Troch Radek 1988 SDH Draci Chrást 0 122. 0
231. 01:00:39 Šinágl Radek 1977 hlubošský spratek 0 123. 0
232. 01:01:43 Janoušek Vlastimil 1981 Vlajan 0 124. 0
233. 01:02:13 Tomšovský Václav 1949 bez klubové příslušnosti 0 17. 134
234. 01:06:27 Novotný Pavel 1976 Brno 0 59. 42
235. 01:06:45 Scheinherr Jiří 1951 Blatná 0 18. 131
236. 01:11:01 Hermanovský Ivo 1984 0 125. 0
237. 01:15:11 Brož David 1985 SDH Týček 0 126. 0

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: