Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (91)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (15)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (14)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 9.4.2016 - Jarní běh Dražovkou

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:25:27 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 200 1. 200
2. 00:26:43 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 195 2. 195
3. 00:26:50 Minařík Petr 1976 Rokycany 190 1. 200
4. 00:26:53 Hostička Jan 1979 Příbram 185 3. 190
5. 00:27:10 Křeček Tomáš 1972 Ironstar Beroun 180 2. 195
6. 00:27:26 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 176 3. 190
7. 00:28:05 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 172 4. 185
8. 00:28:21 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 168 5. 180
9. 00:28:32 Franěk Jan 1998 Triklub Příbram 164 1. 200
10. 00:28:38 Machuta Matěj 1997 Team Internet Pb 160 2. 195
11. 00:28:47 Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice 156 6. 176
12. 00:28:49 Wallerer Jiří 1993 AC Falcon Rokycany 152 7. 172
13. 00:29:34 Cibulka Stanislav 1981 IRON STARS Beroun 148 8. 168
14. 00:29:48 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 144 4. 185
15. 00:30:00 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 140 9. 164
16. 00:30:06 Toušek Petr 1980 Salviaparadise 137 10. 160
17. 00:30:20 Pešl Josef 1985 Loko Beroun 134 11. 156
18. 00:31:05 Korytár Ján 1952 AC Falcon Rokycany 131 1. 200
19. 00:31:09 Krubak Jaroslav 1972 Bránovský statek 128 5. 180
20. 00:31:24 Němec Jan 1971 Spartak Strašice 125 6. 176
21. 00:31:43 Bureš Pavel 1994 SK Tlustice 122 12. 152
22. 00:31:51 Homolka Petr 1974 Hořovice 119 7. 172
23. 00:31:57 Bejček Michal 1977 SK Bejkovo 116 13. 148
24. 00:31:59 Podlena Václav 1984 Plzeň 113 14. 144
25. 00:32:05 Vitásek Josef 1958 Buková 110 1. 200
26. 00:32:10 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 108 8. 168
27. 00:32:26 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 106 2. 195
28. 00:32:33 Ludrovský Martin 1977 Kostal Kontakt Systeme 104 15. 140
29. 00:32:35 Bláha Zdeněk 1964 Sauna Hořovice 102 3. 190
30. 00:32:38 Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 100 16. 137
31. 00:32:42 Klepetko David 1968 Šutry 98 9. 164
32. 00:32:48 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 96 17. 134
33. 00:33:02 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 94 18. 131
34. 00:33:05 Mejzr Dušan 1974 Veverky 92 10. 160
35. 00:33:14 Pergler Lukáš 1992 Komárov 90 19. 128
36. 00:33:19 Provazník Jan 1979 Bohutín 88 20. 125
37. 00:33:20 Čekan Václav 1992 Vyběhej se 86 21. 122
38. 00:33:39 Brabec Miloslav 1956 Rokycany 84 2. 195
39. 00:33:49 Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun 82 22. 119
40. 00:34:10 Hošek Stanislav 1974 Buková 80 11. 156
41. 00:34:15 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 78 3. 190
42. 00:34:22 Rada Petr 1966 ACOH Praha 76 4. 185
43. 00:34:29 Holeček Petr 1996 Vyběhej se 74 23. 116
44. 00:34:36 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 72 24. 113
45. 00:35:05 Hurajt Marek 1987 Hořovice 70 25. 110
46. 00:35:11 Čečil Milan 1965 Plzenští běžci 68 5. 180
47. 00:35:14 Liehne Zdeněk 1986 Loko Beroun 66 26. 108
48. 00:35:19 Prošek Tomáš 0000 Beroun 64 27. 106
49. 00:35:21 Mareš Ladislav 1974 Sparta Podluhy 62 12. 152
50. 00:35:24 Malát Milan 1978 Hluboš 60 28. 104
51. 00:35:24 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 58 13. 148
52. 00:35:44 Turek Jiří 1962 Chaloupky 56 6. 176
53. 00:36:09 Smetana Michal 1973 Smetana TEAM 54 14. 144
54. 00:36:16 Hřídel Radek 1974 Příbram 52 15. 140
55. 00:36:27 Pondělíček Michal 1995 Hořovice 50 29. 102
56. 00:36:44 Benýr Pavel 1963 MBM Praha 48 7. 172
57. 00:37:10 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 46 4. 185
58. 00:37:25 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 44 30. 100
59. 00:37:56 Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun 42 16. 137
60. 00:38:07 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 40 8. 168
61. 00:38:12 Janouš Radek 0000 Hořovice 39 31. 98
62. 00:38:12 Zadražil Michal 0000 Hořovice 38 32. 96
63. 00:38:27 Škvára Petr 1980 Spartak Podluhy 37 33. 94
64. 00:38:59 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 36 17. 134
65. 00:39:30 Weis Michal 1986 Hořovice 35 34. 92
66. 00:39:31 Krahulec Marek 1988 Lochovice 34 35. 90
67. 00:39:33 Rock Jan 1954 Sokol Unhošť 33 5. 180
68. 00:39:38 Pour Svatopluk 1952 Slavoj Obecnice 32 6. 176
69. 00:39:58 Ševít Jan 1973 Srub Hořovice 31 18. 131
70. 00:39:59 Kubát Vlastimil 1978 Srub Hořovice 30 36. 88
71. 00:40:49 Trnka Tomáš 0000 Beroun 29 19. 128
72. 00:41:16 Fedorčák Ondřej 1988 Big Bulls 28 37. 86
73. 00:41:47 Marek Martin 0000 Beroun 27 38. 84
74. 00:42:06 Janeba Jaroslav 0000 Za radost 26 39. 82
75. 00:42:13 Šlosar Lukáš 0000 Za radost 25 40. 80
76. 00:43:13 Konopáč Petr 0000 Himal 24 41. 78
77. 00:43:29 Hrach Ondřej 1953 Pinky Pinky 23 7. 172
78. 00:43:39 Petrilák Miroslav 1966 Příbram 22 9. 164
201. 00:17:54 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 0 1. 200
202. 00:19:30 Svoboda Jan 1943 Příbram 0 2. 195
203. 00:21:05 Kříž Vladimír 1943 SK Sporting Příbram 0 3. 190
204. 00:24:11 Mikoláš Milan 1942 Beroun 0 4. 185
205. 00:26:24 Kylián Zdeněk 1940 Plzeň 0 5. 180
206. 00:30:27 Čapek Antonín 1941 AVC Praha 82 0 6. 176
207. 00:30:42 Kolář Václav 0000 AVC Praha 0 7. 172
208. 00:31:29 Kněžourek Josef 1939 MK Žebrák 0 8. 168
209. 00:37:36 Vavřička Jaroslav 1939 Domeček Hořovice 0 9. 164
210. 00:40:16 Přibyl Oldřich 0000 Kopec 0 10. 160

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: