Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (119)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (15)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 22.5.2016 - Brdská 12

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:50:28 Zahálková Pavla 1989 AK Škoda Plzeň / Salomon team 200 1. 200
2. 00:57:14 Svatková Barbora 1985 Praha 195 2. 195
3. 00:57:39 Lukášková Zlata 1968 AC Falcon Rokycany 190 1. 200
4. 00:58:56 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 185 1. 200
5. 00:59:33 Moulisová Markéta 1987 Fit & Funny 180 3. 190
6. 01:00:23 Němcová Sandra 1991 --- 176 4. 185
7. 01:00:29 Holíková Dana 1988 AC Falcon Rokycany 172 5. 180
8. 01:00:29 Cejpová Tereza 1988 --- 168 6. 176
9. 01:03:43 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 164 2. 195
10. 01:03:49 Prunerová Eva 1979 --- 160 2. 195
11. 01:04:15 Kadlecová Zuzana 1990 Lhota u Příbrami 156 7. 172
12. 01:05:01 Zahálková Jindra 1961 Chlumčany 152 1. 200
13. 01:06:28 Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo 148 3. 190
14. 01:06:43 Bonková Veronika 1998 Team Internet Pb 144 1. 200
15. 01:07:20 Richterová Nikol 1987 --- 140 8. 168
16. 01:07:38 Tichá Libuše 1982 Brnířov 137 9. 164
17. 01:07:46 Budilová Hana 1982 --- 134 10. 160
18. 01:07:48 Šrytová Kateřina 1987 --- 131 11. 156
19. 01:08:46 Rázková Kristýna 1990 AC Falcon Rokycany 128 12. 152
20. 01:08:57 Švarcová Barbora 1975 Žižkovský tygři 125 4. 185
21. 01:09:57 Milhálková Jaroslava 1979 Žižkovský tygři 122 5. 180
22. 01:10:46 Hartmanová Stanislava 1958 --- 119 2. 195
23. 01:13:00 Beranová Martina 1990 --- 116 13. 148
24. 01:13:07 Červená Olga 1964 BK Elán Zruč 113 3. 190
25. 01:13:34 Eliášová Nikol 1975 TRI Klub Příbram 110 6. 176
26. 01:13:44 Suchanová Vladimíra 1982 --- 108 14. 144
27. 01:14:43 Tegiová Hana 1990 --- 106 15. 140
28. 01:15:02 Krůtová Marcela 1971 Lhota 104 4. 185
29. 01:15:14 Holá Michaela 1984 --- 102 16. 137
30. 01:15:15 Šnoblová Klára 1980 --- 100 7. 172
31. 01:15:41 Lesáková Lucie 1985 --- 98 17. 134
32. 01:16:10 Röderová Silvie 1979 BŽB 96 8. 168
33. 01:16:22 Melnykova Julie 1985 --- 94 18. 131
34. 01:16:44 Hofmanová Libuše 1971 --- 92 5. 180
35. 01:17:17 Matulová Alice 1978 relax 90 9. 164
36. 01:17:41 Malečková Jitka 1981 Žižkovští tygři 88 10. 160
37. 01:20:10 Matějková Daniela 1983 Internet Příbram 86 19. 128
38. 01:20:18 Bambasová Markéta 1983 --- 84 20. 125
39. 01:20:23 Vítková Marcela 1993 --- 82 21. 122
40. 01:22:18 Petriláková Petra 1976 --- 80 11. 156
41. 01:22:48 Jámborová Daša 1978 Dukla Praha 78 12. 152
42. 01:23:45 Pekárková Blanka 1972 Báječné ženy v běhu 76 13. 148
43. 01:24:54 Duníková Romana 1980 --- 74 14. 144
44. 01:25:32 Matějková Hana 1978 --- 72 15. 140
45. 01:25:37 Bonková Gisela 1975 Příbram 70 16. 137
46. 01:26:39 Ježková Monika 1983 --- 68 22. 119
47. 01:28:37 Jarošová Zuzana 1964 Rungo pro ženy 66 6. 176
48. 01:28:37 Vaňková Lucie 1982 Rungo pro ženy 64 23. 116
49. 01:34:30 Bartošová Milada 1953 Příbram 62 3. 190

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: