Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

6.11. Podzimní běh Dražovkou dětské závody Propozice Přihlášky (37)
13.11. Svatojánská 20 Propozice Přihlášky (13)
20.11. Tochovický kros Podrejžím dětské závody Propozice Přihlášky (3)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 22.5.2016 - Brdská 25

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 01:34:38 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 200 1. 200
2. 01:37:31 Gerych David 1977 AK Kroměříž 195 2. 195
3. 01:38:19 Kovář Michal 1971 Sokol Unhošť 190 1. 200
4. 01:39:59 Hudec Tomáš 1990 Svět Běhu 185 3. 190
5. 01:40:00 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 180 4. 185
6. 01:40:32 Křeček Tomáš 1972 Ironstar Beroun 176 2. 195
7. 01:41:29 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 172 1. 200
8. 01:45:57 Poduška Josef 1962 Sokol Unhošť 168 2. 195
9. 01:46:07 Hostička Jan 1979 Příbram 164 5. 180
10. 01:46:51 Burian Michal 1994 Vyběhej se 160 6. 176
11. 01:51:21 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 156 7. 172
12. 01:53:01 Škrleta Pavel 1968 CZ - Runsport Team 152 3. 190
13. 01:54:03 Kozák Jan 1976 CZ 148 4. 185
14. 01:54:17 Hromádka Jiří 1980 Písek 144 8. 168
15. 01:54:56 Vitásek Jan 1990 Malá Hraštice 140 9. 164
16. 01:55:51 Hošpes Miloslav 1975 Statenice 137 5. 180
17. 01:57:15 Machuta Matěj 1997 Team Internet Pb 134 1. 200
18. 01:58:34 Horký Jan 1977 Internet Příbram 131 10. 160
19. 01:58:48 Mužík Josef 1981 SRUB TEAM Hořovice 128 11. 156
20. 01:59:10 Karban Zdeněk 1977 -- 125 12. 152
21. 01:59:13 Knol Martin 1971 SK Babice 122 6. 176
22. 01:59:47 Scheu Harald 1969 LMB 119 7. 172
23. 02:00:16 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 116 3. 190
24. 02:01:28 Šustr Pavel 1966 Liga 2000 Tábor 113 4. 185
25. 02:01:47 Skalický Josef 1962 ActivityLA.cz ŽICHLÍNEK 110 5. 180
26. 02:03:36 Fiala Tomáš 1974 --- 108 8. 168
27. 02:03:36 Šnobl Jiří 1959 Příbram 106 6. 176
28. 02:05:30 Soukup Pavel 1973 STS Chrášťany 104 9. 164
29. 02:05:39 Buček Ondřej 1980 Lezetop 102 13. 148
30. 02:06:07 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 100 10. 160
31. 02:06:14 Zych Jakub 1994 Přední Pořičí 98 14. 144
32. 02:06:30 Brabec Miloslav 1956 Rokycany 96 1. 200
33. 02:07:44 Šmída Miloslav 1960 Stříbro 94 7. 172
34. 02:08:31 Hrdina Vilém 1956 BOHNICE 92 2. 195
35. 02:08:46 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 90 11. 156
36. 02:08:51 Wendler Viktor 1976 TRIATLON SPORT STUPNO 88 12. 152
37. 02:08:52 Mlynek Branislav 1978 --- 86 15. 140
38. 02:09:52 Duník Štěpán 1975 Příbram 84 13. 148
39. 02:11:02 Pelikán Michal 1974 --- 82 14. 144
40. 02:11:35 Mejzr Dušan 1974 Veverky 80 15. 140
41. 02:11:35 Javůrek Honza 1979 sk hofmanbajk 78 16. 137
42. 02:12:10 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 76 3. 190
43. 02:13:02 Krejzar Pavel 1971 Záběhlice 74 16. 137
44. 02:13:53 Kareš Martin 1973 Vižina 72 17. 134
45. 02:14:11 Michálek Martin 1975 Triklub Příbram 70 18. 131
46. 02:14:26 Šálek Martin 1967 Triklub Příbram 68 19. 128
47. 02:14:35 Špína Martin 1974 Milfisk alto 66 20. 125
48. 02:14:55 Homolka Ondřej 1977 PRAHA 12 64 17. 134
49. 02:16:07 Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři 62 18. 131
50. 02:16:25 Zárybnický Jan 1978 Bike Club Brdy 60 19. 128
51. 02:16:51 Frič Pavel 1955 Checomacoco 58 4. 185
52. 02:17:20 Kocián Vít 1961 Silvini Madshus team 56 8. 168
53. 02:17:52 Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 54 20. 125
54. 02:18:12 Pražák Adam 1978 SKUŠ Praha 52 21. 122
55. 02:19:28 Prenosil Stanislav 1972 Březnice 50 21. 122
56. 02:19:49 Matějek Jaromír 1971 Atletic Třebíč 48 22. 119
57. 02:20:05 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 46 23. 116
58. 02:20:28 Bábíček Matěj 1974 Příbram 44 24. 113
59. 02:21:03 Štella Tomáš 1991 --- 42 22. 119
60. 02:21:04 Štella Lukáš 1989 --- 40 23. 116
61. 02:21:40 Bartovský Jan 1996 --- 39 24. 113
62. 02:22:17 Holý Oldřich 1967 CZ - MMM Březnice 38 25. 110
63. 02:22:39 Bernášek Aleš 1978 --- 37 25. 110
64. 02:22:52 Hlinomaz Jan 1975 Podleský ležák 36 26. 108
65. 02:23:09 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 35 26. 108
66. 02:24:39 Heisig Jan 1974 GRApe Soda 34 27. 106
67. 02:25:03 Magoči Jan 1991 --- 33 27. 106
68. 02:25:28 Růžička Lukáš 1986 Runsport Team 32 28. 104
69. 02:27:56 Turský Tomáš 1983 --- 31 29. 102
70. 02:28:36 Beniška Michal 1978 Písek Semice 30 30. 100
71. 02:30:29 Řeháček Michael 1973 BeFit Příbram 29 28. 104
72. 02:31:13 Smetana Michal 1973 Smetana TEAM 28 29. 102
73. 02:31:33 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 27 5. 180
74. 02:32:49 Rýdl Vladimír 1968 --- 26 30. 100
75. 02:33:50 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 25 9. 164
76. 02:34:00 Kozelka Pavel 1988 --- 24 31. 98
77. 02:35:28 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 23 32. 96
78. 02:35:49 Neduchal Martin 1977 --- 22 33. 94
79. 02:36:45 Richter František 1988 --- 21 34. 92
80. 02:36:57 Bečvář Jan 1972 Biatlon Klub Beroun 20 31. 98
81. 02:39:44 Moulis Václav 1978 --- 19 35. 90
82. 02:39:44 Hrach Karel 1976 SKP RAPID Praha 18 32. 96
83. 02:40:04 Brožík Valdemar 1976 --- 17 33. 94
84. 02:41:45 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 16 34. 92
85. 02:41:59 Jakubczak Konrad 1979 Debesciak 15 36. 88
86. 02:42:34 Žamberský Pavel 1973 CZ - Dobřichovice 14 35. 90
87. 02:42:44 Jeniš Jan 1983 --- 13 37. 86
88. 02:43:54 Olbert Tomáš 1964 MK Herducka 12 10. 160
89. 02:43:56 Švec Jiří 1958 --- 11 11. 156
90. 02:47:08 Válek Jan 1964 PRAHA 5 10 12. 152
91. 02:48:06 Byars Nick 1972 --- 9 36. 88
92. 02:48:43 Pešek Martin 1996 Lokomotiva Plzeň 8 38. 84
93. 02:50:12 Schifferling Thomas 1978 Přední poříčí 7 39. 82
94. 02:51:10 Vaněk Petr 1966 FITNESS & RELAX LEV NOVÝ BYDŽO 6 13. 148
95. 02:51:14 Tučný Jan 1947 MK Pardubice 5 6. 176
96. 02:55:01 Frýdl Tomáš 1981 L3N Lepší Něco Než Nic 4 40. 80
97. 02:57:26 Dušek Jan 1977 --- 3 41. 78
98. 02:58:21 Wachtarczyk Tomáš 1977 NoDNF.cz 2 42. 76
99. 03:07:32 Faltejsek Martin 1988 MF Running 1 43. 74
100. 03:08:42 Fiala Jiří 1956 --- 0 7. 172

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: