Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

6.11. Podzimní běh Dražovkou dětské závody Propozice Přihlášky (37)
13.11. Svatojánská 20 Propozice Přihlášky (13)
20.11. Tochovický kros Podrejžím dětské závody Propozice Přihlášky (3)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 27.5.2017 - Tuháčkův běh

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:34:22 Hradecká Kateřina 1982 Internet Příbram 200 1. 200
2. 00:36:13 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 195 1. 200
3. 00:36:48 Šolcová Veronika 1976 Šolc Team 190 2. 195
4. 00:37:39 Eliášová Barbora Eva 2009 Gymnázium Příbram 185 1. 200
5. 00:37:46 Večerková Marcela 1981 Veverky 180 3. 190
6. 00:37:59 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 176 2. 195
7. 00:38:31 Mališová Karla 1960 USK Praha 172 1. 200
8. 00:39:22 Dražanová Judita 1987 Křesťanské centrum Příbram 168 1. 200
9. 00:40:27 Černá Jaroslava 1962 Tj Tochovice 164 2. 195
10. 00:40:35 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 160 3. 190
11. 00:41:31 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 156 4. 185
12. 00:41:53 Kafková Lucie 1982 Zdice 152 5. 180
13. 00:41:58 Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo 148 6. 176
14. 00:42:10 Fialová Eva 1977 Judo klub Březnice 144 7. 172
15. 00:42:39 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 140 2. 195
16. 00:43:54 Machová Simona 1979 OXYGEN Příbram 137 8. 168
17. 00:44:52 Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun 134 9. 164
18. 00:45:39 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 131 4. 185
19. 00:45:41 Kreuzerová Lenka 1962 Milevsko 128 3. 190
20. 00:45:42 Burianová Martina 1970 Březnice 125 5. 180
21. 00:46:53 Sedláčková Denisa 1977 122 10. 160
22. 00:46:58 Jehličková Šárka 1979 119 11. 156
23. 00:47:43 Doležalová Renata 1979 116 12. 152
24. 00:47:47 Hořejšová Hana 1960 Příbram 113 4. 185
25. 00:49:19 Jámborová Daša 1978 Dukla Praha 110 13. 148
26. 00:49:43 Součková Helena 1962 Tochovice 108 5. 180
27. 00:50:35 Mázdrová Vendula 1997 Chrást 106 3. 190
28. 00:50:43 Matějková Daniela 1983 Internet Příbram 104 4. 185
29. 00:51:39 Šimicová Lenka 1991 102 5. 180
30. 00:52:19 Pithartová Jaroslava 1969 100 6. 176
31. 00:53:31 Jarolímková Martina 1980 Lazaři 98 14. 144
32. 00:54:35 Duspivová Lucie 1989 Kickbbox Team 96 6. 176
33. 00:55:26 Janoušková Adéla 1984 Adjan 94 7. 172
34. 00:56:28 Tuháčková Petra 1965 SK Čísovice 92 7. 172
35. 00:56:43 Bartošová Milada 1953 Příbram 90 6. 176
36. 01:01:22 Rýparová Hana 1980 88 15. 140
37. 01:01:44 Divišová Eva 1988 86 8. 168
38. 01:14:10 Hlaváčová Marie 1953 Relax Mědvědice 84 7. 172

Soubory k závodu od pořadatelů:

Děti, Dospělí
Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: