Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

6.11. Podzimní běh Dražovkou dětské závody Propozice Přihlášky (37)
13.11. Svatojánská 20 Propozice Přihlášky (13)
20.11. Tochovický kros Podrejžím dětské závody Propozice Přihlášky (3)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 3.6.2017 - Jinecký kros

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:22:02 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 200 1. 200
2. 00:22:08 Franěk Jan 1998 Triklub Příbram 195 1. 200
3. 00:22:22 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 190 1. 200
4. 00:22:32 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 185 2. 195
5. 00:23:51 Dvořák Petr 1995 Team Internet Pb 180 3. 190
6. 00:25:00 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 176 1. 200
7. 00:25:07 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 172 2. 195
8. 00:25:15 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 168 4. 185
9. 00:25:35 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 164 3. 190
10. 00:25:43 Sedláček Miroslav 1999 AK Škoda Plzeň 160 2. 195
11. 00:25:55 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 156 4. 185
12. 00:26:16 Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun 152 5. 180
13. 00:26:35 Vitásek Josef 1958 Buková 148 2. 195
14. 00:26:38 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 144 5. 180
15. 00:26:39 Košina František 1990 140 6. 176
16. 00:26:58 Krubak Jaroslav 1972 Bránovský statek 137 6. 176
17. 00:27:04 Škrlant Martin 1979 Žebrák 134 7. 172
18. 00:27:20 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 131 3. 190
19. 00:27:44 Chochola Petr 1977 Florbal NS 128 7. 172
20. 00:27:51 Flachs Michal 1987 Podlesí 125 8. 168
21. 00:27:59 Turek Jiří 1962 Chaloupky 122 4. 185
22. 00:28:06 Mejzr Dušan 1974 Veverky 119 8. 168
23. 00:28:09 Vejr Petr 1980 SK Jiné 116 9. 164
24. 00:28:10 Bičík Tomáš 1968 Delta Team Triatlon 113 9. 164
25. 00:28:11 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 110 10. 160
26. 00:29:02 Lacina Josef 1978 CK Záluží 108 11. 156
27. 00:29:07 Enžl Zdeněk 1965 Rozběháme Rokycany 106 5. 180
28. 00:29:08 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 104 1. 200
29. 00:29:22 Hula Radek 1982 SK Jince 102 12. 152
30. 00:29:35 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 100 10. 160
31. 00:29:37 Beták Luboš 1983 Strakonice 98 13. 148
32. 00:29:47 Šolc Jan 1974 Šolc team 96 11. 156
33. 00:30:13 Cikán Jaroslav 1955 Příbram 94 2. 195
34. 00:30:46 Šourek Václav 1966 Strýčkovy 92 6. 176
35. 00:30:50 Hula Aleš 1980 SK Jince 90 14. 144
36. 00:30:51 Pilík Ondřej 1980 88 15. 140
37. 00:31:11 Vávra Pavel 1990 Vorvani 86 16. 137
38. 00:31:28 Sladký Lukáš 1987 Vorvani 84 17. 134
39. 00:31:41 Schifferling Thomas 1978 Přední poříčí 82 18. 131
40. 00:31:41 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 80 12. 152
41. 00:32:23 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 78 7. 172
42. 00:32:36 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 76 8. 168
43. 00:32:40 Filip Karel 1955 MK Kladno 74 3. 190
44. 00:33:12 Molčan Petr 1957 Příbram 72 4. 185
45. 00:33:32 Havrlík Miloslav 1965 70 9. 164
46. 00:34:38 Švenda Václav 1974 MěÚ Příbram 68 13. 148
47. 00:34:41 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 66 5. 180
48. 00:34:45 Růžička Václav 1986 Chovatelé Jince 64 19. 128
49. 00:35:08 Krahulec Marek 1988 Lochovice 62 20. 125
50. 00:35:19 Svoboda Jan 1943 Příbram 60 1. 200
51. 00:36:23 Šilhánek Martin 1999 58 3. 190
52. 00:36:26 Chochola Vladimír 1950 MK Kladno 56 6. 176
53. 00:37:03 Veselý Michal 1975 CK Záluží 54 14. 144
54. 00:37:37 Dragoun Jan 1974 HK Příbram 99 52 15. 140
55. 00:38:50 Kříž Vladimír 1943 SK Sporting Příbram 50 2. 195
56. 00:39:18 Hrach Ondřej 1953 Pinky Pinky 48 7. 172
57. 00:40:55 Růžička Tomáš 1985 Chovatelé Jince 46 21. 122
58. 00:59:59 Kněžourek Josef 1939 MK Žebrák 44 3. 190

Soubory k závodu od pořadatelů:

Děti, Dospělí

Jince fotky: Děti, Dospělí

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: