Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

24.5. Brdská 12 dětské závody Podrobnosti Přihlášení (12)
24.5. Brdská 25 Podrobnosti Přihlášení (5)
30.5. Tuháčkův běh dětské závody Podrobnosti Přihlášení ()
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 17.6.2017 - Příbramský půlmaraton

Pořadí ve věkové kategorii Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v kategorii
1. 00:59,43 Hajšman Daniel 2010 Pb VII/183 200
2. 01:01,14 Huml Filip 2010 Střela Žebrák 195
3. 01:01,39 Bauer Lukáš 2010 Střela Žebrák 190
4. 01:03,07 Mošna Václav 2010 3. ZŠ 185
5. 01:04,75 Švenda Vojtěch 2010 Atletika Příbram 180
6. 01:06,75 Beneš Jan 2011 Školka Školní 176
7. 01:07,53 Gargoš Josef 2010 Bohutín 154 172
8. 01:12,45 Barášek Kryštof 2010 --- 168
9. 01:13,11 Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram 164
10. 01:13,29 Brožík Viktor 2010 160
11. 01:14,25 Rudolf Jan 2011 Praha 156
12. 01:14,47 Maxa Filip 2011 152
13. 01:15,91 Suchý David 2010 148
14. 01:17,25 Duchoslav Jakub 2011 SK Sporting Příbram 144
15. 01:19,75 Oktávec Pavel 2010 140
16. 01:20,09 Svoboda Filip 2011 TK Zdice 137
17. 01:20,3 Brož Vojtěch 2010 Narysov 83 134
18. 01:20,95 Vandas Václav 2012 131
19. 01:22,01 Duník Jan 2011 --- 128
20. 01:22,57 Švenda Václav 2012 Školka Pod Svatou horou 125
21. 01:24,41 Křenek Tomáš 2011 122
22. 01:25,59 Blahník Marek 2012 MŠ 28. října 119
23. 01:27,68 Vondruška Ladislav 2012 116
24. 01:30,35 Strejc Radek 2011 113
25. 01:30,67 Skalička Michael 2012 110
26. 01:31,04 Barášek Šimon 2012 108
27. 01:31,61 Houžvička Matěj 2011 1.FK Příbram 106
28. 01:31,91 Flieger Jakub 2012 104
29. 01:34,58 Pruner Kryštof 2012 102
30. 01:37,92 Gargoš Martin 2012 Bohutín 154 100
31. 01:38,68 Edelmann Max 2012 Team Internet Pb 98
32. 01:41,43 Drnek Matyáš 2012 96
33. 01:42,08 Dučák Matyáš 2012 Příbram 94
34. 01:56,03 Šeděnka Kryštof 2014 Koně 92
35. 02:00,26 Hacaperka Filip 2013 90
36. 02:01,82 Šnobl Oliver 2013 Sporting Příbram 88
37. 02:03,69 Fišer Jan 2012 Pb V/393 86
38. 02:05,58 Baloun Milan 2013 84
39. 02:05,9 Flieger Vojtěch 2014 82
40. 02:11,91 Stočes Antonín 2011 --- 80
41. 02:14,44 Širmer Rafael 2013 78
42. 02:23,13 Novák Vít 2014 Dobříš 76
43. 02:40,59 Šašek Michal 2013 Žežice 74
44. 03:29,06 Bambas Adam 2014 72
45. 03:48,59 Stočes Adam 2014 70
46. 03:59,84 Šmíd David 2014 --- 68
47. 04:35,67 Bambas Filip 2012 66

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Absolutní pořadí, Pořadí kategorie, Pořadí štafet, Časy předávek xls, Dětské závody

Fotky: gahlerfoto.cz, www.lubostoman.com

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: