Termíny závodů pro rok 2022: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

1.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (156)
2.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
8.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (14)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 17.6.2017 - Příbramský půlmaraton

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 01:34:42 Šindelářová Blanka 1972 200 1. 200
2. 01:36:41 Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice-Brod B 195 1. 200
3. 01:37:31 Štefaničová Hana 1976 Příbram 190 2. 195
4. 01:38:42 Zoulová Dominika 1992 185 1. 200
5. 01:38:48 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 180 2. 195
6. 01:39:10 Jiřičná Dana 1969 bonbon praha 176 3. 190
7. 01:39:21 Strnadová Lucie 1984 Zelení Baroni 172 2. 195
8. 01:39:22 Jendro Justine 1992 Freiberg 168 3. 190
9. 01:39:51 Čapková Martina 1977 Příbram 164 3. 190
10. 01:40:10 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 160 4. 185
11. 01:41:25 Šedivá Lenka 1993 156 4. 185
12. 01:41:30 Kadlecová Zuzana 1990 Lhota u Příbrami 152 5. 180
13. 01:42:15 Večerková Marcela 1981 Veverky 148 4. 185
14. 01:42:44 Hubert Elena 1989 Freiberg 144 6. 176
15. 01:44:00 Dražanová Judita 1987 Křesťanské centrum Příbram 140 7. 172
16. 01:44:24 Nováková Kamila 1989 137 8. 168
17. 01:48:18 Povalová Eva 1984 134 9. 164
18. 01:49:11 Lenemayer Jana 1983 Nový Knín 131 10. 160
19. 01:49:33 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 128 5. 180
20. 01:49:38 Amsalem Barbora 1985 125 11. 156
21. 01:49:47 Kramářová Vladimíra 1986 Dobříš 122 12. 152
22. 01:51:06 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 119 5. 180
23. 01:51:33 Ferencová Eliška 1990 116 13. 148
24. 01:51:40 Bučilová Lenka 1998 113 1. 200
25. 01:52:03 Urbanová Zora 1974 --- 110 6. 176
26. 01:53:33 Bartoňová Jana 1982 108 7. 172
27. 01:56:03 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 106 14. 144
28. 01:57:20 Moulisová Helena 1974 Mirošov 104 8. 168
29. 01:58:27 Prunerová Eva 1979 --- 102 9. 164
30. 01:58:54 Maříková Veronika 1984 žádný klub 100 15. 140
31. 01:59:19 Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun 98 10. 160
32. 01:59:36 Kratochvílová Pavla 1988 Plzeňští TEMPO MAKERS 96 16. 137
33. 02:00:19 Petáková Kateřina 1982 .... 94 11. 156
34. 02:00:54 Jeřábková Jana 1984 92 17. 134
35. 02:01:29 Čížková Martina 1990 Příbram 90 18. 131
36. 02:02:16 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 88 6. 176
37. 02:05:10 Smíšková Olga 1979 86 12. 152
38. 02:05:11 Cajthamlova Natalie 1988 84 19. 128
39. 02:05:13 Kačenová Andrea 1984 82 20. 125
40. 02:05:38 Bukovcová Eva 1996 Hlučín 80 21. 122
41. 02:07:15 Grossová Tereza 1991 78 22. 119
42. 02:08:52 Slabová Zuzana 1990 Life Gym Příbram 76 23. 116
43. 02:08:55 Hořejšová Hana 1960 Příbram 74 1. 200
44. 02:09:30 Volfová Šárka 1973 Vlčí smečka 72 13. 148
45. 02:12:30 Soukupová Veronika 1985 Buková u Příbramě 70 24. 113
46. 02:13:08 Šnoblová Klára 1980 --- 68 14. 144
47. 02:13:21 Vítů Marcela 1976 Tempo makers 66 15. 140
48. 02:13:28 Jehličková Šárka 1979 64 16. 137
49. 02:22:01 Zdenka Petriláková 1986 62 25. 110
50. 02:26:41 Hulínská Renáta 1968 60 7. 172
51. 02:31:24 Bartošová Milada 1953 Příbram 58 2. 195
52. 02:55:36 Štefániková Alena 1980 56 17. 134

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Absolutní pořadí, Pořadí kategorie, Pořadí štafet, Časy předávek xls, Dětské závody

Fotky: gahlerfoto.cz, www.lubostoman.com

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: