Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

6.11. Podzimní běh Dražovkou dětské závody Propozice Přihlášky (37)
13.11. Svatojánská 20 Propozice Přihlášky (13)
20.11. Tochovický kros Podrejžím dětské závody Propozice Přihlášky (3)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 17.6.2017 - Příbramský půlmaraton

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 01:13:40 Gerych David 1977 AK Kroměříž 200 1. 200
2. 01:16:13 Bartoš Dalibor 1975 Liaz Jablonec 195 2. 195
3. 01:17:19 Minařík Petr 1976 Rokycany 190 3. 190
4. 01:17:23 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 185 1. 200
5. 01:20:45 Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři 180 2. 195
6. 01:21:00 Čada Radim 1976 Podkoží 176 4. 185
7. 01:22:21 Cenefels Filip 1994 Decathlon 172 3. 190
8. 01:23:23 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 168 1. 200
9. 01:23:43 Rákosník Luboš 1974 Jihočeský klub maratonců České 164 5. 180
10. 01:24:33 Fic Martin 1974 STS Chvojkovice-Brod B 160 6. 176
11. 01:25:37 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 156 4. 185
12. 01:26:46 Sůsa Jakub 1988 Koko Team 152 5. 180
13. 01:27:26 Wewetzer Frederik 1994 Freiberg 148 6. 176
14. 01:27:38 Koláček Jan 1985 --- 144 7. 172
15. 01:28:15 Kysela Ondřej 1987 140 8. 168
16. 01:28:38 Horký Jan 1977 Internet Příbram 137 7. 172
17. 01:29:33 Urbánek Jaromír 1978 134 9. 164
18. 01:29:44 Smetana Ondřej 1983 RUNGO.cz 131 10. 160
19. 01:29:45 Moulis Petr 1971 Hořovice 128 8. 168
20. 01:29:48 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 125 9. 164
21. 01:29:57 Vítů Michal 1978 Vodič na 1:30:00 122 11. 156
22. 01:29:58 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 119 12. 152
23. 01:30:12 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 116 10. 160
24. 01:30:33 Vondráček Gustav 1972 113 11. 156
25. 01:31:02 Lachout Martin 1970 110 12. 152
26. 01:33:00 Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 108 13. 148
27. 01:34:35 Melichar Miroslav 1981 mirusrufem 106 13. 148
28. 01:34:38 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 104 2. 195
29. 01:35:39 Kašák Lubuš 1968 Višňová 102 14. 144
30. 01:35:40 Bambas Petr 1981 --- 100 14. 144
31. 01:35:44 Šrédl Pavel 1977 Stříbro 98 15. 140
32. 01:36:05 Jirkal Tomáš 1987 96 15. 140
33. 01:36:10 Turský Tomáš 1983 --- 94 16. 137
34. 01:36:31 Javůrek Honza 1979 sk hofmanbajk 92 17. 134
35. 01:36:56 Hřídel Radek 1974 Příbram 90 16. 137
36. 01:37:00 Dolejš Rudolf 1958 JIKO Čácha Sušice 88 3. 190
37. 01:37:04 Hesoun Tomáš 1987 86 18. 131
38. 01:37:26 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 84 17. 134
39. 01:37:34 Šnobl Jiří 1959 Příbram 82 4. 185
40. 01:37:42 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 80 18. 131
41. 01:37:45 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 78 1. 200
42. 01:37:47 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 76 19. 128
43. 01:37:48 Taddei Valerio 1980 74 20. 125
44. 01:37:55 Krůta Martin 1978 JELENICE 72 22. 119
45. 01:37:55 Kanta Zdeněk 1986 Plzeň - Doudlevce 70 21. 122
46. 01:38:38 Čekan Václav 1969 Vyběhej se 68 19. 128
47. 01:38:42 Novák Tomáš 1986 Spartak Žebrák Muay Thai Kickb 66 23. 116
48. 01:38:49 Šmejkal Martin 1975 64 20. 125
49. 01:38:50 Horáček Petr 1980 62 24. 113
50. 01:38:53 Michálek Martin 1975 Triklub Příbram 60 21. 122
51. 01:38:57 Žalud Roman 1990 Life Gym Příbram 58 25. 110
52. 01:38:59 Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 56 26. 108
53. 01:39:00 Tůma Pavel 1985 LOKO Beroun 54 27. 106
54. 01:39:07 Hess Miroslav 1989 Life Gym Příbram 52 28. 104
55. 01:39:11 Duník Štěpán 1975 Příbram 50 22. 119
56. 01:39:15 Sedláček Miroslav 1999 AK Škoda Plzeň 48 1. 200
57. 01:39:16 Bábíček Matěj 1974 Příbram 46 23. 116
58. 01:39:21 Uldrych Dušan 1978 44 29. 102
59. 01:39:35 Paul Vojtěch 1993 Author Bike Centrum Sedláček 42 30. 100
60. 01:39:35 Mašek Jiří 1964 Plzeňští TEMPO MAKERS 40 5. 180
61. 01:39:37 Šeděnka Vít 1993 Koně, dobrý koně! 39 31. 98
62. 01:40:00 Morav Pavel 1972 38 24. 113
63. 01:40:04 Chrastina Jaroslav 1973 --- 37 25. 110
64. 01:40:09 Jindřich Josef 1973 Zlej sen 36 26. 108
65. 01:40:38 Mejzr Dušan 1974 Veverky 35 27. 106
66. 01:40:46 Frič Pavel 1955 Checomacoco 34 2. 195
67. 01:41:00 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 33 28. 104
68. 01:41:26 Havel Milan 1969 Zdouň Hrádek 32 29. 102
69. 01:41:35 Flachs Michal 1987 Podlesí 31 32. 96
70. 01:41:36 Rau Florian 1984 Freiberg 30 33. 94
71. 01:41:45 Bogs Moritz 1993 Freiberg 29 34. 92
72. 01:41:48 Geláček Pavel 1974 28 30. 100
73. 01:42:12 Veselý Lukáš 1994 27 35. 90
74. 01:42:14 Turek Jiří 1962 Chaloupky 26 6. 176
75. 01:42:46 Belej Lukáš 1986 25 36. 88
76. 01:42:49 Klimek Jan 1992 Team Adventure Team 24 37. 86
77. 01:43:18 Kortan František 1961 23 7. 172
78. 01:43:26 Fousek Martin 1984 Podlesí 22 38. 84
79. 01:43:34 Štefanič Michal 1968 Triklub Příbram 21 31. 98
80. 01:43:38 Novák Aleš 1976 Internet Příbram 20 32. 96
81. 01:43:42 Landa Jan 1976 Spartak Žebrák Muay Thai Kickb 19 33. 94
82. 01:43:48 Soukal Petr 1986 18 39. 82
83. 01:44:03 Ondrůšek Libor 1971 Vodič na 1:45:00 17 34. 92
84. 01:44:30 Šmejkal Jiří 1992 16 40. 80
85. 01:45:01 Novotný Jiří 1969 Klub bikerů Teta 15 35. 90
86. 01:45:15 Horký Karel 1990 Spartak Žebrák Muay Thai Kickb 14 41. 78
87. 01:46:25 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 13 36. 88
88. 01:46:27 Bělohradský Bedřich 1989 Příbram 12 42. 76
89. 01:46:42 Matyáš Radek 1977 Háje 11 37. 86
90. 01:46:49 Železný Martin 1981 Kutná Hora 10 43. 74
91. 01:47:28 Zvěřina Štěpán 1983 9 44. 72
92. 01:47:28 Jadrníček Jan 1983 Master Design architekti 8 45. 70
93. 01:48:00 Jobek Ondřej 1996 Příbram 7 46. 68
94. 01:48:03 Liška Michal 1979 Koral 6 47. 66
95. 01:48:07 Fojtík Dan 1970 Horní Bříza 5 38. 84
96. 01:48:40 Vašíček Petr 1981 PCHELP.Pb 4 48. 64
97. 01:49:00 Peškař Petr 1973 Brdonoš 3 39. 82
98. 01:49:06 Přibyl Aleš 1989 Neratovice 2 49. 62
99. 01:49:32 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 1 40. 80
100. 01:49:42 Břicháček Miloš 1981 Počaply 0 50. 60
101. 01:49:43 Prenosil Stanislav 1972 Březnice 0 41. 78
102. 01:49:45 Fousek Vlastimil 1978 Vorvani 0 51. 58
103. 01:49:47 Brůna Jan 1987 0 52. 56
104. 01:50:32 Szabo David 1970 SK Nové Zámky SK 0 42. 76
105. 01:50:58 Čekan Václav 1992 Vyběhej se 0 53. 54
106. 01:51:16 Nečas Arnošt 1963 0 8. 168
107. 01:51:17 Cikán Jaroslav 1955 Příbram 0 3. 190
108. 01:51:18 Slaba Josef 1980 AC Fitrizci 0 54. 52
109. 01:51:25 Kučera Václav 1976 Sparta Věšín 0 43. 74
111. 01:51:40 Bučil František 1972 0 44. 72
112. 01:52:00 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 0 9. 164
113. 01:52:06 Riehs David 1974 0 45. 70
114. 01:52:12 Polidar Miroslav 1972 0 46. 68
115. 01:52:39 Jirmásek Tomáš 1980 Laxní přístup 0 56. 48
116. 01:52:59 Mařík Miroslav 1972 ENERGON Dobříš 0 47. 66
117. 01:53:11 Vohanka Lukáš 1980 Příbram 0 57. 46
118. 01:53:17 Tenkrat Josef 1972 Bezec z Rosovic 0 48. 64
119. 01:53:17 Švenda Václav 1974 MěÚ Příbram 0 49. 62
120. 01:53:28 Šlechta Jaroslav 1978 0 58. 44
121. 01:53:41 Hlaváč Miroslav 1965 0 10. 160
122. 01:53:56 Jeřábek Zdeněk 1953 AC Hubenov 0 4. 185
123. 01:54:29 Vlk Pavel 1969 0 50. 60
124. 01:54:31 Novotný David 1981 Bonus 0 59. 42
125. 01:55:00 Havrlík Matouš 1995 Sokol Příbram 0 60. 40
126. 01:55:20 Vinčálek Jakub 1979 0 61. 39
127. 01:55:21 Gregořica Miroslav 1967 Příbram 0 11. 156
128. 01:55:39 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 0 12. 152
129. 01:55:41 Frýdl Tomáš 1981 L3N Lepší Něco Než Nic 0 62. 38
130. 01:55:49 Hulínský Roman 1970 0 51. 58
131. 01:55:59 Mácha Václav 1984 0 63. 37
132. 01:56:24 Fišer Josef 1970 0 52. 56
133. 01:56:29 Kotlan Jiří 1987 Sokol Příbram 0 64. 36
134. 01:56:31 Kudláček Petr 1977 Plzeňští TEMPO MAKERS 0 53. 54
136. 01:56:39 Kříž Zbyněk 1981 0 66. 34
137. 01:56:41 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 0 13. 148
138. 01:56:43 Lang Martin 1993 0 67. 33
139. 01:56:55 Háva Jaroslav 1965 HS Šneci 0 14. 144
140. 01:56:55 Haur Pavel 1974 Rozběháme Česko 0 54. 52
141. 01:57:19 Kadleček Aleš 1975 0 55. 50
142. 01:57:22 Franěk Jan 1978 0 68. 32
143. 01:57:48 Štilec Jindřich 1979 0 69. 31
144. 01:58:04 Racek Martin 1980 Praha 0 70. 30
145. 01:58:16 Nejdl Radek 1977 0 56. 48
146. 01:58:35 Liška Libor 1961 0 15. 140
147. 01:58:42 Wohldann Roman 1970 0 57. 46
148. 01:58:43 Šedivý Rastislav 1972 www.LekarnaPribram.cz 0 58. 44
149. 01:59:01 Häusler Václav 1963 0 16. 137
150. 01:59:02 Marek Svatopluk 1979 0 71. 29
151. 01:59:14 Kratochvíl Jiří 1972 0 59. 42
152. 01:59:19 Paul Pavel 1987 0 72. 28
153. 02:00:10 Brand Jaroslav 1985 Kačenky 0 73. 27
154. 02:00:20 Jakob Martin 1975 Plzeň 0 60. 40
155. 02:00:31 Skalický Jan 1981 Láz 0 74. 26
156. 02:00:39 Schacherl Jan 1988 Team Faith Příbram 0 75. 25
157. 02:00:55 Neziri Bujamin 1990 Gostivar 0 76. 24
158. 02:01:06 Plzák Radek 1991 Příbram 0 77. 23
159. 02:01:07 Brožík Aleš 1978 Snad to uběhnu :-) 0 78. 22
160. 02:01:15 Černý Jakub 1980 0 79. 21
161. 02:02:35 Vávra Pavel 1990 Vorvani 0 80. 20
162. 02:03:33 Kuncl Franta 1950 Příbram 0 5. 180
163. 02:03:46 Císař Jan 1990 SK Mirovice 0 81. 19
164. 02:04:10 Dvořák Pavel 1969 0 61. 39
165. 02:04:11 Voříšek Jaroslav 1994 SRTE Rokycany 0 82. 18
166. 02:04:48 Svoboda Petr 1988 RSáci Příbram 0 83. 17
167. 02:05:11 Skalica Filip 1984 0 84. 16
168. 02:05:25 Krejza David 1976 0 62. 38
169. 02:06:31 Olbert Tomáš 1964 MK Herducka 0 17. 134
170. 02:06:48 Trávníček Jiří 1982 Bohutín 0 85. 15
171. 02:08:01 Beňo Lukáš 1983 0 86. 14
172. 02:08:25 Hons Pavel 1980 0 87. 13
173. 02:08:36 Fára Milan 1969 Příbram 0 63. 37
174. 02:09:01 Haken Tomáš 1977 JINCE 0 64. 36
175. 02:09:01 Smíšek Michal 1978 Příbram 0 88. 12
176. 02:09:04 Holeček Ondřej 1978 Spartak Žebrák Muay Thai Kickb 0 89. 11
178. 02:09:30 Marcín Petr 1975 Vlčí smečka 0 65. 35
179. 02:10:02 Hrstka Miroslav 1946 TJ Sokol Jesenice 0 1. 200
180. 02:10:29 Menčík Luděk 1964 0 18. 131
181. 02:11:06 Hrubec Martin 1973 Březnice 0 66. 34
182. 02:13:00 Sirotek Antonín 1992 0 91. 9
183. 02:13:08 Šnobl Pavel 1978 --- 0 92. 8
184. 02:15:02 Dvořák Patrik 1972 Vyběhej se/Radětice 0 67. 33
185. 02:15:22 Lázna Jakub 1977 0 68. 32
186. 02:18:17 Magera Petr 1966 Příbram 0 19. 128
187. 02:19:54 Slaba Jan 1989 Life Gym Příbram 0 93. 7
188. 02:20:47 Kryl Jakub 1989 0 94. 6
189. 02:23:11 Klasna Tomáš 1979 0 95. 5
190. 02:29:38 Čech Petr 1981 0 96. 4
191. 02:35:11 Vancl Daniel 1981 Písek 0 97. 3
192. 02:38:40 Borgula Jan 1974 0 69. 31

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Absolutní pořadí, Pořadí kategorie, Pořadí štafet, Časy předávek xls, Dětské závody

Fotky: gahlerfoto.cz, www.lubostoman.com

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: