Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

16.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (6)
22.2. S čelovkou Dražovkou i dětské závody Podrobnosti
20.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 9.9.2017 - Běh Kovohutěmi

Pořadí ve věkové kategorii Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v kategorii
1. 00:00:29,58 Hajšman Daniel 2010 Pb VII/183 200
2. 00:00:29,72 Fousek Karel 2010 5. ZŠ Pb 195
3. 00:00:30,5 Mošna Václav 2010 3. ZŠ 190
4. 00:00:30,62 Šrajn Adam 2010 FK Příbram 185
5. 00:00:31,58 Huml Filip 2010 Střela Žebrák 180
6. 00:00:31,74 Beneš Jan 2011 Školka Školní 176
7. 00:00:33,41 Sedláček Kryštof 2010 5. ZŠ 172
8. 00:00:34,64 Honzárek Ludvík 2010 168
9. 00:00:34,82 Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram 164
10. 00:00:36 Dörfl Tomáš 2011 160
11. 00:00:36,24 Šmíd Vojtěch 2010 156
12. 00:00:36,26 Stočes Antonín 2011 --- 152
13. 00:00:36,27 Lukeš Oskar 2010 148
14. 00:00:36,5 Hradecký Jan 2010 144
15. 00:00:36,96 Duchoslav Jakub 2011 SK Sporting Příbram 140
16. 00:00:37,29 Pihávek Ondřej 2010 --- 137
17. 00:00:37,4 Kafka Michal 2011 Zdice 134
18. 00:00:37,8 Svajčík Patrik 2010 Pb VI/602 131
19. 00:00:38,08 Martinovský Daniel 2010 128
20. 00:00:38,08 Vandas Václav 2012 125
21. 00:00:38,37 Havelka David 2011 HBK Dřínov 122
22. 00:00:38,75 Vaněk Tomáš 2010 119
23. 00:00:39,01 Brož Vojtěch 2010 Narysov 83 116
24. 00:00:39,31 Duník Jan 2011 --- 113
25. 00:00:39,45 Mestl Petr 2011 ZŠ 28. řijna, Příbram 110
26. 00:00:39,78 Sadílek Dominik 2011 Pb V/646 108
27. 00:00:40,16 Polášek Mikoláš 2010 Krtečkové z Podlesíi/Podlesi 106
28. 00:00:40,88 Brožík Viktor 2010 104
29. 00:00:41,22 Pruner Kryštof 2012 102
30. 00:00:41,73 Šedivý Filip 2012 100
31. 00:00:42,61 Houžvička Matěj 2011 1.FK Příbram 98
32. 00:00:42,77 Klika Martin 2011 96
33. 00:00:43,53 Bauer Adam 2011 SKY poprve 94
34. 00:00:43,86 Šípek Adam 2011 Pb, Sadová 506 92
35. 00:00:45,07 Szymunda Miroslav 2010 Lazec 90
36. 00:00:45,34 Skalička Michael 2012 88
37. 00:00:45,46 Zemánek Prokop 2012 86
38. 00:00:46,18 Poskočil Matouš 2011 84
39. 00:00:47,4 Mareš Jaroslav 2010 82
40. 00:00:47,66 Edelmann Max 2012 Team Internet Pb 80
41. 00:00:48,96 Sukdolák Antonín 2012 Lhota u Pb 126 78
42. 00:00:49,15 Anýž Martin 2012 76
43. 00:00:50,2 Brambora Jáchym 2013 Králův Dvůr 74
44. 00:00:50,52 Hrdina Lukáš 2012 MŠ Sluníčko 72
45. 00:00:51,02 Fišer Jan 2012 Pb V/393 70
46. 00:00:52,44 Bambas Adam 2014 68
47. 00:00:52,45 Šilhavý Tomáš 2011 Obecnice 406 66
48. 00:00:53,42 Novotný Ondřej 2012 MŠ Obecnice 64
49. 00:00:53,86 Urban Matěj 2011 62
50. 00:00:54,46 Brůček Mikuláš 2012 Orlov 15 60
51. 00:00:55,95 Lancingr Jakub 2012 58
52. 00:00:58,84 Novák Vít 2014 Dobříš 56
53. 00:01:01,77 Dostál Teodor 2014 54
54. 00:01:04,27 Bambas Filip 2012 52
55. 00:01:06,4 Šnobl Oliver 2013 Sporting Příbram 50
56. 00:01:07,12 Roj David 2015 48
57. 00:01:08,79 Frýdl Tomáš 2014 46
58. 00:01:13,77 Zvěřina Marek 2015 Jiskra Lisovice 44
59. 00:01:16,29 Brožík Erik 2010 42
60. 00:01:18,06 Polášek Tobiáš 2014 Krtečkové z Podlesíi/Podlesi 40
61. 00:01:21,74 Brož Kryštof 2014 39
62. 00:01:26,45 Huml Jakub 2016 Cerhovice 38
63. 00:01:32,49 Štefl Jan 2014 Zvole 37

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Hlavní závod abs., Hlavní závod kat., Mílařky, Mílaři, Děti

Záběr startu z výšky dronem, Cílové kontrolní video nejmladších dětí

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: