Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (91)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (15)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (14)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 9.9.2017 - Běh Kovohutěmi

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:50:03 Churaňová Radka 1977 TJ Lokomotiva Trutnov 200 1. 200
2. 00:53:22 Grygarová Jana 1979 Kokrdov 195 2. 195
3. 00:54:15 Poborská Helena 1978 Kerteam 190 3. 190
4. 00:55:15 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 185 1. 200
5. 00:56:16 Šolcová Veronika 1976 Šolc Team 180 4. 185
6. 00:58:21 Kadlecová Zuzana 1990 Lhota u Příbrami 176 2. 195
7. 00:58:35 Strnadová Lucie 1984 Zelení Baroni 172 3. 190
8. 00:59:43 Jeřábková Jana 1984 168 4. 185
9. 01:01:47 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 164 1. 200
10. 01:02:08 Vlachynská Libuše 1962 Město Dobříš 160 1. 200
11. 01:02:09 Povalová Eva 1984 156 5. 180
12. 01:02:13 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 152 2. 195
13. 01:02:28 Černá Jaroslava 1962 Tj Tochovice 148 2. 195
14. 01:03:16 Bartušková Jana 1977 Češnovice 144 5. 180
15. 01:04:47 Urbanová Zora 1974 --- 140 6. 176
16. 01:04:54 Černohorská Barbora 1989 137 6. 176
17. 01:05:11 Bartoňová Jana 1982 134 7. 172
18. 01:05:33 Machová Simona 1979 OXYGEN Příbram 131 8. 168
19. 01:05:46 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 128 9. 164
20. 01:06:18 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 125 7. 172
21. 01:06:37 Gregorová Jitka 1991 Žleby 122 8. 168
22. 01:07:30 Kafková Lucie 1982 Zdice 119 10. 160
23. 01:07:38 Prunerová Eva 1979 --- 116 11. 156
24. 01:08:22 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 113 12. 152
25. 01:08:31 Burianová Andrea 1989 110 9. 164
26. 01:11:15 Mudrová Bohumila 1982 108 13. 148
27. 01:11:21 Hartmanová Stanislava 1958 --- 106 3. 190
28. 01:13:11 Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun 104 14. 144
29. 01:15:15 Bambasová Markéta 1983 --- 102 10. 160
30. 01:15:25 Skalková Natálie 1988 Praha 5 100 11. 156
31. 01:16:44 Pintnerová Anna 1999 Reality Pintner 98 1. 200
32. 01:19:57 Přibková Barbora 1987 Plzeň 96 12. 152
33. 01:19:58 Křemenová Hana 1987 Plzeň 94 13. 148
34. 01:20:51 Tuháčková Petra 1965 SK Čísovice 92 3. 190
35. 01:25:12 Procházková Ivona 1975 Blatná 90 15. 140
36. 01:32:15 Bartošová Milada 1953 Příbram 88 4. 185

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Hlavní závod abs., Hlavní závod kat., Mílařky, Mílaři, Děti

Záběr startu z výšky dronem, Cílové kontrolní video nejmladších dětí

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: