Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

6.11. Podzimní běh Dražovkou dětské závody Propozice Přihlášky (37)
13.11. Svatojánská 20 Propozice Přihlášky (13)
20.11. Tochovický kros Podrejžím dětské závody Propozice Přihlášky (3)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 9.9.2017 - Běh Kovohutěmi

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:42:46 Budil Roman 1997 PK VYTRVALCI RB 200 1. 200
2. 00:43:56 Pazdera Lukáš 1986 VSK Univerzita Brno 195 2. 195
3. 00:44:06 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 190 3. 190
4. 00:44:56 Šťastný Tomáš 1979 Modřany 185 4. 185
5. 00:45:03 Ekl Tomáš 1983 Ironstar Beroun 180 5. 180
6. 00:45:07 Rektor Antonín 1975 Modřany 176 1. 200
7. 00:45:22 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 172 1. 200
8. 00:45:33 Havelka Petr 1972 Eleven Run Team 168 2. 195
9. 00:45:41 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 164 3. 190
10. 00:46:31 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 160 6. 176
11. 00:47:10 Minařík Petr 1976 Rokycany 156 4. 185
12. 00:47:12 Kovář Michal 1971 Sokol Unhošť 152 5. 180
13. 00:47:18 Ulbrich Pavel 1974 VŠCHT/Praha 148 6. 176
14. 00:47:31 Maryška Miloš 1981 Žižkovský Tygři 144 7. 172
15. 00:49:28 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 140 7. 172
16. 00:49:34 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 137 8. 168
17. 00:49:49 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 134 2. 195
18. 00:49:55 Valek Marian 1975 KB Kapslovna 131 8. 168
19. 00:50:33 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 128 9. 164
20. 00:50:34 Hrdina Antonín 1986 TJ ČZU Praha 125 9. 164
21. 00:50:49 Bodický Michal 1997 --- 122 10. 160
22. 00:50:57 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 119 11. 156
23. 00:51:37 Záhorecz Jiří 1981 Teplice 116 12. 152
24. 00:51:40 Pudil Jaroslav 1961 m2 sport bečvář strakonice 113 3. 190
25. 00:51:47 Rataj Pavel 1969 Rokycany 110 10. 160
26. 00:51:50 Mikolášek Arnošt 1965 Nákří 108 4. 185
27. 00:52:33 Sedláček Miroslav 1999 AK Škoda Plzeň 106 1. 200
28. 00:52:41 Kadlec Miroslav 1976 Kamenný Újezd 104 11. 156
29. 00:52:44 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 102 12. 152
30. 00:52:48 Vitásek Josef 1958 Buková 100 5. 180
31. 00:53:04 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 98 13. 148
32. 00:53:21 Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 96 14. 144
33. 00:53:23 Plechatý Tomáš 1975 Tůr De Bír Příbram 94 15. 140
34. 00:54:18 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 92 6. 176
35. 00:54:22 Mejzr Dušan 1974 Veverky 90 16. 137
36. 00:54:31 Brož Lubomír 1980 Příbram 88 13. 148
37. 00:55:03 Kříž Daniel 1967 Příbram 86 7. 172
38. 00:55:11 Šiman Eduard 1965 Praha 10 84 8. 168
39. 00:55:26 Flachs Michal 1987 Podlesí 82 14. 144
40. 00:55:32 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 80 17. 134
41. 00:55:49 Gregor Jaroslav 1951 Běchovice 78 1. 200
42. 00:56:07 Pech Jindřich 1980 Žleby 76 15. 140
43. 00:56:32 Chrastina Jaroslav 1973 --- 74 18. 131
44. 00:56:53 Špecián Jiří 1982 72 16. 137
45. 00:57:10 Turek Jiří 1962 Chaloupky 70 9. 164
46. 00:57:27 Šnobl Jiří 1959 Příbram 68 10. 160
47. 00:57:42 Svátek Lubomír 1958 Praha 66 11. 156
48. 00:57:49 Smítal Jan 1985 Drahlín 64 17. 134
49. 00:57:53 Hrdina Vilém 1956 BOHNICE 62 2. 195
50. 00:57:54 Bílek Martin 1987 Kovohutě Příbram 60 18. 131
51. 00:58:04 Bábíček Matěj 1974 Příbram 58 19. 128
52. 00:58:17 David Hartman 1980 České Budějovice 56 19. 128
53. 00:59:04 Brabec Miloslav 1956 Rokycany 54 3. 190
54. 00:59:50 Čekan Václav 1992 Vyběhej se 52 20. 125
55. 01:00:13 Hejnic Tomáš 1980 Obecnice 50 21. 122
56. 01:00:18 Valíček Václav 1950 ČZ Strakonice 48 4. 185
57. 01:00:28 Molčan Petr 1957 Příbram 46 5. 180
58. 01:01:17 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 44 20. 125
59. 01:01:39 Vohnout Jan 1983 Plzeň 42 22. 119
60. 01:01:39 Fořt Jiří 1970 1970.0 40 21. 122
61. 01:01:44 Bauer Vladimir 1980 SKY poprve 39 23. 116
62. 01:02:24 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 38 24. 113
63. 01:02:29 Tvrz Michal 1982 Příbram 37 25. 110
64. 01:03:11 Štilec Jindřich 1979 36 26. 108
65. 01:03:18 Černohorský Pavel 1997 Kovohutě Příbram 35 27. 106
66. 01:03:43 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 34 6. 176
67. 01:04:06 Šůcha Václav 1946 SV Stříbro 33 1. 200
68. 01:04:12 Prenosil Stanislav 1972 Březnice 32 22. 119
69. 01:04:36 Benda Jaroslav 1991 Jerusalém 31 28. 104
70. 01:05:07 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 30 12. 152
71. 01:05:28 Gregořica Miroslav 1967 Příbram 29 13. 148
72. 01:05:42 Vašíček Milan 1980 Příbram 28 29. 102
73. 01:05:46 Vávra Pavel 1990 Vorvani 27 30. 100
74. 01:05:46 Jeřábek Zdeněk 1953 AC Hubenov 26 7. 172
75. 01:06:21 Svoboda Jan 1943 Příbram 25 2. 195
76. 01:06:25 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 24 23. 116
77. 01:06:26 Mucha Petr 1947 Sokol Kobylisy 23 3. 190
78. 01:06:33 Štěpánek Ondřej 1977 Strašáci Strašecí 22 24. 113
79. 01:07:11 Krabec Tomáš 1981 Praha 21 31. 98
80. 01:08:50 Frýdl Tomáš 1981 L3N Lepší Něco Než Nic 20 32. 96
81. 01:09:30 Smíšek Michal 1978 Příbram 19 33. 94
82. 01:11:26 Vimer Jan 1955 Kladno 18 8. 168
83. 01:11:49 Trávníček Jiří 1982 Bohutín 17 34. 92
84. 01:13:11 Vávra Petr 1994 Vorvani 16 35. 90
85. 01:13:20 Klika Radek 1979 15 36. 88
86. 01:14:50 Lukáš Jindřich 1996 Obecnice 14 37. 86
87. 01:15:24 Skalka Filip 1984 13 38. 84
88. 01:16:36 Sukdolák Petr 1964 12 14. 144
89. 01:17:50 Houžvička Miloš 1978 Příbram 11 39. 82
90. 01:18:02 Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice 10 9. 164
91. 01:22:32 Dušek Milan 1979 Lhota u Příbramě 9 40. 80
92. 01:26:10 Křepel Vladimír 1988 Nýrsko 8 41. 78
93. 01:35:24 Scheinherr Jiří 1951 Blatná 7 10. 160
94. 01:37:58 Horyna Miroslav 1954 Praha - Zahradní Město 6 11. 156

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Hlavní závod abs., Hlavní závod kat., Mílařky, Mílaři, Děti

Záběr startu z výšky dronem, Cílové kontrolní video nejmladších dětí

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: