Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

Běh Bohutínem Individuálně Trasa Výsledky (24)
Podzimní běh Dražovkou Individuálně Trasa Výsledky (21)
Tochovický kros Podrejžím Individuálně Trasa Výsledky (17)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 30.9.2017 - Běh města Příbrami

Pořadí ve věkové kategorii Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v kategorii
1. 00:00:59,03 Hajšman Daniel 2010 Pb VII/183 200
2. 00:01:03,61 Huml Filip 2010 Střela Žebrák 195
3. 00:01:03,77 Hodek Jáchym 2010 190
4. 00:01:03,91 Mošna Václav 2010 3. ZŠ 185
5. 00:01:06,3 Živanovič Mateja 2011 AC Partyzán Jablonná 180
6. 00:01:06,69 Delf Jusef 2010 176
8. 00:01:09,81 Sedláček Kryštof 2010 5. ZŠ 168
10. 00:01:10,55 Holec Lukáš 2010 7. ZŠ 160
11. 00:01:10,79 Deif Samer 2010 156
12. 00:01:12,75 Kvapil Jan 2012 MŠ Pohádka 152
13. 00:01:12,81 Janů Lukáš 2011 ZŠ Bratří Čapků 148
14. 00:01:13 Hradecký Jan 2010 144
15. 00:01:13 Pergl Lukáš 2011 AO Střela Žebrák 140
16. 00:01:13,94 Bártík Daniel 2010 Lazsko 137
17. 00:01:14 Brožík Viktor 2010 134
18. 00:01:14,98 Stočes Antonín 2011 --- 131
19. 00:01:15,12 Duchoslav Jakub 2011 SK Sporting Příbram 128
21. 00:01:15,46 Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram 122
22. 00:01:17,17 Růžička David 2010 3. ZŠ 119
23. 00:01:17,62 Štefan Matyáš 2010 ZŠ Bratří Čapků 116
24. 00:01:18,21 Honzárek Ludvík 2010 113
25. 00:01:18,67 Holec Matěj 2012 ZŠ Milín 110
26. 00:01:19,37 Rybák Aleš 2010 108
27. 00:01:19,37 Samec Jan 2011 Dolní Hbity 106
28. 00:01:20,25 Kvapil Vojtěch 2010 MŠ Pohádka 104
29. 00:01:23,18 Osvald Lukáš 2010 Podlesí 102
30. 00:01:23,18 Skalička Michael 2012 100
31. 00:01:23,36 Hlinovský Miloslav 2011 Dobříš 98
32. 00:01:23,76 Houžvička Matěj 2011 1.FK Příbram 96
33. 00:01:25,03 Duník Jan 2011 --- 94
34. 00:01:25,1 Kuchařík Jan 2012 Příbram 92
35. 00:01:25,44 Brož Vojtěch 2010 Narysov 83 90
36. 00:01:25,66 Šťastný Jakub 2010 88
37. 00:01:28,33 Zemánek Prokop 2012 86
38. 00:01:29,17 Blahník Marek 2012 MŠ 28. října 84
39. 00:01:29,57 Edelmann Max 2012 Team Internet Pb 82
40. 00:01:29,71 Vondráček Antonín 2010 80
42. 00:01:31,28 Drnek Matyáš 2012 76
43. 00:01:33,19 Máša Daniel 2011 74
44. 00:01:33,32 Štefan David 2012 72
45. 00:01:35,14 Vondrák Daniel 2010 5. ZŠ 70
46. 00:01:36,05 Levanti Nel 2014 68
47. 00:01:39,31 Bambas Filip 2012 66
48. 00:01:47,06 Krůpa Tadeáš 2011 ZŠ Bratří Čapků 64
49. 00:01:51,65 Osvald Matyáš 2013 Podlesí 62
50. 00:01:53,53 Novák Vít 2014 Dobříš 60
51. 00:01:55,71 Šeděnka Kryštof 2014 Koně 58
52. 00:01:55,83 Stojčetovič Petr 2012 Příbram 56
53. 00:01:56,36 Hacaperka Filip 2013 54
54. 00:01:58,22 Bambas Adam 2014 52
55. 00:01:58,41 Maleček Adam 2013 Nový Knín 50
56. 00:02:04,12 Skalický Matěj 2013 48
57. 00:02:27,07 Brožík Erik 2010 46
58. 00:02:29,21 Stočes Adam 2014 44
60. 00:02:38,19 Roj David 2015 40
61. 00:02:47,57 Kravarčík Jan 2014 Tochovice 39
62. 00:02:58,41 Škodný Josef 2012 38
63. 00:03:03,28 Horáček Jáchym 2010 ZŠ pod Sv. Horou 37
64. 00:03:16,96 Šťastný Martin 2015 Příbram 36
65. 00:03:19,38 Hacaperka Marek 2015 Příbram 35
66. 00:03:37,77 Musil Dominik 2016 34
67. 00:04:05 Hrstka Vojtěch 2016 JUdo Příbram 33

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky dospělých: 5km žen absolutně, 5km žen kategorie, 10km mužů absolutně, 10km mužů kategorie, Děti kategorie, Fotky