Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (118)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (15)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 30.9.2017 - Běh města Příbrami

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:17:12 Fairaislová Iveta 1998 TCV Jindřichův Hradec 200 1. 200
2. 00:17:27 Slavíková Eva 1984 195 1. 200
3. 00:17:32 Grygarová Jana 1979 Kokrdov 190 1. 200
4. 00:18:24 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 185 2. 195
5. 00:18:48 Poborská Helena 1978 Kerteam 180 2. 195
6. 00:18:58 Šolcová Veronika 1976 Šolc Team 176 3. 190
7. 00:19:24 Stewartová Miriam 1964 Spartak Praha 4 172 1. 200
8. 00:19:40 Dražanová Judita 1987 Křesťanské centrum Příbram 168 3. 190
9. 00:20:01 Kadlecová Zuzana 1990 Lhota u Příbrami 164 4. 185
10. 00:20:06 Jeřábková Jana 1984 160 5. 180
11. 00:20:18 Mališová Karla 1960 USK Praha 156 1. 200
12. 00:20:20 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 152 2. 195
13. 00:20:38 Sajdlová Jana 1983 Žižkovký Tygři 148 6. 176
14. 00:20:43 Lukášková Zlata 1968 AC Falcon Rokycany 144 3. 190
15. 00:20:50 Hudecová Alena 1994 Dobříš 140 7. 172
16. 00:20:55 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 137 4. 185
17. 00:21:10 Jeníková Zdeňka 1974 134 4. 185
18. 00:21:10 Vlachynská Libuše 1962 Město Dobříš 131 2. 195
19. 00:21:15 Holá Michaela 1984 --- 128 8. 168
20. 00:21:19 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 125 5. 180
21. 00:21:23 Kramářová Vladimíra 1986 Dobříš 122 9. 164
22. 00:21:26 Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo 119 5. 180
23. 00:21:42 Michálková Jarka 1979 SK Sporting Příbram 116 6. 176
24. 00:21:45 Pšeničná Zuzana 1983 Příbram 113 10. 160
25. 00:21:48 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 110 11. 156
26. 00:22:13 Kroupova Petra 1984 108 12. 152
27. 00:22:13 Bartoňová Jana 1982 106 7. 172
28. 00:22:19 Vesecká Renáta 1973 Příbram 104 8. 168
29. 00:22:28 Škvárová Michaela 1979 Nárysov 102 9. 164
30. 00:22:31 Hrubá Žaneta 1981 PŘÍBRAM 100 10. 160
31. 00:22:38 Pekárková Tereza 1980 Hlásná Třebaň 98 11. 156
32. 00:22:42 Bukovcová Eva 1996 Hlučín 96 13. 148
33. 00:22:42 Eliášová Nikol 1975 TRI Klub Příbram 94 12. 152
34. 00:22:55 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 92 6. 176
35. 00:22:59 Horáčková Jitka 1980 90 13. 148
36. 00:23:09 Štilcová Michaela 1981 88 14. 144
37. 00:23:10 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 86 15. 140
38. 00:23:18 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 84 7. 172
39. 00:23:21 Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun 82 16. 137
40. 00:23:52 Jarošová Kateřina 1984 Příbram 80 14. 144
41. 00:24:35 Švarcová Barbora 1975 Žižkovský tygři 78 17. 134
42. 00:24:38 Bambasová Markéta 1983 --- 76 15. 140
43. 00:24:40 Pechová Michaela 1985 Příbram 74 16. 137
44. 00:24:45 Hartmanová Stanislava 1958 --- 72 3. 190
45. 00:24:49 Sedláčková Denisa 1977 70 18. 131
46. 00:24:51 Matyášová Eva 1980 Háje 68 19. 128
47. 00:25:03 Skoumalová Alena 1984 66 17. 134
48. 00:25:14 Malečková Jitka 1981 Žižkovští tygři 64 20. 125
49. 00:25:19 Jehličková Šárka 1979 62 21. 122
50. 00:25:55 Fleischmannová Ludmila 1987 Příbram 60 18. 131
51. 00:26:01 Fruhaufova Valerie 1973 Praha 4 58 22. 119
52. 00:26:17 Nováková Lenka 1975 56 23. 116
53. 00:26:32 Svobodová Dana 1952 Příbram 54 4. 185
54. 00:26:40 Sirůčková Jana 1980 Příbram 52 24. 113
55. 00:26:53 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 50 5. 180
56. 00:27:00 Tuháčková Petra 1965 SK Čísovice 48 8. 168
57. 00:27:35 Pernicová Jana 1962 Lázně Kynžvart 46 6. 176
58. 00:27:36 Mošnová Markéta 1976 44 25. 110
59. 00:28:40 Vinšová Lenka 1973 42 26. 108
60. 00:29:39 Bartošová Milada 1953 Příbram 40 7. 172
61. 00:30:07 Kryvobokova Dariya 1998 Příbram 39 2. 195
62. 00:30:07 Bonková Gisela 1975 Příbram 38 27. 106
63. 00:35:32 Skalická Denisa 1978 Láz 37 28. 104

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky dospělých: 5km žen absolutně, 5km žen kategorie, 10km mužů absolutně, 10km mužů kategorie, Děti kategorie, Fotky