Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

6.11. Podzimní běh Dražovkou dětské závody Propozice Přihlášky (37)
13.11. Svatojánská 20 Propozice Přihlášky (13)
20.11. Tochovický kros Podrejžím dětské závody Propozice Přihlášky (3)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 14.10.2017 - Běh Bohutínem

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:26:30 Franěk Jan 1998 Triklub Příbram 200 1. 200
2. 00:27:08 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 195 1. 200
3. 00:27:41 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 190 2. 195
4. 00:27:54 Hostička Jan 1979 Příbram 185 3. 190
5. 00:28:06 Šimurda Richard 1971 ÚSK CS Plzeň 180 1. 200
6. 00:28:53 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 176 2. 195
7. 00:29:30 Pavlišen Petr 1999 SK Sporting PB 172 2. 195
8. 00:29:40 Sůsa Jakub 1988 Koko Team 168 4. 185
9. 00:29:42 Raboch Ivan 1966 Žebrák 164 1. 200
10. 00:29:49 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 160 2. 195
11. 00:30:12 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 156 3. 190
12. 00:30:17 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 152 4. 185
13. 00:30:48 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 148 5. 180
14. 00:30:53 Moulis Petr 1971 Hořovice 144 5. 180
15. 00:31:04 Sedláček Miroslav 1999 AK Škoda Plzeň 140 3. 190
16. 00:31:14 Černý Lukáš 1988 Nárysov 137 6. 176
17. 00:31:21 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 134 7. 172
18. 00:31:52 Nový Lukáš 1976 BH Triatlon 131 6. 176
19. 00:31:55 Vitásek Josef 1958 Buková 128 3. 190
20. 00:32:13 Haník Zdeněk 1986 Nymburk 125 8. 168
21. 00:32:20 Pergler Lukáš 1992 Komárov 122 9. 164
22. 00:32:23 Škrlant Martin 1979 Žebrák 119 10. 160
23. 00:32:25 Brož Lubomír 1980 Příbram 116 11. 156
24. 00:32:37 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 113 7. 172
25. 00:32:57 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 110 4. 185
26. 00:33:20 Flachs Michal 1987 Podlesí 108 12. 152
27. 00:33:37 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 106 13. 148
28. 00:33:56 Turek Jiří 1962 Chaloupky 104 5. 180
29. 00:34:02 Bauer Vladimir 1980 SKY poprve 102 14. 144
30. 00:34:07 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 100 15. 140
31. 00:34:13 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 98 8. 168
32. 00:35:06 Bejček Michal 1977 SK Bejkovo 96 9. 164
33. 00:35:37 Hřídel Radek 1974 Příbram 94 10. 160
34. 00:35:50 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 92 11. 156
35. 00:35:57 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 90 16. 137
36. 00:36:03 Šolc Jan 1974 Šolc team 88 12. 152
37. 00:36:17 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 86 1. 200
38. 00:36:37 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 84 17. 134
39. 00:37:37 Molčan Petr 1957 Příbram 82 2. 195
40. 00:37:38 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 80 3. 190
41. 00:38:11 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 78 6. 176
42. 00:38:42 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 76 13. 148
43. 00:38:47 Vávra Pavel 1990 Vorvani 74 18. 131
44. 00:39:21 Skalický Jan 1981 Láz 72 19. 128
45. 00:39:26 Sladký Lukáš 1987 Vorvani 70 20. 125
46. 00:39:33 Cikán Jaroslav 1955 Příbram 68 4. 185
47. 00:40:21 Říha Michal 1987 příbram 66 21. 122
48. 00:40:33 Pech Luboš 1974 Bohutín 64 14. 144
49. 00:40:52 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 62 7. 172
50. 00:41:37 Růžička Václav 1986 Chovatelé Jince 60 22. 119
51. 00:41:54 Vávra Petr 1994 Vorvani 58 23. 116
52. 00:43:18 Dragoun Jan 1974 HK Příbram 99 56 15. 140
53. 00:43:27 Hrubec Martin 1973 Březnice 54 16. 137
54. 00:44:00 Haken Tomáš 1977 JINCE 52 17. 134
55. 00:40:15 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 50 5. 180
56. 00:01:06 Kněžourek Josef 1939 MK Žebrák 48 1. 200

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky PDF, Fotky

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: