Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (118)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (15)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 11.11.2017 - Podzimní běh Dražovkou

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:14:14 Hofmannová Adéla 1991 AC Čáslav 200 1. 200
2. 00:15:27 Křenková Karolína 1998 Moderní pětiboj Hořovice 195 1. 200
3. 00:15:38 Krausová Eliška 1999 Loko Plzeň 190 2. 195
4. 00:15:48 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 185 2. 195
5. 00:15:52 Cibulková Markéta 1983 Iron Stars Beroun 180 3. 190
6. 00:16:18 Šolcová Veronika 1976 Šolc Team 176 1. 200
7. 00:16:31 Medová Ivana 1977 Zbečno 172 2. 195
8. 00:16:43 Fiřtová Andrea 1976 KC Příbram 168 3. 190
9. 00:17:01 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 164 1. 200
10. 00:17:26 Mališová Karla 1960 USK Praha 160 1. 200
11. 00:17:27 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 156 2. 195
12. 00:17:38 Lukášková Zlata 1968 AC Falcon Rokycany 152 3. 190
13. 00:17:50 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 148 4. 185
14. 00:17:54 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 144 4. 185
15. 00:18:01 Blažková Jana 1977 Rokycany 140 4. 185
16. 00:18:02 Kafková Lucie 1982 Zdice 137 5. 180
17. 00:18:16 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 134 6. 176
18. 00:18:20 Gregorová Daniela 1974 Komárov 131 7. 172
19. 00:18:52 Bauerová Markéta 1980 Chlum 128 8. 168
20. 00:18:57 Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo 125 9. 164
21. 00:19:03 Rumpíková Kristina 1989 122 5. 180
22. 00:19:13 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 119 10. 160
23. 00:19:18 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 116 5. 180
24. 00:19:22 Kiindlová Markéta 1970 Kindl Team Beroun 113 6. 176
25. 00:19:27 Burianová Andrea 1989 110 6. 176
26. 00:19:52 Šroubková Marta 1961 Maraton Plzeň 108 2. 195
27. 00:19:57 Pavlisová Adéla 1992 Spartak Žebrák 106 7. 172
28. 00:20:31 Kramárová Lucie 1987 Jince 104 8. 168
29. 00:20:34 Somrová Adéla 1989 Kladno 102 9. 164
30. 00:20:45 Slezáková Michaela 1967 Loko Zdice 100 7. 172
31. 00:20:54 Hrachová Jitka 1980 za sebe 98 11. 156
32. 00:21:10 Jančaříková Irena 1990 Berounské týrání 96 10. 160
33. 00:21:12 Malečková Jitka 1981 Žižkovští tygři 94 12. 152
34. 00:21:12 Řehůřková Silvia 1981 Fitnesky Jince 92 13. 148
35. 00:21:38 Svobodová Dana 1952 Příbram 90 3. 190
36. 00:21:38 Hořejšová Hana 1960 Příbram 88 4. 185
37. 00:21:42 Hartmanová Stanislava 1958 --- 86 5. 180
38. 00:22:00 Krůtová Marcela 1971 Lhota 84 8. 168
39. 00:22:30 Konopáčová Kateřina 1981 Himal 82 14. 144
40. 00:22:43 Drechslerová Karolína 1995 Vorvani 80 11. 156
41. 00:22:50 Šulajová Sandra 1992 Hořovice 78 12. 152
42. 00:23:01 Krejcarová Lucie 1991 za sebe 76 13. 148
43. 00:23:10 Stibalová Petra 1976 Broumy 74 15. 140
44. 00:23:17 Somrová Petra 1975 Kladno 72 16. 137
45. 00:23:21 Langová Iveta 1987 Bradkovice 70 14. 144
46. 00:23:27 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 68 6. 176
47. 00:23:57 Beránková Jaroslava 1962 Žebrák 66 7. 172
48. 00:24:37 Hrdličková Daina 1980 Otmíče 64 17. 134
49. 00:25:10 Bartošová Milada 1953 Příbram 62 8. 168

Soubory k závodu od pořadatelů:

Dražovka: Výsledky
Fotky: od Petra Touška, od Miroslava Vondry

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: