Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (120)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (15)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 11.11.2017 - Podzimní běh Dražovkou

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:27:21 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 200 1. 200
2. 00:27:40 Hostička Jan 1979 Příbram 195 2. 195
3. 00:27:40 Šimurda Richard 1971 ÚSK CS Plzeň 190 1. 200
4. 00:27:45 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 185 2. 195
5. 00:28:18 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 180 3. 190
6. 00:28:34 Pavlišen Petr 1999 SK Sporting PB 176 1. 200
7. 00:28:43 Křeček Tomáš 1972 Ironstar Beroun 172 3. 190
8. 00:29:01 Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice 168 4. 185
9. 00:29:07 Čaščevoj Matěj 1993 Loko Beroun 164 5. 180
10. 00:29:45 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 160 1. 200
11. 00:29:58 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 156 4. 185
12. 00:30:08 Raboch Ivan 1966 Žebrák 152 2. 195
13. 00:30:26 Tůma Jan 1999 SKP Nymburk 148 2. 195
14. 00:30:35 Sedláček Miroslav 1999 AK Škoda Plzeň 144 3. 190
15. 00:30:43 Sůsa Jakub 1988 Koko Team 140 6. 176
16. 00:30:51 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 137 7. 172
17. 00:30:51 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 134 5. 180
18. 00:31:04 Havrlík Matouš 1990 Lhotka 131 8. 168
19. 00:31:10 Procházka Jiří 1962 TTK Slávia VŠ Plzeň 128 3. 190
20. 00:31:14 Michalík Michal 1980 Pětiboj Plzeň 125 9. 164
21. 00:31:19 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 122 6. 176
22. 00:31:27 Rumpík Viktor 1988 Loko Beroun 119 10. 160
23. 00:31:39 Charvát Jan 1998 Zaječov 116 4. 185
24. 00:31:41 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 113 11. 156
25. 00:31:53 Němec Jan 1971 Spartak Strašice 110 7. 172
26. 00:31:53 Elicar Petr 1973 Strachau 108 8. 168
27. 00:32:03 Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 106 9. 164
28. 00:32:31 Škrlant Martin 1979 Žebrák 104 12. 152
29. 00:32:33 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 102 13. 148
30. 00:32:35 Brož Lubomír 1980 Příbram 100 14. 144
31. 00:32:56 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 98 10. 160
32. 00:33:13 Sůsa Petr 1999 Koko Team.cz 96 5. 180
33. 00:33:16 Pergler Lukáš 1992 Komárov 94 15. 140
34. 00:33:30 Kovařík František 1998 Cerhovice 92 6. 176
35. 00:33:38 Větrovský Petr 1967 PSK Union Praha 90 4. 185
36. 00:33:59 Kindl Marek 1969 Loko Beroun 88 11. 156
37. 00:34:02 Michálek Martin 1975 Triklub Příbram 86 12. 152
38. 00:34:05 Flachs Michal 1987 Podlesí 84 16. 137
39. 00:34:19 Lacina Josef 1978 CK Záluží 82 17. 134
40. 00:34:28 Hošek Stanislav 1974 Buková 80 13. 148
41. 00:34:43 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 78 18. 131
42. 00:34:52 Brabec Miloslav 1956 Rokycany 76 1. 200
43. 00:35:21 Turek Jiří 1962 Chaloupky 74 5. 180
44. 00:35:34 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 72 2. 195
45. 00:35:44 Šnobl Jiří 1959 Příbram 70 6. 176
46. 00:35:51 Hurajt Marek 1987 Hořovice 68 19. 128
47. 00:36:01 Hrach Václav 1974 Spartak Hořovice 66 14. 144
48. 00:36:12 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 64 15. 140
49. 00:36:27 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 62 20. 125
50. 00:36:34 Hejl Libor 1982 Hostomice 60 21. 122
51. 00:36:59 Liehne Zdeněk 1986 Loko Beroun 58 22. 119
52. 00:37:09 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 56 16. 137
53. 00:37:13 Landa Jan 1976 Spartak Žebrák Muay Thai Kickb 54 17. 134
54. 00:37:16 Bauer Martin 1977 Chlustina 52 18. 131
55. 00:37:22 Hřídel Radek 1974 Příbram 50 19. 128
56. 00:37:33 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 48 23. 116
57. 00:37:49 Vondrák Jan 1990 Berounské týrání 46 24. 113
58. 00:37:49 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 44 3. 190
59. 00:38:07 Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun 42 20. 125
60. 00:38:11 Šobáň Miroslav 1975 Sokol Kařez 40 21. 122
61. 00:38:14 Mužík Pavel 1976 Berounské týrání 39 22. 119
62. 00:38:23 Malič Bohumil 1983 Elektro Beroun 38 25. 110
63. 00:38:56 Vavřička Jiří 1967 Moderní pětiboj Hořovice 37 7. 172
64. 00:39:16 Vydra Karel 1972 TJ Sokol Žebrák 36 23. 116
65. 00:39:18 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 35 24. 113
66. 00:39:31 Vávra Pavel 1990 Vorvani 34 26. 108
67. 00:39:35 Sladký Lukáš 1987 Vorvani 33 27. 106
68. 00:39:40 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 32 8. 168
69. 00:39:46 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 31 9. 164
70. 00:39:52 Kučera Josef 1980 TJ LOKO Beroun 30 28. 104
71. 00:40:17 Cikán Jaroslav 1955 Příbram 29 4. 185
72. 00:40:23 Kafka Petr 1982 Zdice 28 29. 102
73. 00:40:42 Voříšek Jan 1973 Vorvani 27 25. 110
74. 00:40:46 Sojka Karel 1977 Zbečno 26 26. 108
75. 00:40:47 Příhoda Jaroslav 1966 Sokol Žebrák 25 10. 160
76. 00:41:17 Kadleček Aleš 1975 24 27. 106
77. 00:41:27 Škvára Petr 1980 Spartak Podluhy 23 30. 100
78. 00:41:30 Kolenko Petr 1982 AK Mikulčice 22 31. 98
79. 00:41:49 Veselý Michal 1975 CK Záluží 21 28. 104
80. 00:41:51 Molčan Petr 1957 Příbram 20 5. 180
81. 00:41:59 Fikáček Roman 1981 RTA Zdice 19 32. 96
82. 00:43:44 Růžička Václav 1986 Chovatelé Jince 18 33. 94
83. 00:44:04 Haken Tomáš 1977 JINCE 17 29. 102
84. 00:44:59 Malinský František 1983 Beroun 16 34. 92
85. 00:46:01 Hrach Ondřej 1953 Pinky Pinky 15 6. 176
86. 00:46:45 Štěpánek Tomáš 1984 CK Záluží 14 35. 90
87. 00:46:54 Dušek Jan 1979 Hořovice 13 36. 88
201. 00:19:51 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 0 1. 200
202. 00:24:58 Malý Zdeněk 1942 Loko Beroun 0 2. 195
203. 00:27:51 Kylián Zdeněk 1940 Plzeň 0 3. 190
204. 00:31:39 Čapek Antonín 1941 AVC Praha 82 0 4. 185
205. 00:32:22 Kolář František 1946 AVC Praha 0 5. 180
206. 00:34:37 Kněžourek Josef 1939 MK Žebrák 0 6. 176
207. 00:34:49 Skalička Jiří 1942 Příbram 0 7. 172

Soubory k závodu od pořadatelů:

Dražovka: Výsledky
Fotky: od Petra Touška, od Miroslava Vondry

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: