Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (118)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (15)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 25.11.2017 - Svatojánská 20

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:42:32 Churaňová Radka 1977 TJ Lokomotiva Trutnov 200 1. 200
2. 00:45:17 Tuhovčáková Veronika 1984 195 1. 200
3. 00:46:24 Andrlová Veronika 1990 Kerberos 190 2. 195
4. 00:47:15 Slavíková Eva 1984 185 3. 190
5. 00:47:27 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 180 4. 185
6. 00:48:40 Hájková Kristýna 1984 sk babice 176 5. 180
7. 00:49:06 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 172 2. 195
8. 00:49:46 Jeřábková Jana 1984 168 6. 176
9. 00:50:08 Šolcová Veronika 1976 Šolc Team 164 3. 190
10. 00:50:53 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 160 1. 200
11. 00:51:23 Teplá Jana 1979 Úvaly 156 4. 185
12. 00:51:34 Mališová Karla 1960 USK Praha 152 1. 200
13. 00:51:38 Bodnarová Iveta 1976 MK Kladno 148 5. 180
14. 00:51:56 Parhová Adéla 1990 Prague triatlon 144 7. 172
15. 00:53:00 Sajdlová Jana 1983 Žižkovký Tygři 140 8. 168
16. 00:53:40 Mačenková Karolína 1989 Běžecký klub České spořitelny 137 9. 164
17. 00:53:59 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 134 6. 176
18. 00:54:02 Kavandová Petra 1992 131 10. 160
19. 00:54:22 Křížová Lenka 1974 AC Praha 128 7. 172
20. 00:54:32 Kafková Lucie 1982 Zdice 125 8. 168
21. 00:54:37 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 122 11. 156
22. 00:54:48 Gregorová Daniela 1974 Komárov 119 9. 164
23. 00:54:52 Samková Nikola 1988 Běžecký klub České spořitelny 116 12. 152
24. 00:55:08 Košinová Kamila 1990 113 13. 148
25. 00:55:36 Zahálková Jindra 1961 Chlumčany 110 2. 195
26. 00:56:15 Hrušková Lucie 1973 Hejvy´s intimmate Team 108 10. 160
27. 00:57:32 Kroupova Petra 1984 106 14. 144
28. 00:58:22 Burianová Andrea 1989 104 15. 140
29. 00:58:31 Ciprová Oldřiška 1979 Forrest Gump Team 102 11. 156
30. 00:58:56 Kašpírková Radka 1981 Dobříš 100 12. 152
31. 00:59:00 Růžičková Jana 1991 MK Kladno 98 16. 137
32. 00:59:36 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 96 2. 195
33. 00:59:44 Slezáková Michaela 1967 Loko Zdice 94 3. 190
34. 01:00:15 Háková Kateřina 1992 TTT 92 17. 134
35. 01:00:25 Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun 90 13. 148
36. 01:00:43 Mikulová Renata 1971 IRON STARS Beroun 88 4. 185
37. 01:01:36 Bečvářová Lenka 1973 Biatlon Beroun 86 14. 144
38. 01:03:28 Holubová Magdaléna 1995 Loko Beroun 84 18. 131
39. 01:04:03 Růžičkocá Jitka 1966 82 5. 180
40. 01:04:18 Holasová Jarmila 1954 Praha 4 80 3. 190
41. 01:04:50 Hořejšová Hana 1960 Příbram 78 4. 185
42. 01:04:53 Brunnerová Jana 1974 76 15. 140
43. 01:04:56 Forejtová Jitka 1979 Jdu běhat 74 16. 137
44. 01:07:12 Svobodová Dana 1952 Příbram 72 5. 180
45. 01:08:20 Zbuzková Lenka 1978 CK Záluží 70 17. 134
46. 01:08:46 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 68 6. 176
47. 01:09:26 Albrechtová Kateřina 1977 CK bicisport 66 18. 131
48. 01:12:27 Kuklová Květa 1983 64 19. 128
49. 01:16:30 Bartošová Milada 1953 Příbram 62 7. 172

Soubory k závodu od pořadatelů:

Fotky od Miroslava Vondry, od Martina Šandery

Výsledky: Ženy - celkově ¦ Muži - celkově ¦ Ženy - kat ¦ Muži - katDatové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: