Termíny závodů pro rok 2022: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

1.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (156)
2.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
8.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (15)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 25.11.2017 - Svatojánská 20

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 01:01:40 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 200 1. 200
2. 01:02:21 Brunner Radek 1974 SK Babice 195 1. 200
3. 01:02:38 Ekl Tomáš 1983 Ironstar Beroun 190 2. 195
4. 01:03:12 Kubričan Lukáš 1984 185 3. 190
5. 01:04:04 Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky 180 2. 195
6. 01:04:15 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 176 1. 200
7. 01:04:28 Pucholt Tomáš 1994 TJ Sokol Unhošť A 172 4. 185
8. 01:05:14 Berenger Santiago 1994 Lapoja Spain 168 5. 180
9. 01:05:29 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 164 6. 176
10. 01:05:34 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 160 7. 172
11. 01:05:54 Chramosta Jaroslav 1966 Jaboja Tým 156 2. 195
12. 01:06:12 Pazdera Lukáš 1986 VSK Univerzita Brno 152 8. 168
13. 01:06:14 Čada Radim 1976 Podkoží 148 3. 190
14. 01:06:35 Šťastný Tomáš 1979 Modřany 144 9. 164
15. 01:06:51 Mikula Miroslav 1968 Iron Stars Beroun 140 4. 185
16. 01:07:01 Bican Stanislav 1979 TJ Packa 137 10. 160
17. 01:07:10 Berka Martin 1987 AK Moravská Třebová 134 11. 156
18. 01:07:16 Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři 131 12. 152
19. 01:07:25 Rendl Josef 1976 tj packa praha 128 5. 180
20. 01:07:46 Wallenfels Jiří 1972 Sokol Královské Vinohrady 125 6. 176
21. 01:07:52 Křeček Jiří 1998 Eleven Run Team 122 1. 200
22. 01:07:54 Přinda Lukáš 1980 TJ Packa Praha 119 13. 148
23. 01:07:58 Šára Pavel 1974 AC Praha 1890 116 7. 172
24. 01:08:07 Herda Jan 1983 SKP Nymburk 113 14. 144
25. 01:08:18 Beshir Ervin 1967 SK Zdice 110 3. 190
26. 01:08:31 Souček Jiří 1993 TTT Praha 108 15. 140
27. 01:08:38 Maryška Miloš 1981 Žižkovský Tygři 106 16. 137
28. 01:08:40 Křeček Tomáš 1972 Ironstar Beroun 104 8. 168
29. 01:09:34 Olšan Martin 1985 tj packa praha 102 17. 134
30. 01:09:58 Čaščevoj Matěj 1993 Loko Beroun 100 18. 131
31. 01:10:00 Teplý Ondřej 1978 Hi Sport Team Praha 98 19. 128
32. 01:10:15 Martínek Tomáš 1982 LEFFI TEAM 96 20. 125
33. 01:10:17 Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice 94 21. 122
34. 01:10:24 Sajdl Filip 1973 TJ Packa Praha 92 9. 164
35. 01:10:24 Malý Jiří 1977 90 10. 160
36. 01:10:38 Karabinoš Tomáš 1983 Praha 10 88 22. 119
37. 01:10:43 Goj Radim 1992 Bro Team Beroun 86 23. 116
38. 01:10:46 Holiček Stano 1981 84 24. 113
39. 01:12:36 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 82 11. 156
40. 01:13:08 Vlček Bohumil 1960 Praha 13 80 4. 185
41. 01:13:15 Wallerer Jiří 1993 AC Falcon Rokycany 78 25. 110
42. 01:13:50 Vacarda Vladimír 1959 AC Slovan Liberec 76 5. 180
43. 01:13:54 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 74 12. 152
44. 01:14:47 Cihlář Zdislav 1964 Loko Beroun 72 6. 176
45. 01:14:58 Tomčo Dušan 1976 70 13. 148
46. 01:15:00 Dvořák Pavel 1977 Beroun 68 14. 144
47. 01:15:12 Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov 66 7. 172
48. 01:15:12 Korytár Ján 1952 AC Falcon Rokycany 64 1. 200
49. 01:15:19 Daníček Václav 1995 62 26. 108
50. 01:15:38 Bittner Miroslav 1973 Vinohradské šlapky 60 15. 140
51. 01:15:50 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 58 27. 106
52. 01:15:52 Kraus Daniel 1990 Cheznovice 56 28. 104
53. 01:15:53 Škába Pavel 1974 TK NOVIS Praha 54 16. 137
54. 01:16:39 Brož Lubomír 1980 Příbram 52 29. 102
55. 01:16:52 Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 50 17. 134
56. 01:16:58 Kroupa Štěpán 1975 Hisport Team 48 18. 131
57. 01:17:04 Boldit Martin 1985 Říčany 46 30. 100
58. 01:17:12 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 44 31. 98
59. 01:17:23 Šikling Radim 1976 Praha 42 19. 128
60. 01:17:27 Kindl Marek 1969 Loko Beroun 40 20. 125
61. 01:17:32 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 39 8. 168
62. 01:17:36 Mikeš Filip 1977 CK Vinohradské šlapky 38 21. 122
63. 01:17:44 Sýkora Robert 1972 Vinohradské šlapky 37 22. 119
64. 01:17:51 Sladký Jiří 1967 KPO 36 9. 164
65. 01:18:06 Michálek Martin 1975 Triklub Příbram 35 23. 116
66. 01:18:11 Rataj Pavel 1969 Rokycany 34 24. 113
67. 01:18:41 Hora Jan 1971 AKTUÁŘ Hořovice 33 25. 110
68. 01:19:07 Steiner Jan 1985 32 32. 96
69. 01:19:15 Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno 31 26. 108
70. 01:19:21 Šnobl Jiří 1959 Příbram 30 10. 160
71. 01:19:36 Hruška Martin 1983 Praha 29 33. 94
72. 01:20:12 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 28 27. 106
73. 01:20:26 Rechnovský Jan 1970 KP Praha 27 28. 104
74. 01:20:27 Hošek Radovan 1970 Beroun 26 29. 102
75. 01:20:33 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 25 11. 156
76. 01:20:46 Šváb Ondřej 1984 Milevsko 24 34. 92
77. 01:20:52 Škrlant Martin 1979 Žebrák 23 35. 90
78. 01:20:54 Štella Lukáš 1989 --- 22 36. 88
79. 01:20:59 Mejzr Dušan 1974 Veverky 21 30. 100
80. 01:21:21 Olplištil Sáva 1967 20 12. 152
81. 01:21:27 Vaněk Vladimír 1980 Litovel 19 37. 86
82. 01:21:34 Bubla Daniel 1967 PIM BK Divoká Šárka 18 13. 148
83. 01:21:40 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 17 2. 195
84. 01:22:03 Flachs Michal 1987 Podlesí 16 38. 84
85. 01:22:13 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 15 31. 98
86. 01:22:14 Cipra Jiří 1981 Forrest Gump Team 14 39. 82
87. 01:22:27 Turek Jiří 1962 Chaloupky 13 14. 144
88. 01:22:44 Gazda Vítězslav 1977 TJ Jawa Divišov 12 32. 96
89. 01:23:11 Brabec Miloslav 1956 Rokycany 11 3. 190
90. 01:23:37 Burian Martin 1975 Ďáblice Stars 10 33. 94
91. 01:23:45 Hašek Václav 1977 Skomelno 9 34. 92
92. 01:24:01 Macháček Pavel 1967 8 15. 140
93. 01:24:15 Prošek Luboš 1968 LokoBoys 7 35. 90
94. 01:24:22 Krajíček Martin 1982 Sokol Veltěž 6 40. 80
95. 01:24:38 Špína Martin 1974 Milfisk alto 5 36. 88
96. 01:25:08 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 4 37. 86
97. 01:25:42 Sládek Vilém 1979 Ďáblice Stars 3 41. 78
98. 01:25:48 Döme Radek 1988 Běžecký klub České spořitelny 2 42. 76
99. 01:26:00 Forejt Marcel 1976 Brdonoš Podlesí 1 38. 84
100. 01:26:07 Hrdina Vilém 1956 BOHNICE 0 4. 185
101. 01:26:19 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 0 5. 180
102. 01:26:28 Celina Aleš 1968 IRONSTAR Beroun 0 39. 82
103. 01:27:26 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 0 40. 80
104. 01:27:37 Svátek Lubomír 1958 Praha 0 16. 137
105. 01:27:43 Šromovský Vojtěch 1986 Actum Flyers 0 43. 74
106. 01:27:46 Kutiš Jiří 1950 Maratón klub Kladno 0 6. 176
107. 01:27:49 Fořt Jiří 1970 1970.0 0 41. 78
108. 01:28:16 Cedl Jindrich 1978 Beroun 0 44. 72
109. 01:28:35 Ostárek Petr 1989 0 45. 70
110. 01:29:18 Ježek Petr 1977 IAMX 0 42. 76
111. 01:29:21 Pavlas Antonín 1956 Přibyslav 0 7. 172
112. 01:29:27 Bečvář Jan 1972 Biatlon Klub Beroun 0 43. 74
113. 01:29:31 Rytych Pavel 1988 0 46. 68
114. 01:29:33 Kurka Marek 1980 PIM Běžecký klub 0 47. 66
115. 01:29:37 Molčan Petr 1957 Příbram 0 8. 168
116. 01:29:43 Kašparec Petr 1962 Ajeto Lindava 0 17. 134
117. 01:30:17 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 0 18. 131
118. 01:30:22 Šejnoha Michal 1975 Run Porg Praha 0 44. 72
119. 01:30:59 Šolc Jan 1974 Šolc team 0 45. 70
120. 01:31:22 Berka Martin 1977 0 46. 68
121. 01:31:33 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 0 48. 64
122. 01:31:41 Pokorny Jan 1966 Kladno 0 19. 128
123. 01:31:51 Podzemský Jan 1984 Praha 0 49. 62
124. 01:32:19 Mařík Miroslav 1972 ENERGON Dobříš 0 47. 66
125. 01:32:32 Příbrský Dušan 1965 KPO 0 20. 125
126. 01:33:10 Veselý Petr 1978 Beroun 0 50. 60
127. 01:33:18 Cikán Jaroslav 1955 Příbram 0 9. 164
128. 01:33:33 Szabo David 1970 SK Nové Zámky SK 0 48. 64
129. 01:34:29 Tuček Pavel 1985 Wings For Life 0 51. 58
130. 01:35:07 Nahálka Roman 1970 Beroun 0 49. 62
131. 01:35:41 Voldán Adam 1983 0 52. 56
132. 01:35:55 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 0 21. 122
133. 01:36:18 Franc Daniel 1972 Karlos Gym 0 50. 60
134. 01:36:18 Vydra Karel 1972 TJ Sokol Žebrák 0 51. 58
135. 01:37:47 Žebrák Zbyněk 1971 lepus.cz Ostrava 0 52. 56
136. 01:38:03 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 0 22. 119
137. 01:38:25 Hubička Filip 1975 Družec 0 53. 54
138. 01:38:34 Feix Jiří 1977 Praha 0 54. 52
139. 01:38:37 Lučina Josef 1980 0 53. 54
140. 01:39:00 Nedvídek Aleš 1972 Praha 0 55. 50
141. 01:39:24 Kostka Petr 1976 0 56. 48
142. 01:42:07 Skalický Jan 1981 Láz 0 54. 52
143. 01:43:24 Šandera Martin 1976 BONBON 0 57. 46
144. 01:45:23 Veselý Michal 1975 CK Záluží 0 58. 44
145. 01:47:35 Gerec Robert 1990 0 55. 50
146. 01:48:24 Lysenko Vladimír 1972 Praha 0 59. 42
147. 01:49:29 Gál Leoš 1959 Vyšehrad Praha 0 23. 116
148. 01:56:08 Mísek Jan 1960 BonBon 0 24. 113
201. 00:56:20 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 0 1. 200
202. 00:56:35 Řápek Václav 1942 AVC Praha 0 2. 195
203. 00:57:24 Kučera Otakar 1945 sokol přeštice 0 3. 190
204. 00:58:08 Svoboda Jan 1943 Příbram 0 4. 185

Soubory k závodu od pořadatelů:

Fotky od Miroslava Vondry, od Martina Šandery

Výsledky: Ženy - celkově ¦ Muži - celkově ¦ Ženy - kat ¦ Muži - katDatové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: