Termíny závodů pro rok 2022: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

1.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (156)
2.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
8.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (15)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 16.4.2017 - Běh Rožmitál - Březnice

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:37:17 Rejsková Ivona 1985 Team Internet PB 200 1. 200
2. 00:39:55 Šnebergerová Lucie 1983 Praha 195 2. 195
3. 00:40:01 Rechtoriková Linda 1987 ŠSK Borotín/SPSVD Jistebnice 190 3. 190
4. 00:40:22 Šibravová Lenka 1982 Kerteam 185 1. 200
5. 00:40:50 Hradecká Kateřina 1982 Internet Příbram 180 2. 195
6. 00:42:41 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 176 1. 200
7. 00:43:02 Leitermanová Miroslava 1985 172 4. 185
8. 00:43:12 Šolcová Veronika 1976 Šolc Team 168 3. 190
9. 00:43:19 Rottová Kateřina 1976 164 4. 185
10. 00:43:35 Hájková Eliška 1982 AC Čimelice 160 5. 180
11. 00:43:40 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 156 2. 195
12. 00:43:45 Večerková Marcela 1981 Veverky 152 6. 176
13. 00:44:02 Gruberova Marketa 1982 MK Kladno 148 7. 172
14. 00:44:33 Kadlecová Zuzana 1990 Lhota u Příbrami 144 5. 180
15. 00:45:00 Bayerová Lenka 1968 CZ - TJ Sokol Unhošť 140 3. 190
16. 00:45:13 Samková Nikola 1988 Běžecký klub České spořitelny 137 6. 176
17. 00:45:37 Nováková Kamila 1989 134 7. 172
18. 00:45:39 Strnadová Lucie 1984 Zelení Baroni 131 8. 168
19. 00:46:49 Bartošová Lenka 1982 Plzeň 128 8. 168
20. 00:46:54 Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo 125 9. 164
21. 00:47:29 Prunerová Eva 1979 --- 122 10. 160
22. 00:47:29 Fialová Eva 1977 Judo klub Březnice 119 11. 156
23. 00:47:43 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 116 12. 152
24. 00:48:01 Štěpánková Eva 1972 Biatlon Beroun 113 4. 185
25. 00:48:07 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 110 5. 180
26. 00:48:41 Kafková Lucie 1982 Zdice 108 13. 148
27. 00:48:49 Bartoňová Jana 1982 106 14. 144
28. 00:48:56 Krejčí Jitka 1985 TJ Krejčí.cz 104 9. 164
29. 00:49:04 Válová Jitka 1972 Rožmitál B.H.A. 102 6. 176
30. 00:49:35 Volfová Šárka 1973 Vlčí smečka 100 15. 140
31. 00:50:07 Maříková Veronika 1984 žádný klub 98 10. 160
32. 00:50:22 Vyhlasová Tereza 1979 winx club 96 16. 137
33. 00:50:29 Hrubá Veronika 1998 94 1. 200
34. 00:50:44 Zítková Tereza 1999 Dominikální Paseky 92 2. 195
35. 00:50:59 Borecká Alena 1957 Nyřany 90 1. 200
36. 00:51:06 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 88 7. 172
37. 00:51:15 Poláková Martina 1986 Polák team 86 11. 156
38. 00:51:17 Burianová Martina 1970 Březnice 84 8. 168
39. 00:51:59 Mottlová Daniela 1991 Březnice 82 12. 152
40. 00:52:07 Novotná Jaroslava 1993 80 13. 148
41. 00:52:18 Grossová Tereza 1991 78 14. 144
42. 00:52:19 Hrubá Monika 1969 76 9. 164
43. 00:52:32 Megyeri Marion 1983 74 15. 140
44. 00:52:56 Hřídelová Pavla 1978 Praha 72 17. 134
45. 00:52:58 Steinsová Eva 1997 Vyběhej se 70 16. 137
46. 00:53:08 Šarfa Žanna 1975 68 18. 131
47. 00:53:13 Sedláčková Denisa 1977 66 19. 128
48. 00:53:14 Hřídelová Lenka 1984 64 17. 134
49. 00:53:16 Šebestová Zuzana 1981 62 20. 125
50. 00:53:20 Šedivá Pavlína 1974 Strýčkovy 60 21. 122
51. 00:53:22 Mudrová Bohumila 1982 58 22. 119
52. 00:53:39 Šmídová Iva 1982 56 23. 116
53. 00:53:59 Šafandová Martina 1990 54 18. 131
54. 00:54:38 Jezberová Michaela 1983 SDM Týček 52 19. 128
55. 00:54:44 Štilcová Michaela 1981 50 24. 113
56. 00:55:17 Vlková Michaela 1990 Sotio Milevsko 48 20. 125
57. 00:56:01 Krůtová Marcela 1971 Lhota 46 10. 160
58. 00:56:23 Lišková Jiřina 1991 44 21. 122
59. 00:57:45 Dukic Jelena 1988 42 22. 119
60. 00:57:52 Šafránková Martina 1976 Březnice 40 25. 110
61. 00:58:21 Kleinbauerová Petra 1988 B-Tech 39 23. 116
62. 00:58:28 Kodýtková Dagmar 1977 SC Cerny 38 26. 108
63. 00:58:43 Korecká Blanka 1974 37 27. 106
64. 00:59:13 Fialová Věra 1964 36 11. 156
65. 00:59:25 Paulova Miroslava 1987 Dobříš 35 24. 113
66. 00:59:28 Procházková Ivona 1975 Blatná 34 28. 104
67. 00:59:37 Peštová Petra 1975 Podbrdské muzeum 33 29. 102
68. 00:59:48 Jámborová Daša 1978 Dukla Praha 32 30. 100
69. 00:59:50 Podzimková Miluše 1970 Běžecký klub čs 31 12. 152
70. 01:00:40 Stibalová Petra 1976 Broumy 30 31. 98
71. 01:01:49 Koňaříková Gita 1976 29 32. 96
72. 01:01:49 Šlapáková Štěpánka 1973 28 33. 94
73. 01:02:15 Poláková Petra 1979 Beroun 27 34. 92
74. 01:02:29 Bartošová Milada 1953 Příbram 26 2. 195
75. 01:02:38 Jeníčková Šárka 1982 25 35. 90
76. 01:03:54 Flíčková Martina 1992 Draci Chrást 24 25. 110
77. 01:07:56 Mozolová Ivana 1982 SDH Pňovice 23 36. 88
78. 01:11:46 Boušková Zuzana 1989 příbram 22 26. 108
79. 01:27:56 Barešová Jiřina 1965 JZD Řesanice 21 13. 148
Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: