Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (118)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (15)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 21.5.2017 - Brdská 12

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:48:26 Kotlíková Petra 1982 200 1. 200
2. 00:57:01 Večerková Marcela 1981 Veverky 195 2. 195
3. 00:57:55 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 190 1. 200
4. 00:58:44 Nováková Kamila 1989 185 1. 200
5. 00:59:09 Kadlecová Zuzana 1990 Lhota u Příbrami 180 2. 195
6. 01:01:54 Povalová Eva 1984 176 3. 190
7. 01:02:09 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 172 2. 195
8. 01:02:38 Zahálková Jindra 1961 Chlumčany 168 1. 200
9. 01:03:37 Kamicová Pavlína 1982 Malá Buková 164 3. 190
10. 01:03:59 Bejčková Zlatuše 1974 SK Bejkovo 160 4. 185
11. 01:04:33 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 156 4. 185
12. 01:06:19 Machová Simona 1979 OXYGEN Příbram 152 5. 180
13. 01:06:30 Prunerová Eva 1979 --- 148 6. 176
14. 01:06:37 Kolesarova Maria 1987 144 5. 180
15. 01:07:07 Vesecká Renáta 1973 Příbram 140 7. 172
16. 01:07:37 Veselá Adéla 1986 137 6. 176
17. 01:07:56 Hušková Zuzana 1987 Praha 134 7. 172
18. 01:08:46 Červená Olga 1964 BK Elán Zruč 131 3. 190
19. 01:10:32 Eliášová Nikol 1975 TRI Klub Příbram 128 8. 168
20. 01:11:02 Švarcová Barbora 1975 Žižkovský tygři 125 9. 164
21. 01:12:35 Sedláčková Denisa 1977 122 10. 160
22. 01:12:46 Melnykova Julie 1985 --- 119 8. 168
23. 01:15:16 Matulová Alice 1978 relax 116 11. 156
24. 01:15:19 Krůtová Marcela 1971 Lhota 113 4. 185
25. 01:15:42 Burianová Andrea 1989 110 9. 164
26. 01:16:32 Součková Helena 1962 Tochovice 108 2. 195
27. 01:16:59 Chmelařová Natálie 1998 106 1. 200
28. 01:17:08 Zítková Tereza 1999 Dominikální Paseky 104 2. 195
29. 01:18:38 Jámborová Daša 1978 Dukla Praha 102 12. 152
30. 01:18:45 Hošková Martina 1973 Buková 100 13. 148
31. 01:24:40 Bartošová Milada 1953 Příbram 98 3. 190
32. 01:25:00 Kryvobokova Dariya 1998 Příbram 96 3. 190
33. 01:27:11 Pecková Jana 1992 94 10. 160
34. 01:54:23 Fraňková Kateřina 1962 92 4. 185

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky v pdf: Děti ¦ 12 ¦ 25 ¦ Nordic walking ¦ Cruiser

Fotky: Zajíc cup ¦ Brdská

Videa od časomíry: Kluci do 7 let ¦ Dívky do 7 let ¦ Děti 8-9 let

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: