Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

6.11. Podzimní běh Dražovkou dětské závody Propozice Přihlášky (37)
13.11. Svatojánská 20 Propozice Přihlášky (13)
20.11. Tochovický kros Podrejžím dětské závody Propozice Přihlášky (3)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 21.5.2017 - Brdská 25

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 01:33:12 Gerych David 1977 AK Kroměříž 200 1. 200
2. 01:37:15 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 195 1. 200
3. 01:39:26 Ekl Tomáš 1983 Ironstar Beroun 190 2. 195
4. 01:40:17 Ďuk Jan 1981 Hisport team 185 3. 190
5. 01:41:39 Konvalinka Matěj 1999 Tri Klub Příbram 180 1. 200
6. 01:42:16 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 176 4. 185
7. 01:43:17 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 172 5. 180
8. 01:43:45 Křeček Tomáš 1972 Ironstar Beroun 168 2. 195
9. 01:45:02 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 164 1. 200
10. 01:46:19 Maryška Miloš 1981 Žižkovský Tygři 160 6. 176
11. 01:46:59 Urban Jaroslav 1984 Atletika Stará Boleslav 156 7. 172
12. 01:47:25 Hradecký Jan 1983 Internet Příbram 152 8. 168
13. 01:51:30 Danko Filip 1987 Praha 148 9. 164
14. 01:54:42 Koňák Petr 1986 Křemešnický pivaři 144 10. 160
15. 01:54:54 Soukup Petr 1976 Příbram 140 3. 190
16. 01:56:05 Pavliš Jiří 1984 Praha 5 137 11. 156
17. 01:56:17 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 134 4. 185
18. 01:56:36 Bodický Michal 1997 --- 131 12. 152
19. 01:59:34 Scheu Harald 1969 LMB 128 5. 180
20. 02:00:00 Kuriš Radek 1971 Praha 4 125 6. 176
21. 02:00:26 Hubáček Pavel 1984 Plzeň 122 13. 148
22. 02:01:38 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 119 2. 195
23. 02:02:16 Šiman Eduard 1965 Praha 10 116 3. 190
24. 02:03:07 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 113 7. 172
25. 02:04:28 Černohorský Tomáš 1997 Internet Příbram 110 14. 144
26. 02:05:28 Souček Filip 1984 Tochovice 108 15. 140
27. 02:05:44 Duník Štěpán 1975 Příbram 106 8. 168
28. 02:06:10 Turský Tomáš 1983 --- 104 16. 137
29. 02:07:16 Michálek Martin 1975 Triklub Příbram 102 9. 164
30. 02:07:56 Dolejš Rudolf 1958 JIKO Čácha Sušice 100 4. 185
31. 02:08:26 Prenosil Stanislav 1972 Březnice 98 10. 160
32. 02:09:21 Bambas Petr 1981 --- 96 17. 134
33. 02:10:07 Hošek Stanislav 1974 Buková 94 11. 156
34. 02:10:28 Dubský Dalibor 1971 Plzeň 92 12. 152
35. 02:10:33 Flachs Michal 1987 Podlesí 90 18. 131
36. 02:10:38 Šnobl Jiří 1959 Příbram 88 5. 180
37. 02:10:40 Svátek Lubomír 1958 Praha 86 6. 176
38. 02:10:41 Chrastina Jaroslav 1973 --- 84 13. 148
39. 02:10:49 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 82 14. 144
40. 02:10:53 Provazník Jan 1979 Bohutín 80 19. 128
41. 02:11:00 Štefanič Michal 1968 Triklub Příbram 78 15. 140
42. 02:11:13 Bábíček Matěj 1974 Příbram 76 16. 137
43. 02:12:23 Kožaný David 1980 Ejpovice 74 20. 125
44. 02:12:39 Beniška Michal 1978 Písek Semice 72 21. 122
45. 02:13:18 Morav Pavel 1972 70 17. 134
46. 02:13:19 Jindřich Josef 1973 Zlej sen 68 18. 131
47. 02:15:21 Čekan Václav 1969 Vyběhej se 66 19. 128
48. 02:15:34 Vesecký Jiří 1973 Příbram 64 20. 125
49. 02:15:42 Kůstka Josef 1973 SKP ŠPS Domažlice 62 21. 122
50. 02:16:18 Novotný Jiří 1969 Klub bikerů Teta 60 22. 119
51. 02:17:06 Brabec Miloslav 1956 Rokycany 58 1. 200
52. 02:17:28 Mejzr Dušan 1974 Veverky 56 23. 116
53. 02:17:46 Wendler Jan 1979 UWG 54 22. 119
54. 02:17:47 Nolč Alois 1979 UWG 52 23. 116
55. 02:19:09 Zárybnický Jan 1978 Bike Club Brdy 50 24. 113
56. 02:20:05 Kareš Martin 1973 Vižina 48 24. 113
57. 02:23:45 Matyáš Radek 1977 Háje 46 25. 110
58. 02:24:07 Čížek Jan 1980 GW Slavče 44 25. 110
59. 02:25:40 Frýdl Tomáš 1981 L3N Lepší Něco Než Nic 42 26. 108
60. 02:26:54 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 40 7. 172
61. 02:27:41 Kopal Jakub 1990 Jiskra Lisovice 39 27. 106
62. 02:28:15 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 38 26. 108
63. 02:30:15 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 37 2. 195
64. 02:30:35 Šourek Václav 1966 Strýčkovy 36 8. 168
65. 02:31:13 Josl Lubomir 1962 Praha 35 9. 164
66. 02:32:20 Tvrdík Jiří 1976 Plzeň 34 27. 106
67. 02:34:53 Holeček Petr 1996 Vyběhej se 33 28. 104
68. 02:39:50 Valeš Milan 1960 Homolkovi/Plzeň 32 10. 160
69. 02:39:51 Holý Bohuslav 1954 žížnivá čára/česká bříza 31 3. 190
70. 02:43:32 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 30 28. 104
71. 02:44:46 Olbert Tomáš 1964 MK Herducka 29 11. 156
72. 02:46:00 Vaněk Petr 1966 FITNESS & RELAX LEV NOVÝ BYDŽO 28 12. 152
73. 02:54:25 Rišian Michal 1977 27 29. 102

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky v pdf: Děti ¦ 12 ¦ 25 ¦ Nordic walking ¦ Cruiser

Fotky: Zajíc cup ¦ Brdská

Videa od časomíry: Kluci do 7 let ¦ Dívky do 7 let ¦ Děti 8-9 let

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: