Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (118)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (15)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 13.1.2018 - Běh partyzánskou stezkou

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:39:08 Hrstková Vladěna 1987 Kerteam 200 1. 200
2. 00:41:56 Šamanová Simona 2000 Loko Beroun 195 1. 200
3. 00:42:06 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 190 2. 195
4. 00:42:48 Cibulková Markéta 1983 Iron Stars Beroun 185 1. 200
5. 00:42:52 Medová Ivana 1977 Zbečno 180 2. 195
6. 00:43:33 Jeřábková Jana 1984 176 3. 190
7. 00:44:35 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 172 1. 200
8. 00:44:58 Stříbrná Zuzana 1978 Třebáň 168 3. 190
9. 00:45:36 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 164 2. 195
10. 00:46:05 Mališová Karla 1960 USK Praha 160 1. 200
11. 00:46:56 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 156 4. 185
12. 00:48:17 Blažková Jana 1977 Rokycany 152 4. 185
13. 00:48:36 Povalová Eva 1984 148 5. 180
14. 00:49:09 Gregorová Daniela 1974 Komárov 144 5. 180
15. 00:49:14 Kafková Lucie 1982 Zdice 140 6. 176
16. 00:49:51 Jandurová Iva 1985 za sebe 137 6. 176
17. 00:50:05 Žežulková Lenka 1982 Žebrák 134 7. 172
18. 00:50:25 Burianová Andrea 1989 131 7. 172
19. 00:50:47 Rumpíková Kristina 1989 128 8. 168
20. 00:50:58 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 125 3. 190
21. 00:51:50 Hašková Kristýna 1986 ZA SEBE 122 9. 164
22. 00:52:12 Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun 119 8. 168
23. 00:52:50 Bečvářová Lenka 1973 Biatlon Beroun 116 4. 185
24. 00:54:54 Součková Michaela 1991 Vorvani 113 10. 160
25. 00:55:19 Hořejšová Hana 1960 Příbram 110 2. 195
26. 00:55:41 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 108 5. 180
27. 00:55:48 Svobodová Dana 1952 Příbram 106 1. 200
28. 00:56:51 Hartmanová Stanislava 1958 --- 104 3. 190
29. 00:58:00 Truhlářová Elena 1965 Sokol Kobylisy 102 6. 176
30. 00:58:57 Sirůčková Jana 1980 Příbram 100 9. 164
31. 00:59:05 Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 98 2. 195
32. 01:01:21 Havlová Kateřina 1994 Loko Beroun 96 11. 156
33. 01:02:31 Beránková Jaroslava 1962 Žebrák 94 4. 185
34. 01:03:00 Jámborová Daša 1978 Dukla Praha 92 11. 156
35. 01:06:39 Kynclová Hana 1981 Doubravan Újezd 90 10. 160

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky partyzánské stezky 2018 (.xls), Fotky od Miroslava Vondry

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: