Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (91)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (15)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (14)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 26.5.2018 - Tuháčkův běh

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:28:53 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 200 1. 200
2. 00:29:20 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 195 2. 195
3. 00:29:27 Hostička Jan 1979 Příbram 190 3. 190
4. 00:29:34 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 185 1. 200
5. 00:29:47 Burian Michal 1994 Vyběhej se 180 4. 185
6. 00:30:24 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 176 1. 200
7. 00:31:30 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 172 2. 195
8. 00:31:53 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 168 5. 180
9. 00:32:01 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 164 2. 195
10. 00:32:15 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 160 3. 190
11. 00:32:39 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 156 4. 185
12. 00:32:58 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 152 6. 176
13. 00:33:53 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 148 5. 180
14. 00:33:54 Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 144 6. 176
15. 00:33:56 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 140 7. 172
16. 00:33:59 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 137 8. 168
17. 00:34:11 Škrlant Martin 1979 Žebrák 134 8. 168
18. 00:34:11 Černohorský Tomáš 1997 Internet Příbram 131 7. 172
19. 00:34:18 Toušek Petr 1980 Salviaparadise 128 9. 164
20. 00:34:24 Materna Jan 1971 Cyklo Adam Praha 125 9. 164
21. 00:34:28 Burian Tomáš 1998 Višňová 122 10. 160
22. 00:34:35 Pilecký Ondřej 1984 SK Pilous 119 11. 156
23. 00:35:03 Vitásek Josef 1958 Buková 116 1. 200
24. 00:35:06 Brož Lubomír 1980 Příbram 113 12. 152
25. 00:35:08 Trčka Ondřej 1981 Březnice 110 13. 148
26. 00:35:09 Břicháček Miloš 1981 Počaply 108 14. 144
27. 00:35:11 Pergler Lukáš 1992 Komárov 106 15. 140
28. 00:35:17 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 104 3. 190
29. 00:35:21 Mejzr Dušan 1974 Veverky 102 10. 160
30. 00:35:22 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 100 11. 156
31. 00:36:05 Vobejda Ladislav 1974 SDH Březové Hory 98 12. 152
32. 00:36:23 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 96 4. 185
33. 00:37:05 Fousek Martin 1984 Podlesí 94 16. 137
34. 00:37:08 Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany 92 5. 180
35. 00:37:12 Flachs Michal 1987 Podlesí 90 17. 134
36. 00:38:01 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 88 6. 176
37. 00:38:04 Šnobl Jiří 1959 Příbram 86 7. 172
38. 00:38:09 Salkovič Ladislav 1984 Přední Poříčí 84 18. 131
39. 00:38:10 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 82 2. 195
40. 00:38:15 Čížek Jan 1995 SK Namnice 80 19. 128
41. 00:38:47 Vykysalý Petr 1972 Lokomotiva Beroun 78 13. 148
42. 00:38:53 Čekan Václav 1992 Vyběhej se 76 20. 125
43. 00:39:05 Boukal Josef 1994 74 21. 122
44. 00:39:08 Šourek Václav 1966 Strýčkovy 72 8. 168
45. 00:39:28 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 70 9. 164
46. 00:39:41 Štika Dušan 1972 Březnice 68 14. 144
47. 00:39:46 Doležal Jaromír 1957 SABZO 66 3. 190
48. 00:39:56 Skalický Jan 1981 Láz 64 22. 119
49. 00:40:06 Dedík Pavel 1994 Dobříš 62 23. 116
50. 00:40:17 Svoboda Petr 1986 Lazaři 60 24. 113
51. 00:40:40 Fousek Vlastimil 1978 Vorvani 58 15. 140
52. 00:41:16 Mázdra Marcel 1978 Chrást 56 16. 137
53. 00:41:21 Bauer Martin 1977 Chlustina 54 17. 134
54. 00:41:47 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 52 18. 131
55. 00:41:56 Sladký Lukáš 1987 Vorvani 50 25. 110
56. 00:42:07 Hřídel Radek 1974 Příbram 48 19. 128
57. 00:42:21 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 46 10. 160
58. 00:42:25 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 44 11. 156
59. 00:43:11 Beran Václav 1977 SKB Nesvačily 42 20. 125
60. 00:43:20 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 40 12. 152
61. 00:43:33 Mucha Petr 1947 Sokol Kobylisy 39 1. 200
62. 00:43:39 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 38 4. 185
63. 00:44:29 Křivánek Tomáš 1988 MP Březnice 37 26. 108
64. 00:45:09 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 36 2. 195
65. 00:47:00 Magera Petr 1966 Příbram 35 13. 148
67. 00:47:40 Bečička Luboš 1961 Lazaři 33 14. 144
68. 00:48:00 Hrach Ondřej 1953 Pinky Pinky 32 5. 180
69. 00:48:23 Růžička Václav 1986 Chovatelé Jince 31 28. 104
70. 00:50:55 Nový Vladislav 1961 1. BTO 30 15. 140
71. 00:51:01 Hrubec Martin 1973 Březnice 29 21. 122
72. 00:52:57 Kuneš Vladimír 1959 Stará Huť 28 16. 137
73. 00:54:16 Matoušek Martin 1976 Lazaři 27 22. 119
74. 00:54:23 Pešek Martin 1974 Muscle Factory Březnice 26 23. 116
75. 00:56:22 Tischler Petr 1985 Lazaři 25 29. 102
76. 00:56:54 Doucha František 1952 AVC Praha 24 6. 176
77. 00:57:40 Šorna Josef 1953 MK ventil 23 7. 172
78. 00:59:52 Pavlus Jaroslav 1954 Lazaři 22 8. 168
79. 01:27:56 Sedlák Boris 1949 AVC Praha 21 9. 164
80. 02:00:00 Bubeník Martin 1969 Boxing Restart 20 24. 113

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: děti - pořadí, jednotlivá kola, Dospělí, Video z doběhu

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: