Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (119)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (15)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 8.7.2018 - Lochovice - Plešivec

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:30:54 Hájková Renata 1975 TJ Maratonstav Úpice 200 1. 200
2. 00:31:56 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 195 1. 200
3. 00:32:33 Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice-Brod B 190 2. 195
4. 00:32:42 Medová Ivana 1977 Zbečno 185 2. 195
5. 00:32:44 Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Tryskáči 180 3. 190
6. 00:32:51 Milesová Iva 1977 PSK Olymp Praha 176 4. 185
7. 00:32:54 Šibravová Lenka 1982 Kerteam 172 5. 180
8. 00:33:13 Vavrušová Helena 1961 Liga 100 Praha 168 1. 200
9. 00:33:38 Klamflová Eva 1964 Vrchaři Vrchlabí 164 3. 190
10. 00:34:29 Povalová Eva 1984 160 1. 200
11. 00:34:47 Jeřábková Jana 1984 156 2. 195
12. 00:34:49 Třísková Katarina 1971 Praha 6 152 4. 185
13. 00:35:01 Jirásková Bára 1991 Iskarex Česká třebová 148 3. 190
14. 00:35:03 Sedláčková Petra 1970 OU Roztoky 144 5. 180
15. 00:36:32 Hnízdílová Lenka 1986 Za hezčí zadeček 140 4. 185
16. 00:37:15 Urbanová Zora 1974 --- 137 6. 176
17. 00:37:17 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 134 6. 176
18. 00:38:12 Shattuck Radmila 1975 Chrastany u Rakovnika 131 7. 172
19. 00:38:41 Jirásková Eva 1964 Lanškroun 128 7. 172
20. 00:38:54 Kroupova Petra 1984 125 5. 180
21. 00:38:56 Kramářová Vladimíra 1986 Dobříš 122 6. 176
22. 00:39:29 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 119 8. 168
23. 00:39:39 Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun 116 1. 200
24. 00:39:41 Trnková Štěpánka 1973 ŠSK Újezd nad Lesy 113 9. 164
25. 00:39:44 Vlachynská Libuše 1962 Město Dobříš 110 2. 195
26. 00:40:29 Kolářová Pavla 1978 SK Vlaška 108 8. 168
27. 00:40:32 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 106 10. 160
28. 00:41:03 Voříšková Klára 1988 žádný 104 7. 172
29. 00:41:04 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 102 8. 168
30. 00:41:06 Krátká Jana 1992 100 9. 164
31. 00:41:08 Bařtipánová Ivana 1974 Bonbon 98 9. 164
32. 00:41:12 Krejčíková Jana 1982 96 10. 160
33. 00:41:27 Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B 94 11. 156
34. 00:42:26 Dolejšová Jitka 1960 SABZO 92 3. 190
35. 00:43:19 Seemanova Jana 1975 SABZO 90 11. 156
36. 00:43:33 Gololobovová Blanka 1973 AVC 88 12. 152
37. 00:44:14 Krejčí Jitka 1985 TJ Krejčí.cz 86 10. 160
38. 00:44:38 Hořejšová Hana 1960 Příbram 84 4. 185
39. 00:45:04 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 82 5. 180
40. 00:45:39 Sirůčková Jana 1980 Příbram 80 12. 152
41. 00:45:58 Šteklová Petra 1981 FL Nové Strašecí 78 13. 148
42. 00:45:59 Chocholová Ivana 1979 Sokol Jince 76 14. 144
43. 00:45:59 Kleknerová Kristýna 1997 Florbal NS 74 11. 156
44. 00:46:00 Sušická Kateřina 1979 ZŠ a MŠ Nové strašecí 72 15. 140
45. 00:46:40 Nováková Lenka 1975 70 16. 137
46. 00:47:04 Matějová Kristýna 1986 68 12. 152
47. 00:47:19 Svobodová Dana 1952 Příbram 66 1. 200
48. 00:48:27 Fiřtová Eva 1973 Rosovice 64 13. 148
49. 00:49:04 Vraštilová Miloslava 1956 Maratonstav Úpice 62 6. 176
50. 00:49:55 Sedláčková Linda 2000 OK Roztoky 60 2. 195
51. 00:51:23 Šmejkalová Kateřina 1991 Aerobik Dancers Kladno 58 13. 148
52. 00:51:34 Vindušková Jiřina 1998 JM Team Letohrad 56 14. 144
53. 00:52:36 Bartošová Milada 1953 Příbram 54 2. 195
54. 00:52:46 Krahulcová Markéta 1988 Abil Lochovice 52 15. 140
55. 01:00:17 Požgayová Jana 1955 Bonbon Praha 50 7. 172

Soubory k závodu od pořadatelů:

Petr Pechek za 23:58, Miloš Smrčka pátý.

191 běžců se vypravilo do Lochovic na zdolání 350m převýšení na vrchol Plešivce. Nejlépe se opět vedlo pětinásobnému maratonskému mistru republiky Petru Pechkovi. Zvítězil s velkým náskokem před dvojicí Vlastou Fleglem a Michalem Vokrouhlíkem.

Výsledky: absolutní, Kategorie, kontrolní záběry z cíle, Dětské závody

Fotky: Úvod, Fotky od Věry Zvoníčkové

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: