Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

6.11. Podzimní běh Dražovkou dětské závody Propozice Přihlášky (37)
13.11. Svatojánská 20 Propozice Přihlášky (13)
20.11. Tochovický kros Podrejžím dětské závody Propozice Přihlášky (3)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 16.6.2018 - Příbramský půlmaraton

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. Diplom 01:14:30 Gerych David 1977 AK Kroměříž 200 1. 200
2. Diplom 01:17:32 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 195 1. 200
3. Diplom 01:18:17 Pazdera Lukáš 1986 VSK Univerzita Brno 190 2. 195
4. Diplom 01:19:57 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 185 1. 200
5. Diplom 01:20:52 Šťastný Tomáš 1979 Modřany 180 3. 190
6. Diplom 01:21:40 Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři 176 4. 185
7. Diplom 01:24:15 Valek Marian 1975 KB Kapslovna 172 2. 195
8. Diplom 01:27:18 Kreidl Ondřej 1970 Došlap 168 3. 190
9. Diplom 01:27:56 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 164 4. 185
10. Diplom 01:29:35 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 160 5. 180
11. Diplom 01:30:31 Sita Martin 1988 Nusle 156 6. 176
12. Diplom 01:31:01 Hubáček Pavel 1984 Plzeň 152 7. 172
13. Diplom 01:31:01 Sůsa Jakub 1988 Koko Team 148 8. 168
14. Diplom 01:31:27 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 144 5. 180
15. Diplom 01:31:36 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 140 9. 164
16. Diplom 01:32:07 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 137 2. 195
17. Diplom 01:33:11 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 134 6. 176
18. Diplom 01:33:30 Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun 131 10. 160
19. Diplom 01:33:51 Koláček Jan 1985 --- 128 11. 156
20. Diplom 01:33:55 Holý Adam 1989 Pribram 125 12. 152
21. Diplom 01:35:38 Karban Zdeněk 1977 -- 122 7. 172
22. Diplom 01:37:02 Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 119 8. 168
23. Diplom 01:37:18 Michálek Martin 1975 Triklub Příbram 116 9. 164
24. Diplom 01:37:19 Kuncl Petr 1983 Kunclův mlýn 113 13. 148
25. Diplom 01:37:52 Kanta Zdeněk 1986 Plzeň - Doudlevce 110 14. 144
26. Diplom 01:39:07 Dolejš Rudolf 1958 JIKO Čácha Sušice 108 1. 200
27. Diplom 01:39:20 Karfík David 1967 106 3. 190
28. Diplom 01:39:49 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 104 10. 160
29. Diplom 01:39:56 Čvančara Pavel 1971 Plzeňští TEMPO MAKERS 102 11. 156
30. Diplom 01:40:00 Peškař Petr 1973 Brdonoš 100 12. 152
31. Diplom 01:40:24 Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice 98 15. 140
32. Diplom 01:40:40 Břicháček Miloš 1981 Počaply 96 16. 137
33. Diplom 01:40:47 Kudelňák Oldřich 1980 TREK 94 17. 134
34. Diplom 01:41:36 Geláček Pavel 1974 92 13. 148
35. Diplom 01:42:05 Kašák Lubuš 1968 Višňová 90 4. 185
36. Diplom 01:42:15 Flachs Michal 1987 Podlesí 88 18. 131
37. Diplom 01:42:15 Kozelka Pavel 1988 --- 86 19. 128
38. Diplom 01:42:26 Gajdošík Miroslav 1965 84 5. 180
39. Diplom 01:42:43 Charvát Jan 1998 Zaječov 82 20. 125
40. Diplom 01:43:03 Šrédl Pavel 1977 Stříbro 80 14. 144
41. Diplom 01:43:14 Mejzr Dušan 1974 Veverky 78 15. 140
42. Diplom 01:43:15 Czeczotka Pavel 1986 TJ Dolní Lomná 76 21. 122
43. Diplom 01:43:21 Morav Pavel 1972 74 16. 137
44. Diplom 01:43:26 Prenosil Stanislav 1972 Březnice 72 17. 134
45. Diplom 01:43:27 Horáček Petr 1980 70 22. 119
46. Diplom 01:43:46 Dubský Dalibor 1971 Plzeň 68 18. 131
47. Diplom 01:44:11 Frič Pavel 1955 Checomacoco 66 2. 195
48. Diplom 01:44:16 Ondrůšek Libor 1960 Tempomakers 64 6. 176
49. Diplom 01:44:44 Korba Lukáš 1983 Novovesáci 62 23. 116
50. Diplom 01:45:54 Špína Martin 1974 Milfisk alto 60 19. 128
51. Diplom 01:46:42 Jakl Jaroslav 1967 Třebsko 58 7. 172
52. Diplom 01:47:01 Havel Michal 1983 TJ Sokol Jesenice 56 24. 113
53. Diplom 01:47:27 Kočí Luboš 1985 Kovářství Kočí 54 25. 110
54. Diplom 01:48:09 Martinů Václav 2000 Ostopovice 52 1. 200
55. Diplom 01:48:10 Vodvářka Aleš 1972 50 20. 125
56. Diplom 01:48:39 Pavlík Martin 1978 Krnov 48 21. 122
57. Diplom 01:48:44 Svátek Lubomír 1958 Praha 46 3. 190
58. Diplom 01:48:55 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 44 22. 119
59. Diplom 01:48:55 Javůrek Honza 1979 sk hofmanbajk 42 26. 108
60. Diplom 01:48:59 Pluskal Dušan 1986 TPCA Kolín 40 27. 106
61. Diplom 01:49:13 Jobek Ondřej 1996 Příbram 39 28. 104
62. Diplom 01:49:24 Fousek Vlastimil 1978 Vorvani 38 23. 116
63. Diplom 01:50:29 Špecián Jiří 1982 37 29. 102
64. Diplom 01:50:36 Slezák Vít 1974 Lhota 36 24. 113
65. Diplom 01:51:09 Šrámek Ondřej 1978 35 25. 110
66. Diplom 01:52:00 Hlaváč Miroslav 1965 34 8. 168
67. Diplom 01:52:09 Novák Aleš 1976 Internet Příbram 33 26. 108
68. Diplom 01:52:30 Havrlík Matouš 1995 Sokol Příbram 32 30. 100
69. Diplom 01:52:39 Vlk Pavel 1969 31 27. 106
70. Diplom 01:52:46 Mařík Miroslav 1972 ENERGON Dobříš 30 28. 104
71. Diplom 01:53:16 Brůček Dušan 1985 29 31. 98
72. Diplom 01:53:36 Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 28 32. 96
73. Diplom 01:53:40 Bělohradský Bedřich 1989 Příbram 27 33. 94
74. Diplom 01:53:55 Gregořica Miroslav 1967 Příbram 26 9. 164
75. Diplom 01:54:23 Sova Matěj 1988 Pankration Gym 25 34. 92
76. Diplom 01:54:37 Svoboda Petr 1988 RSáci Příbram 24 35. 90
77. Diplom 01:54:46 Maruška Zdeněk 1960 Diamant 23 10. 160
78. Diplom 01:54:51 Skalický Jan 1981 Láz 22 36. 88
79. Diplom 01:55:00 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 21 37. 86
80. Diplom 01:55:06 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 20 38. 84
81. Diplom 01:55:12 Polidar Miroslav 1972 19 29. 102
82. Diplom 01:55:55 Jakob Martin 1975 Plzeň 18 30. 100
83. Diplom 01:56:06 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 17 31. 98
84. Diplom 01:57:24 Zajíc Ondřej 1970 16 32. 96
85. Diplom 01:57:43 Vrba Jan 1968 Praha 15 11. 156
86. Diplom 01:57:45 Kadleček Aleš 1975 14 33. 94
87. Diplom 01:58:22 Štilec Jakub 1983 13 39. 82
88. Diplom 01:58:23 Vopička Milan 1972 Příbram 12 34. 92
89. Diplom 01:58:38 Marek Svatopluk 1979 11 40. 80
90. Diplom 01:58:42 Černý Josef 1983 Herbalife Plzeň 10 41. 78
91. Diplom 01:58:44 Keller Petr 1988 Chomutov 9 42. 76
92. Diplom 02:00:01 Pancíř František 1976 TempoMakers 8 35. 90
93. Diplom 02:00:14 Plzák Radek 1991 Příbram 7 43. 74
94. Diplom 02:00:52 Kuban Lukáš 1987 6 44. 72
95. Diplom 02:01:06 Fekoňa Jan 1978 Kamýk nad Vltavou 5 36. 88
96. Diplom 02:02:00 Häusler Václav 1963 4 12. 152
97. Diplom 02:02:00 Jakš Martin 1992 3 45. 70
98. Diplom 02:03:01 Havel Milan 1969 Zdouň Hrádek 2 37. 86
99. Diplom 02:03:09 Hubička Filip 1975 Družec 1 38. 84
100. Diplom 02:03:19 Kratochvíl Matěj 1994 Příbram 0 46. 68
101. Diplom 02:03:19 Kvasnička Bronislav 1968 Mníšek pod Brdy 0 13. 148
102. Diplom 02:03:50 Nečas Arnošt 1963 0 14. 144
103. Diplom 02:03:51 Macourek Jiří 1976 0 39. 82
104. Diplom 02:03:52 Folbrecht Lukáš 1978 Fanklub Ivety Bartošové 0 40. 80
105. Diplom 02:04:06 Franěk Jan 1978 0 41. 78
106. Diplom 02:04:13 Šedivý Rastislav 1972 www.LekarnaPribram.cz 0 42. 76
107. Diplom 02:04:36 Bauer Martin 1977 Chlustina 0 43. 74
108. Diplom 02:04:44 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 0 15. 140
109. Diplom 02:04:52 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 0 16. 137
110. Diplom 02:04:57 Vávra Jan 1976 0 44. 72
111. Diplom 02:05:54 Liška Libor 1961 0 17. 134
112. Diplom 02:07:41 Matějka Dušan 1982 0 47. 66
113. Diplom 02:08:46 Natana Filip florent 1998 Český běžecký klub/ Milín 0 48. 64
114. Diplom 02:09:05 Janoušek Michal 1981 Dobříš 0 49. 62
115. Diplom 02:09:49 Schobel Lukáš 1999 0 2. 195
116. Diplom 02:11:42 Šnobl Pavel 1978 --- 0 45. 70
117. Diplom 02:12:45 Vaněk Petr 1966 FITNESS & RELAX LEV NOVÝ BYDŽO 0 18. 131
118. Diplom 02:13:23 Trávníček Jiří 1982 Bohutín 0 50. 60
119. Diplom 02:13:23 Kotrhonz Jan 1988 SK Sporting Příbram 0 51. 58
120. Diplom 02:13:45 Michal Daniel 1983 Rsaci Příbram 0 52. 56
121. Diplom 02:14:16 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 0 19. 128
122. Diplom 02:14:30 Krejza David 1976 0 46. 68
123. Diplom 02:18:24 Škaryd Martin 1985 Příbram 0 53. 54
124. Diplom 02:18:52 Hrstka Miroslav 1946 TJ Sokol Jesenice 0 1. 200
125. Diplom 02:26:14 Sirotek Antonín 1992 0 54. 52
126. Diplom 02:28:20 Klasna Tomáš 1979 0 55. 50
127. Diplom 02:29:22 Vancl Daniel 1981 Písek 0 56. 48
128. Diplom 02:30:38 Kříž Petr 1983 0 57. 46
129. Diplom 02:32:12 Kryl Jakub 1989 0 58. 44
130. Diplom 02:35:28 Bařina Michal 1992 0 59. 42
131. Diplom 02:36:59 Vlčko Valér 1975 TJ Liga 100 Praha 0 47. 66
132. Diplom 02:37:00 Achač Jiří 1986 Kladno 0 60. 40

Soubory k závodu od pořadatelů:

Rekordní počet štafet v Příbrami

Nejrychleji ze všech štafet proběhl 4 okruhy ryze mužský tým "Oregon project" v čase 1:11:14, složený z elitních českých mladých atletů Gerrona Stewarta, Petra Pavlišena, Viktora Šinágla a Jana Fraňka. Nejrychlejší kolo zvládli pod 16 minut. A pak, že to rychle v Příbrami nejde. V hlavním závodě obhájil loňské vítězství David Gerych časem 1:14:30. Jeho žena Michaela pak vyhrála mezi ženami časem 1:24:28

Výsledky: Děti, Jednotlivci, Dle kategorií, Štafety, časy kol jednotlivců, štafet, záznam doběhu nejmenších dětí

Fotky: od Františka Gehlera a fotky dětí, Luboš Toman foto

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: