Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (120)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (15)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 2.9.2018 - Karlštejnská 9

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:35:23 Krchová Zuzana 1990 BE Balance Rehabilitace 200 1. 200
2. 00:39:29 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 195 1. 200
3. 00:41:17 Lochmannová Blanka 1974 Naboso.cz/Praha 2 190 2. 195
4. 00:42:35 Medová Ivana 1977 Zbečno 185 3. 190
5. 00:43:34 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 180 1. 200
6. 00:43:44 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 176 2. 195
7. 00:45:27 Mališová Karla 1960 USK Praha 172 1. 200
8. 00:46:27 Smetanová Monika 1973 Smetana TEAM 168 3. 190
9. 00:46:34 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 164 4. 185
10. 00:46:44 Povalová Eva 1984 160 2. 195
11. 00:46:46 Kafková Lucie 1982 Zdice 156 4. 185
12. 00:47:56 Kolářová Pavla 1978 SK Vlaška 152 5. 180
13. 00:48:20 Weissová Kateřina 1978 Mníšek pod Brdy 148 6. 176
14. 00:48:29 Wallcon Martina 1981 Lokomotiva Beroun 144 7. 172
15. 00:48:50 Štěpánová Hana 1974 Zadní Třebáň 140 8. 168
16. 00:48:57 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 137 5. 180
17. 00:49:09 Gregorová Daniela 1974 Komárov 134 9. 164
18. 00:49:30 Mikulová Renata 1971 IRON STARS Beroun 131 6. 176
19. 00:49:36 Sakačová Stanislava 1984 Beroun 128 3. 190
20. 00:49:58 Jírů Marie 1991 125 4. 185
21. 00:50:19 Koudelková Iva 1984 Humpolecké střely 122 5. 180
22. 00:50:20 Hartmanová Stanislava 1958 --- 119 2. 195
23. 00:50:23 Dudášová Monika 1966 SK Vlaška 116 7. 172
24. 00:50:42 Vlachová Anna 1984 Šneci v běhu 113 6. 176
25. 00:50:48 Kroupova Petra 1984 110 7. 172
26. 00:50:53 Kučerová Karolína 1998 108 8. 168
27. 00:51:06 Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B 106 8. 168
28. 00:51:31 Vyšínská Michaela 1976 Neratovice 104 10. 160
29. 00:51:40 Henčová Romana 1974 Malé Přílepy 102 11. 156
30. 00:51:44 Hájková Tereza 1976 LOKO Beroun 100 12. 152
31. 00:51:56 Šašková Lenka 1981 98 13. 148
32. 00:52:14 Achberger Kateřina 1977 Horymír Neumětely 96 14. 144
33. 00:52:41 Kaucká Ilona 1977 Sázava 94 15. 140
34. 00:52:48 Seemanova Jana 1975 SABZO 92 16. 137
35. 00:53:01 Valentová Květa 1956 Hasiči 90 3. 190
36. 00:54:19 Kozová Vendula 1993 Korejský Sršni 88 9. 164
37. 00:54:19 Megelová Jana 1973 Sky4Run 86 9. 164
38. 00:54:34 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 84 10. 160
39. 00:54:36 Staňková Zuzana 1987 82 11. 156
40. 00:55:24 Chaloupkova Marketa 1986 Beroun 80 12. 152
41. 00:55:40 Veselá Jana 1980 78 17. 134
42. 00:56:13 Svobodová Dana 1952 Příbram 76 1. 200
43. 00:56:30 Vorlíčková Irena 1980 Praha 9 74 18. 131
44. 00:56:34 Bürgerová Kristýna 1980 Oplany 72 19. 128
45. 00:56:35 Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 70 1. 200
46. 00:56:43 Aubrechtová Erika 1977 Kolín 68 20. 125
47. 00:58:42 Sirůčková Jana 1980 Příbram 66 21. 122
48. 00:59:13 Nováková Lenka 1975 64 22. 119
49. 01:01:59 Krejčí gabrielová Jana 1972 62 10. 160
50. 01:02:09 Beránková Jaroslava 1962 Žebrák 60 4. 185
51. 01:04:27 Bartošová Milada 1953 Příbram 58 2. 195

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky, Bez čipové běhy, Fotky, Fotky 2, Fotky 3

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: