Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

18.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (209)
22.2. S čelovkou Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (12)
21.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (17)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 8.9.2018 - Běh Kovohutěmi

Pořadí ve věkové kategorii Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v kategorii
1. 00:00:21.56 Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák 200
2. 00:00:22.2 Stočes Antonín 2011 --- 195
3. 00:00:22.68 Kvapil Jan 2012 MŠ Pohádka 190
4. 00:00:24.63 Vanuška Antonín 2011 Sokol Dobříš 185
5. 00:00:25.15 Mestl Petr 2011 ZŠ 28. řijna, Příbram 180
6. 00:00:25.21 Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram 176
7. 00:00:26.01 Duchoslav Jakub 2011 SK Sporting Příbram 172
8. 00:00:26.94 Pruner Kryštof 2012 168
9. 00:00:26.97 Míka Mikuláš 2011 --- 164
10. 00:00:27.09 Sláma Vít 2012 Láz 160
11. 00:00:27.49 Kafka Michal 2011 Zdice 156
12. 00:00:27.49 Barášek Šimon 2012 152
13. 00:00:27.49 Fořt Kristián 2011 148
14. 00:00:27.53 Skalička Michael 2012 144
15. 00:00:27.63 Sadílek Dominik 2011 Pb V/646 140
16. 00:00:29.11 Gargoš Martin 2012 Bohutín 154 137
17. 00:00:29.43 Maleček Adam 2013 Nový Knín 134
18. 00:00:29.67 Křenek Tomáš 2011 131
19. 00:00:29.82 Benda Kryštof 2013 128
20. 00:00:30.13 Klika Martin 2011 125
21. 00:00:30.95 Edelmann Max 2012 Team Internet Pb 122
22. 00:00:31.06 Hrdina Lukáš 2012 MŠ Sluníčko 119
23. 00:00:31.25 Babáček Vojtěch 2012 Příbram 116
24. 00:00:31.74 Brož Antonín 2012 Příbram - Háje 113
25. 00:00:32.62 Houžvička Matěj 2011 1.FK Příbram 110
26. 00:00:33.79 Stojčetovič Petr 2012 Příbram 108
27. 00:00:34.25 Jarda Marek 2011 Obecnice 106
28. 00:00:34.39 Bambas Filip 2012 104
29. 00:00:35.03 Šedivý Filip 2012 102
30. 00:00:35.17 Brůček Mikuláš 2012 Orlov 15 100
31. 00:00:35.68 Hacaperka Filip 2013 98
32. 00:00:36.08 Anýž Martin 2012 96
33. 00:00:36.82 Antonín Kryštof 2013 MŠ Rybička 94
34. 00:00:36.94 Šilhavý Tomáš 2011 Obecnice 406 92
35. 00:00:37.36 Vosmek Lukáš 2013 90
36. 00:00:37.88 Bambas Adam 2014 88
37. 00:00:37.88 Šnobl Oliver 2013 Sporting Příbram 86
38. 00:00:39.5 Ritter Michal 2013 Příbram 84
39. 00:00:40.62 Brož Kryštof 2014 82
40. 00:02:53.55 Urban Matěj 2011 80
40. 00:00:40.74 Novák Vít 2014 Dobříš 80
41. 00:00:43.38 Stoklasa Adam 2013 Bohutín 78
42. 00:00:43.9 Hacaperka Marek 2015 Příbram 76
43. 00:00:44.42 Stočes Adam 2014 74
44. 00:00:44.84 Vršecký Lukáš 2014 Příbram 72
45. 00:00:46.92 Zvěrna Karel 2015 Jiskra Lisovice 70
47. 00:00:48.73 Jandura Štěpán 2014 Loko Beroun 66
48. 00:00:50.23 Král Jaroslav 2015 Húskov 64
49. 00:00:54.74 Stoklasa Filip 2016 62
50. 00:00:55.7 Antonín Jakub 2015 MŠ Rybička 60
51. 00:00:57.21 Roj David 2015 58
52. 00:00:57.54 Misterka Josef 2014 Příbram 56
53. 00:00:59.03 Huml Jakub 2016 Cerhovice 54
54. 00:01:06.52 Danda Jakub 2016 52
55. 00:01:10.6 Bodnár Martin 2016 Příbram 50
56. 00:01:12.2 Štrbo Kryštof 2012 Příbram 48
57. 00:01:27.14 Vosmek Adam 2016 Vyběhej se 46
58. 00:01:32.45 Šrámek Filip 2014 Příbram 44
59. 00:01:37.29 Šípek Adam 2011 Pb, Sadová 506 42

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Hlavní závod - celkové, Hlavní závod - kategorie, Mílaři, Děti
Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: