Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (120)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (15)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 8.9.2018 - Běh Kovohutěmi

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:52:21 Grygarová Jana 1979 Kokrdov 200 1. 200
2. 00:53:38 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 195 1. 200
3. 00:54:07 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 190 2. 195
4. 00:57:45 Medová Ivana 1977 Zbečno 185 3. 190
5. 00:57:51 Jeřábková Jana 1984 180 2. 195
6. 00:58:53 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 176 1. 200
7. 00:59:09 Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Tryskáči 172 4. 185
8. 01:00:00 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 168 2. 195
9. 01:00:25 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 164 3. 190
10. 01:01:34 Povalová Eva 1984 160 3. 190
11. 01:02:49 Skaličková Vladimíra 1975 Team Internet Pb 156 5. 180
12. 01:03:09 Kafková Lucie 1982 Zdice 152 6. 176
13. 01:03:13 Bartoňová Jana 1982 148 7. 172
14. 01:04:14 Machová Simona 1979 OXYGEN Příbram 144 8. 168
15. 01:04:23 Kroupova Petra 1984 140 4. 185
16. 01:04:40 Urbanová Zora 1974 --- 137 9. 164
17. 01:04:41 Křenková Renata 1980 134 10. 160
18. 01:05:00 Gregorová Daniela 1974 Komárov 131 11. 156
19. 01:05:42 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 128 4. 185
20. 01:06:17 Gregorová Jitka 1991 Žleby 125 5. 180
21. 01:06:35 Prunerová Eva 1979 --- 122 12. 152
22. 01:07:30 Hartmanová Stanislava 1958 --- 119 1. 200
23. 01:07:55 Krátká Jana 1992 116 6. 176
24. 01:08:24 Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B 113 5. 180
25. 01:09:28 Krejčíková Jana 1982 110 13. 148
26. 01:11:24 Suberová Anna 1990 108 7. 172
27. 01:11:58 Vršecká Šárka 1981 Kamýk nad Vltavou 106 14. 144
28. 01:12:20 Hlaváčová Veronika 1998 104 8. 168
29. 01:13:22 Krůtová Marcela 1971 Lhota 102 6. 176
30. 01:14:24 Svobodová Dana 1952 Příbram 100 1. 200
31. 01:16:12 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 98 9. 164
32. 01:16:52 Šnoblová Klára 1980 --- 96 15. 140
33. 01:16:52 Karasová Pavla 1978 94 16. 137
34. 01:17:44 Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník 92 2. 195
35. 01:18:25 Skalková Natálie 1988 Praha 5 90 10. 160
36. 01:18:58 Rejmonová Kateřina 1987 Žižkovský tygři 88 11. 156
37. 01:19:51 Sirůčková Jana 1980 Příbram 86 17. 134
38. 01:20:04 Nováková Lenka 1975 84 18. 131
39. 01:22:10 Křížová Dominika 1993 82 12. 152
40. 01:24:27 Mehesová Petra 1979 Puffins4Fun 80 19. 128
41. 01:26:58 Bartošová Milada 1953 Příbram 78 2. 195
42. 01:30:48 Popovičová Pavla 1984 Podlesí 76 13. 148
43. 01:36:35 Kratochvilová Hana 1993 Příbram 74 14. 144
44. 01:36:36 Sedláčková Jana 1990 Příbram 72 15. 140

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Hlavní závod - celkové, Hlavní závod - kategorie, Mílaři, Děti
Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: