Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

12.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (5)
19.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti
16.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 8.9.2018 - Běh Kovohutěmi

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:41:33 Csirik Jiří 1992 Atletika Písek 200 1. 200
2. 00:43:32 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 195 2. 195
3. 00:44:51 Šťastný Tomáš 1979 Modřany 190 3. 190
4. 00:45:12 Rektor Antonín 1975 Modřany 185 1. 200
5. 00:45:17 Svatoň Jan 1983 Radost Praha 180 4. 185
6. 00:45:33 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 176 1. 200
7. 00:45:43 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 172 5. 180
8. 00:45:59 Franěk Jan 1998 Triklub Příbram 168 6. 176
9. 00:47:25 Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři 164 7. 172
10. 00:47:29 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 160 2. 195
11. 00:47:48 Beshir Ervin 1967 SK Zdice 156 2. 195
12. 00:49:13 Širanec Peter 1981 Koněprusy 152 8. 168
13. 00:49:17 Barášek Aleš 1975 Team Internet Pb 148 3. 190
14. 00:49:40 Rataj Pavel 1969 Rokycany 144 4. 185
15. 00:49:40 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 140 9. 164
16. 00:49:41 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 137 10. 160
17. 00:50:05 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 134 11. 156
18. 00:50:07 Brabec Antonín 1973 České Budějovice 131 5. 180
19. 00:50:11 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 128 3. 190
20. 00:50:14 Koláček Jan 1985 --- 125 12. 152
21. 00:50:27 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 122 6. 176
22. 00:50:30 Pudil Jaroslav 1961 m2 sport bečvář strakonice 119 4. 185
23. 00:51:14 Kouba Jaroslav 1985 Klánovice 116 13. 148
24. 00:51:57 Bublík Marek 1985 Brutus Ou jé 113 14. 144
25. 00:52:07 Pekárek Milan 1965 Žižkovský tygři 110 5. 180
26. 00:52:14 Brož Lubomír 1980 Příbram 108 15. 140
27. 00:52:26 Škrlant Martin 1979 Žebrák 106 16. 137
28. 00:52:43 Sobotka Jiří 1979 Rožmitál pod Třemšínem 104 17. 134
29. 00:52:45 Matys Vít 1982 Drahlín 102 18. 131
30. 00:52:45 Bartoš Dušan 1964 Atletika Písek 100 6. 176
31. 00:52:48 Rejmon Jan 1984 Žižkovský tygři 98 19. 128
32. 00:52:51 Vozka Jiří 1986 96 20. 125
33. 00:52:57 Mikolášek Arnošt 1965 Nákří 94 7. 172
34. 00:53:31 Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 92 7. 172
35. 00:53:39 Matys Vojtěch 1987 Drahlín 90 21. 122
36. 00:53:41 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 88 8. 168
37. 00:53:49 Vitásek Josef 1958 Buková 86 1. 200
38. 00:53:50 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 84 9. 164
39. 00:54:20 Pergler Lukáš 1992 Komárov 82 22. 119
40. 00:54:20 Pech Jindřich 1980 Žleby 80 23. 116
41. 00:54:22 Šiman Eduard 1965 Praha 10 78 8. 168
42. 00:55:48 Prenosil Stanislav 1972 Březnice 76 10. 160
43. 00:55:54 Gregor Jaroslav 1951 Běchovice 74 2. 195
44. 00:55:56 Kříž Daniel 1967 Příbram 72 9. 164
45. 00:56:01 Flachs Michal 1987 Podlesí 70 24. 113
46. 00:56:33 Šnobl Jiří 1959 Příbram 68 10. 160
48. 00:57:34 Herink Ondřej 1989 Sádek 64 25. 110
49. 00:57:35 Chrastina Jaroslav 1973 --- 62 12. 152
50. 00:57:57 Červenka Martin 1981 60 26. 108
51. 00:58:14 Svátek Lubomír 1958 Praha 58 3. 190
52. 00:58:19 Škarda Milan 1963 AC Falcon Rokycany 56 11. 156
53. 00:58:39 Smítal Jan 1985 Drahlín 54 27. 106
54. 00:58:50 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 52 12. 152
55. 00:59:05 Vohnout Jan 1980 50 28. 104
56. 00:59:19 Vašíček Milan 1980 Příbram 48 29. 102
57. 00:59:21 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 46 4. 185
58. 00:59:25 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 44 5. 180
59. 01:00:24 Brabec Miloslav 1956 Rokycany 42 6. 176
60. 01:00:25 Turek Jiří 1962 Chaloupky 40 13. 148
61. 01:00:50 Vlasák Jaroslav 1958 AVL Stříbro 39 7. 172
62. 01:00:53 Hejnic Tomáš 1980 Obecnice 38 30. 100
63. 01:01:10 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 37 13. 148
64. 01:01:13 Tvrz Michal 1982 Příbram 36 31. 98
65. 01:01:16 Sojka Karel 1977 Zbečno 35 14. 144
66. 01:01:30 Krutílek Jaroslav 1970 Krutílek team 34 15. 140
67. 01:01:40 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 33 32. 96
68. 01:01:58 Kutiš Jiří 1950 Maratón klub Kladno 32 8. 168
69. 01:02:12 Skalický Jan 1981 Láz 31 33. 94
70. 01:02:16 Sladký Lukáš 1987 Vorvani 30 34. 92
71. 01:02:20 Pech Luboš 1974 29 16. 137
72. 01:03:03 Hřídel Radek 1974 Příbram 28 17. 134
73. 01:03:45 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 27 18. 131
74. 01:03:46 Bauer Martin 1977 Chlustina 26 19. 128
75. 01:03:54 Fořt Jiří 1970 1970.0 25 20. 125
76. 01:05:04 Kučera Otakar 1945 sokol přeštice 24 1. 200
77. 01:05:14 Jeřábek Zdeněk 1953 AC Hubenov 23 9. 164
78. 01:05:20 Hykeš Pavel 1970 Praha 22 21. 122
79. 01:05:25 Hons Pavel 1980 21 35. 90
80. 01:05:49 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 20 2. 195
81. 01:06:13 Řápek Václav 1942 AVC Praha 19 3. 190
82. 01:06:30 Šnobl Pavel 1978 --- 18 22. 119
83. 01:06:35 Vršecký Aleš 1971 17 23. 116
84. 01:06:48 Svoboda Jan 1943 Příbram 16 4. 185
85. 01:08:11 Krabec Tomáš 1981 Praha 15 36. 88
86. 01:10:35 Vimer Jan 1955 Kladno 14 10. 160
87. 01:11:01 Mehes Martin 1978 Puffins4Fun 13 24. 113
88. 01:11:02 Smíšek Michal 1978 Příbram 12 25. 110
89. 01:11:48 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 11 14. 144
90. 01:12:06 Šůcha Václav 1946 SV Stříbro 10 5. 180
91. 01:12:24 Klika Radek 1979 9 37. 86
92. 01:12:38 Sirůček Kamil 1979 Příbram 8 38. 84
93. 01:13:39 Magera Petr 1966 Příbram 7 15. 140
94. 01:16:42 Dušek Milan 1979 Lhota u Příbramě 6 39. 82
95. 01:17:09 Novák Michal 1958 Dobříš 5 11. 156
96. 01:18:32 Skalka Filip 1984 4 40. 80
97. 01:30:48 Boukal Stanislav 1989 Podlesí 3 41. 78
98. 01:36:35 Houdeček Václav 1951 Kamýk nad Vltavou 2 12. 152

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Hlavní závod - celkové, Hlavní závod - kategorie, Mílaři, Děti
Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: