Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

6.11. Podzimní běh Dražovkou dětské závody Propozice Přihlášky (37)
13.11. Svatojánská 20 Propozice Přihlášky (13)
20.11. Tochovický kros Podrejžím dětské závody Propozice Přihlášky (3)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 22.9.2018 - SOREX brdský terénní 1/2maraton

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 01:33:32 Horká Magdaléna 1984 Praha 5 200 1. 200
2. 01:35:04 Rejsková Ivona 1985 Team Internet PB 195 2. 195
3. 01:38:29 Rippelová Hana 1983 Rippel 190 1. 200
4. 01:40:14 Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice-Brod B 185 1. 200
5. 01:42:19 Jeřábková Jana 1984 180 3. 190
6. 01:42:20 Strnadová Lucie 1984 Zelení Baroni 176 4. 185
7. 01:43:23 Večerková Marcela 1981 Veverky 172 2. 195
8. 01:44:12 Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Tryskáči 168 3. 190
9. 01:47:23 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 164 2. 195
10. 01:48:09 Hrubá Gábina 1977 Skálíci 160 4. 185
11. 01:49:54 Povalová Eva 1984 156 5. 180
12. 01:50:01 Černická Barbora 1982 Báječné ženy v běhu 152 5. 180
13. 01:51:37 Amsalem Barbora 1985 148 6. 176
14. 01:52:12 Lenemayer Jana 1983 Nový Knín 144 6. 176
15. 01:52:43 Medová Ivana 1977 Zbečno 140 7. 172
16. 01:52:55 Urbanová Zora 1974 --- 137 8. 168
17. 01:54:21 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 134 3. 190
18. 01:55:11 Kafková Lucie 1982 Zdice 131 9. 164
19. 01:55:15 Fiřtová Šimona 1985 Fiřtová team 128 7. 172
20. 01:56:39 Křížková Jaroslava 1976 Bemaniax 125 10. 160
21. 01:56:50 Kroupova Petra 1984 122 8. 168
22. 01:56:53 Kotrčová Kateřina 1971 Sport Zbraslav 119 4. 185
23. 01:57:01 Rosolová Ivana 1974 TK Zdice 116 11. 156
24. 01:57:17 Machová Simona 1979 OXYGEN Příbram 113 12. 152
25. 01:59:13 Žďánská Ivana 1982 Dobřichovice 110 13. 148
26. 02:01:47 Vondrová Eliška 1983 SPORTICUS team 108 14. 144
27. 02:02:14 Markova Jana 1990 Last but not least 106 9. 164
28. 02:02:54 Franova Jana 1969 Průhonice 104 5. 180
29. 02:03:17 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 102 6. 176
30. 02:03:24 Šimonová Andrea 1970 Sabris CZ 100 7. 172
31. 02:13:30 Velechovská Lucie 1980 praha 98 15. 140
32. 02:16:29 Potůčková Veronika 1972 Krásky v běhu 96 8. 168
33. 02:16:31 Picková Jana 1972 STS Chvojkovice - Brod B 94 9. 164
34. 02:20:51 Sergeeva Lidia 1986 Brno 92 10. 160
35. 02:21:47 Francková Lenka 1984 Fox team 90 11. 156
36. 02:24:38 Hrušková Lucie 1973 Hejvy´s intimmate Team 88 10. 160
37. 02:30:53 Slezáková Jana 1986 Hejvys intimate team 86 12. 152

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: